Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ Sr sep 30, 2009 8:56 pm

Glede vinjete, tako kot je napisal @ales. Greš prej dol, jo kupiš na črpalki.
Treba pa je shranit tisti listek, ki izgleda kot račun, tisto je vinjeta tak kot je napisal Prokarjon.

Glede časa do Budimpešte, jaz sem običajno rabil do Budimpešte 4 urce in pol s šleparjem. Vem, ker sem vedno na AC na tistem kraku, ki obvozi center Budimpešte, delal malo pavzo. Delat jo pa moreš po 4 urcah in pol.
Tako da z osebnim avtom rabiš sigurno manj. V mojem primeru iz Maribora.

Toliko za predstavo, če kdo neve. :)
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Napisal/-a PogachnyK Ne mar 21, 2010 3:49 pm

mogoče ve kje v budimpešti je nejbolje prakirati?, skratka čim, bližje centru
Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Ne mar 21, 2010 4:07 pm

PogachnyK je napisal/-a:mogoče ve kje v budimpešti je nejbolje prakirati?, skratka čim, bližje centru


N evem če je kje kaka parkirna hiša, drugače sem jaz parkiral na glavni ulici ( pozabu kak se reče oops ), med vikendi je tak free

ales. je napisal/-a:
mmaestro je napisal/-a:Mi lahko kdo pove kje se da kupiti vinjeto za Madžarsko? Kajti če šopaš samo po AC se na meji nič ne ustavljaš jo prodajajo kje na Petrolih ob AC ali kje jo je možno kupiti?


greš po ac maribor ,murska ,in tam 1km pred mađarsko mejo je počivališče(bencinska črpalka) PINCE tam natankaj in kupi vinjeto pa ne iti brez navigacije ker z mađari se zelo težko kaj pogovoriš neznajo nobenega jezika lep pozdrav.aleš


Znajo nemško in angleško...sam odvisn na koga naletiš :D Lahko se pa sam naučiš nmadžarsko:)
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
ales.
Uporabnik
 
Prispevkov: 813
Pridružen: So avg 26, 2006 5:39 am
Kraj: celje

Napisal/-a ales. Po mar 22, 2010 6:53 am

ja znajo če naletiš na angleža ali nemca preprosti madžari pa ne znajo nič
vsaj v trgovinah ne in na cesti
[url=http://www.Slikomat.com/slika/3671979.htm][img]http://www4.slikomat.com/09/0324/wa3-100-17.jpg[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Napisal/-a soso Po mar 22, 2010 7:25 am

PogachnyK je napisal/-a:mogoče ve kje v budimpešti je nejbolje prakirati?, skratka čim, bližje centru


Malo ven iz centra ob glavni cesti zraven stadiona je hotel Arena in parkirna hiša. Cena za cel dan je 1000 forintov. Takoj zraven pa metro station in enosmerna karta te pride 1 eur.
Lp
AH NI NAM LAHKO!
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Napisal/-a PogachnyK Po mar 22, 2010 9:04 am

soso je napisal/-a:
PogachnyK je napisal/-a:mogoče ve kje v budimpešti je nejbolje prakirati?, skratka čim, bližje centru


Malo ven iz centra ob glavni cesti zraven stadiona je hotel Arena in parkirna hiša. Cena za cel dan je 1000 forintov. Takoj zraven pa metro station in enosmerna karta te pride 1 eur.
Lp


no tole ja pa koristno, pa še poceni, hvala za odgovor
Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: z avtom do budimpešte

Napisal/-a maniaxxx Če okt 27, 2011 5:37 pm

Iz Celja do Budimpešte sem nazadnje rabil 2 ure in 45 minut brez postankov, vse ostalo kar sem napisal o kulturi na AC in v mestih še vedno velja.... :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Mihaelll
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe okt 28, 2011 1:44 pm
Kraj: Ljubljana

Re: z avtom do budimpešte

Napisal/-a Mihaelll Pe okt 28, 2011 2:40 pm

Iz Ljubljane realno 4.5 urce, z manjšim postankom za kavico,...
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov