Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
cvito19
Novinec
 
Prispevkov: 198
Pridružen: To apr 28, 2009 2:50 pm
Kraj: Novo mesto

Prečkanje meje

Napisal/-a cvito19 Sr jun 09, 2010 4:48 pm

pozdravljeni!
ker mi iskalnik ponudi preveč neuporabnih tem, sem se odločil da odprem novo.

zanima me naslednje...:

1.) manj pomembna stvar je, ali lahko s slovensko osebno prečkaš hrvaško-bosansko mejo?
To se mi zdi da je dovoljeno, samo nisem čisto prepričan, zato bi prosil še potrditev.

2.) bolj pomembno vprašanje: na vseh dokumentih sem na sliki brez brade, v petek pa potujem preko meje. Znanci mi zatrjujejo, da me zaradi brade ne bodo pustili preko meje! Meni se to zdi neumno, in se res nimam namena pobriti, saj sem iz osebnega zadovoljstva brado puščal zadnja 2 meseca. Je imel kdo podoben primer? Bi mi znal kdo razložiti bolje?

pa prosim brez odgovorov "se mi zdi", "po moje..." ker rabim konkretne odgovore, prevsem na 2. vprašanje. verjetno vas večina za kaj takega prvič sliši.

v naprej hvala za odgovore.
Slika
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire Sr jun 09, 2010 5:29 pm

1)odgovor je lahko.
2)Iz izkusenj znajo komplicirat na meji ce si se res dosti spremenil.
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uniqe
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne apr 15, 2007 10:31 am

Napisal/-a Uniqe Sr jun 09, 2010 5:30 pm

Možen je prehod z osebno, glede brade pa ni problema, jst imam na sliki brado pa sem bil vsaj 10x v bosni z brado in brez brade pa ni bilo problema. Tudi zaradi pirsinga niso kompliciral ker ga nimam več na sliki v potnem listu pa je.

lp
 
Uporabniški avatar
ThugBoy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: To feb 24, 2004 10:18 pm
Kraj: Morje

Napisal/-a ThugBoy Sr jun 09, 2010 5:31 pm

hrvaško-bosansko mejo lahko prečkaš samo z osebno
Glede brade, pa je imel oče isti primer (2 krat), pa mu niso nikoli nič težili.
Sej je logično, da ne menjaš vsaki mesec slike v dokumentih...
Even When They Kill Me They Can't Never Take A Game From Young G
 
Uporabniški avatar
Vido85
Novinec
 
Prispevkov: 125
Pridružen: Ne jan 06, 2008 4:32 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a Vido85 Sr jun 09, 2010 5:34 pm

Tak kot si na sliki mors bit prblizn v resnici, se prav ce mas na sliki ocala je bols ce jih das gor ko gres cez mejo, isto velja za brado, barvo las, itd. Vse je pa odvisn od policaja ki bo takrat na mejnem prehodu. Poznam nekoga ki se je moral obrit da so ga spustl cez v bosno, drugac nebi prsov mem.
Honda=stroj !!! I love to drive her ...
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Sr jun 09, 2010 8:41 pm

Vido85 je napisal/-a:Tak kot si na sliki mors bit prblizn v resnici, se prav ce mas na sliki ocala je bols ce jih das gor ko gres cez mejo, isto velja za brado, barvo las, itd. Vse je pa odvisn od policaja ki bo takrat na mejnem prehodu. Poznam nekoga ki se je moral obrit da so ga spustl cez v bosno, drugac nebi prsov mem.
:rofl takoj sm se spomno na tole :vc
LP Rok
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Sr jun 09, 2010 9:08 pm

Drocky je napisal/-a:
Vido85 je napisal/-a:Tak kot si na sliki mors bit prblizn v resnici, se prav ce mas na sliki ocala je bols ce jih das gor ko gres cez mejo, isto velja za brado, barvo las, itd. Vse je pa odvisn od policaja ki bo takrat na mejnem prehodu. Poznam nekoga ki se je moral obrit da so ga spustl cez v bosno, drugac nebi prsov mem.
:rofl takoj sm se spomno na tole :vc


=I =I =I :woohoo :woohoo
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
cvito19
Novinec
 
Prispevkov: 198
Pridružen: To apr 28, 2009 2:50 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a cvito19 Sr jun 09, 2010 9:13 pm

tako torej... hvala vam vsem za odgovore.
glede na to, da potujem z busom in da tam cariniki bolj redko pregledujejo dokumente lahko upam, da ne bom imel nekih večjih težav. za vsak slučaj pa bom imel toaletno torbico nekje pri roki. ponavadi je bolj poostren nadzor le ob vstopu v slovenijo, tako da...

PS: tale youtube video z arabcem zmaga :-P
Slika
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Sr jun 09, 2010 10:48 pm

Ma itak da lahko kaj spremeniš na sebi, saj ne menjaš slike vsak mesec... glede zajebavanja se pa povsod najdejo pacienti... če te bo hotel zajebavat te pač bo... jaz poleti ko grem na morje obrijem brado pa mi je lani hrvat samo rekel: ''Šta je išla brada'' :D ...jaz pa da ja, in spustil naprej. Odvisno ka koga naletiš.
Z osebno pa lahko greš v BiH.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov