Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Če jun 17, 2010 3:06 pm

INFINITI je napisal/-a:Kompas pravi da ni čarterja več, polet je iz ZG aerodroma pleso do Brača - cena 164 EUR s povratno


No sem pogledal še direktno na croatiaairlines in je karta samo 105 eur, za 1 osebo, povratna s pristojbinami - mislim da se splača, tako da sem kar kupil.

-Potemtakem si kompasovci zabašejo 60 EUR "razlike" na osebo če to isto karto kupuješ pri njih :lol:
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a sonic Če jun 17, 2010 9:34 pm

Jerch_ je napisal/-a:če pa si kralj in bi rad najbolj efektivno izkoristil počitnice ti posredujem kontakt od taxija na vodi ki vozi s posebnim aluminjastim gumenjakom do 70milj/uro in te pobere pribljižno 2km od letališča (na prvem pomolu) in pripelje z vso prtljago lahko v 15min do bola
U j'*bote. 70 milj na uro - a si ziher? Ker če si mislil morske milje (sklepam da ja, sicer bi najbrž povedal v km/h) je to praktično 130 kmh...

Tako da sem tudi jaz skeptičen glede noseče žene na takem dirkalniku... Sicer pa se strinjam, to je gotovo ubercool način prihoda... :)
1997 Chevrolet Tahoe LT 5.7 V8
2010 VW Touran 1.4 TSI DSG

"Everything in life is somewhere else, and you get there in a car." (E. B. White)
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Napisal/-a Jerch_ Pe jun 18, 2010 12:30 am

sonic je napisal/-a:
Jerch_ je napisal/-a:če pa si kralj in bi rad najbolj efektivno izkoristil počitnice ti posredujem kontakt od taxija na vodi ki vozi s posebnim aluminjastim gumenjakom do 70milj/uro in te pobere pribljižno 2km od letališča (na prvem pomolu) in pripelje z vso prtljago lahko v 15min do bola
U j'*bote. 70 milj na uro - a si ziher? Ker če si mislil morske milje (sklepam da ja, sicer bi najbrž povedal v km/h) je to praktično 130 kmh...

Tako da sem tudi jaz skeptičen glede noseče žene na takem dirkalniku... Sicer pa se strinjam, to je gotovo ubercool način prihoda... :)



ja.. 68 da bom natančen je max izmerjen. 2x350KM, izjemno lahka ozka aluminjasta konstrukcija. ruski gostje so pač zahtevni. http://www.youtube.com/watch#!v=3mcCt5N ... re=related
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Pe jun 18, 2010 10:55 am

INFINITI je napisal/-a:-Kompas mi nudi samo polpenzion online - se spomniš koliko je bilo doplačilo za polni penzino?



v vseh "Bluesunovih" hoteli je doplačilo pollne penziona 11 eur (se ne splača) se da preživet samo z zajtrkom in večerjo....
PS če boš šel na soboto, bo v luki definitvno gužva....
 
tauko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Ne mar 21, 2010 5:52 pm

Napisal/-a tauko Ne jun 20, 2010 5:02 pm

Pozdravljeni!

Pa da še jest mal napišem izkušnje o braču in bolu.
S punco sva se tja dol namenila, mislim da ca. 2 leti nazaj! Bila je zelo zagreta za kajtanje in je na netu našla ponudbo, ki se ji ni mogla upret. Po dolgotrajnem iskanju sva le našla primeren apartma za naju (in ni nama žal) v samem centru bola. Termin sva si rezervirala za zadnje dni v avgustu in v začetku septembra (pač, ugodnejša cena); vse skup naju je koštalo malo čez 350€ za oba! Na pot sva se odpravila z avtom in nama je vzelo z vsemi postanki, ca.7 ur. In bčk sm zaradi enega postanka preveč zamudil trajekt :evil: za 5 min, tako da je bilo treba počakati naslednjega (1,5 h čakanja). Seveda sva ga izkoristila za ogled bližnje okolice Splita.
Kar se pa vremena tiče pa to kr drži, Nekje do 12-13 ure je več ali manj zatišje, nato od nikoder pridrvi maestral, ki pa se umiri nekje do 17-18 ure. Zvečer je pa spet romantično vzdušje za večerni sprehod ob obali do zlatnega rata.
Seveda je pa nuja, da se splača pogledati nekaj zelo zanimivih lokacij v bližini bola. Med njimi sta star samostan blaca (dostop po morju ali malce težja varjanta-peš) in pa tura na Vidovo goro, ki je tik nad bolom (dostop možen z avtom ali pa peš tura iz bola). Za ogled samostana pa glede na to, da imaš nosečo ženo, prišparaj za kdaj drugič, ker je zelo težavna pot do njega. Mislim, da je ca. mal več kot pol ure hoje do cilja po skoraj da kozji stezi. Po morju je pa zelo neugodno, če si ne postavš ta pravga tajminga, ker znajo biti maestrali zelo neugodni za vožnjo z rent-a-boati. In mislim, da je to še najboljši termin za dopustovanje v tem mestecu, ker večina dopustnikov drvi domov in je prav prijetno, ker ni nobene pretirane gužve. No, se najdejo kaki enodnevni mimoidoči dopustniki, ki itak potlej šibajo naprej čez na Hvar. Toliko o mojem mnenju. LP
Aja, pa še nekaj. Kar se plaž tukaj tiče je bl tko tko. Poleg zlatnega rata (prod) so samo še urejene hotelske plaže (betonske plošče), vse ostalo je bl bogo. Lahko pa da se je že kaj spremenilo.

http://www.santo.hr/var/cache/galleries/16/pix1_bungalovi%20ivana%20-%20bol%20-%20otok%20brac%20%281%29.jpg Apartma v katerm sva bila
 
K074R
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: To jun 22, 2010 5:55 pm

Napisal/-a K074R To jun 22, 2010 5:57 pm

Živjo!

Ima kdo izkušnje s kampi na Bolu? predvsem imam v mislih Kito in Tenis?

LP
 
K074R
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: To jun 22, 2010 5:55 pm

Napisal/-a K074R To jun 22, 2010 9:18 pm

Kolikor sem uspel prebrati je Tenis na betonu, tako da me zanima kako šotor stoji če piha :lol:
 
tauko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Ne mar 21, 2010 5:52 pm

Napisal/-a tauko Sr jun 23, 2010 6:49 pm

lenivec je napisal/-a:no me veseli, da se najde nekdo ki dejansko ima izkušnje z vetrom in lahko potrdi mojo trditev.

pa še to. če si bil dve leti nazaj so ti kaj razlagali o štoriji ko je enega kajterja v makarsko neslo :D in so v kite center klicali iz neke info točke al kaj, da majo kajterja ki čaka, da ga kdo pride iskat :D. če se nemotim je bilo to 2 leti nazaj :)


Žal niso nič takega omenjal. Mislim, da to ni glh vzpodbudno za rokija, da ga odnese toooooooooooooook daleč. So kokr tok uvidevni in te imajo skozi na očeh; še boljše je, če imaš kakega kolega na obali, da čekira, da te ne odnese predaleč.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov