Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Karibi ali mehiška riviera

Napisal/-a samo mesarec Po nov 30, 2009 11:36 pm

olla
rabim malo pomoči in to od vsakega, ki mi lahko svetuje, kako najceneje na dopust na zgoraj navedeni destinaciji. Ima kdo kakšen predlog, je že kdo bil zadnje čase oz. kakšne imate izkušnje'
Hvala v naprej :pij: :atensn
 
moremin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Če okt 29, 2009 1:27 pm

Napisal/-a moremin Sr dec 02, 2009 3:51 pm

Bi l v dominikanski republiki...Plaže res lepe (bel pesek) a samo okoli 12ih ko je bilo sonce navpično:) Drugače si pa več ali manj obsojen na hotele pa kakšne organizirane izlete, avta se ne da rentat, ker so sami norci po cestah (semaforji so a jih nihče ne upošteva :shock: )...

lp
i love DS3
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec Sr dec 02, 2009 5:46 pm

olla
sem slišal, da Domin. rep. ni drugega, kot zaprti resort in res si vezan na samo ograjo ali pa morda kakšen izletek, pa vseeno hvala za info, čeravno bi morda izbiral, Bahame, Barbados, Jamajka ali Mehiko.
 
moremin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Če okt 29, 2009 1:27 pm

Napisal/-a moremin Pe dec 04, 2009 12:45 pm

odvisno kaj želiš... če hočeš malo bolj aktiven dopust ti priporočam ogled "piramid" (od majev-mislim).....

lp
i love DS3
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec Pe dec 04, 2009 4:08 pm

ja, jaz bi vandral, moja pa bi bila na plažah, zato sem obsojen na pir in tortilje s pekočo omako in pohajkovanje naokoli by myself.
 
moremin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Če okt 29, 2009 1:27 pm

Napisal/-a moremin Po dec 21, 2009 3:14 pm

potem pa definitivno mehika....svojo pustiš na plaži ti pa v mexico city:)
i love DS3
 
Uporabniški avatar
Biskvitek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 582
Pridružen: Ne apr 25, 2004 9:05 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Biskvitek Po dec 21, 2009 3:37 pm

jaz ti predlagam križarjenje po karibih, v tem letnem času so cene res ugodne, vidiš veliko stvari v glavnem veliko boljše kot pa en teden bit obsojen na eno plažo....
Slika
 
Uporabniški avatar
adamovc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 518
Pridružen: So jul 29, 2006 8:07 pm

Napisal/-a adamovc Po dec 21, 2009 3:47 pm

Predlagam Mehiko - Yucatan, Riviera Maya, najbolje Playa del Carmen. Vzameš 14 dni All Inclusive ali pa hotelček ob plaži - jaz sem bil recimo v tem: http://www.shangrilacaribe.net/, potem pa hodiš na dnevne izlete - Chichen Itza, Isla Mujeres, Tulum, Xel Ha, Merida,... V samem kraju je tudi zelo dober žur za mlade, tako da lahko zelo dobro kombiniraš izležavanje, žuranje in oglede enih od najlepših zgodovinskih in naravnih čudes. Poleg tega pa je tik ob plaži še drugi največji koralni greben na svetu, tako da je zelo zanimivo za snorklanje..
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec Po dec 21, 2009 5:26 pm

moremin

potem pa definitivno mehika....svojo pustiš na plaži ti pa v mexico city:)

no, in kaj bom počel tam, aja, že vem, poceni piške, si pa nemarn ko vrag in ti bi druge, medtem ko tvoja poležava. Iz tvojih ust v božja ušesa.


adamovc
tale je pa nizka, pod pasom, da me v takem vremenu rajcaš s takšnimi fotkami. Se pa aktivno pripravljam na Mehiko in tudi to glasbo sem si že snel, da se malo navadim na njihov temparament. Čudovite plaže in vse ostalo.
Ja hvala za vsako fotko in namig, ko pa se vrnem, zagotovo prilepim fotke.

Vaja con Dios



--------------------------------------------------------------------------------
 
Uporabniški avatar
adamovc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 518
Pridružen: So jul 29, 2006 8:07 pm

Napisal/-a adamovc Po dec 21, 2009 5:42 pm

potem si se v tem času že dokončno odločil za Mehiko? Ko sem bil jaz tam se je zelo izplačalo preko agencije s čarterjem, zato sem tudi vzel tak hotel - bil sem v Mehiki tri tedne, letalo plus en teden hotela pa je stalo le malo več kot samo redna letalska linija.
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec Po dec 21, 2009 7:23 pm

adamovc
če ti ni odveč, bi poprosil, če mi posreduješ ima agencije, lahko tudi po ZS
hvaaaaalaaaa!!
 
Uporabniški avatar
adamovc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 518
Pridružen: So jul 29, 2006 8:07 pm

Napisal/-a adamovc Po dec 21, 2009 7:42 pm

samo mesarec je napisal/-a:adamovc
če ti ni odveč, bi poprosil, če mi posreduješ ima agencije, lahko tudi po ZS
hvaaaaalaaaa!!


jaz sem bil že 7 let nazaj, tako da verjetno ni več aktualno - poglej pa recimo na spletno stran od Sončka oz. Neckermann Reisen (preko njih sva bila midva), al pa kje direktno v tujini.
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec Po dec 21, 2009 7:52 pm

oki doki, sem mislil, da sta bila v kratkem, bom malo pobrskal in našel.
Hvala
 
Uporabniški avatar
Mindflash
Novinec
 
Prispevkov: 365
Pridružen: To sep 19, 2006 6:27 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mindflash To dec 22, 2009 10:29 am

Jaz sem bil lani na Kubi in turizem deluje na podoben princip kot v Mehiki. Karta+all inclusive hotel je daleč najcenejša varijanta, tam pa hodiš na izlete, možnosti je res obilo! Jaz sem dal za 14dni za karto+hotel+vse take 1150€, tam pa še okoli 500€ pa sem bil na vseh koncih Kube, če ne bi bilo težav z vremenom (orkan :lol: ) bi zagotovo šel še na polet z dvokrilcem do otoka na katerem živijo legvani. Skratka ležanje na plaži, obilica koktejlov (pina colada in mojito mmm!), vsak dan kakšna cigara, ples z domačinkami ob kubanski glasbi, odlična hrana vključno z jastrogom, žuranje v Havani, pohod po tropskem deževnem gozdu in še veliko več. Nepozabno!
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec Pe dec 25, 2009 7:45 pm

Mindflash

joj, tale info pa je super, me pa zanima preko katere tur. agencije si šel, to pa da si plesal s kubankami, pa rade volje verjamem, posebej če si bil sam, no drugače bi plesal po glasbi okupatorke. Kako je s hrano, je dobra? osebno nisem za morske specialitete, no kako je tam bi želel kakšno info več.
Hvala. :D
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov