Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
medicincko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 72
Pridružen: Sr sep 01, 2004 1:45 pm

brela, tučepi

Napisal/-a medicincko Če jul 22, 2010 11:53 am

Pozdravljeni...

Prosil bi tiste, ki ste že bili v omenjenih krajih za komentarje...
Kje je bolj mirno? kateri hotel priporočate?

Hvala
Slika
 
Uporabniški avatar
Kritik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 624
Pridružen: Po mar 13, 2006 10:43 am
Kraj: Laibach / Mengeš

Napisal/-a Kritik Če jul 22, 2010 1:27 pm

Če bi rad imel mir ti predlagam da se izogibaš hotelov, apartmajev ki so ob "rivi" oz. ob glavni ulici vzdolž obale. Lani sem bil sicer v Baški vodi, malo naprej od Brele, pa ti povem da bi se mi zmešalo, če bi cel dopust preživel ob tisti rivi. Še dobro da je ta lastnica imela še 1 apartma malo višje v mestu, da se tega nbi toliko slišalo. Tam, ob rivi, je bil hrup, muzika vse do 4h zjutraj, ob 5h so se pa začele dostave, tako da miru ni in ni bilo.

Lp
Hyundai - drive your way
Avto z šibkim motorjem je kot sex z kondomom - sej je, ampak ni pa užitek!
 
swrt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: Po apr 11, 2005 9:06 pm

Napisal/-a swrt Če jul 22, 2010 2:49 pm

ne vem kje si bil v baški vodi da je bla muzika vse do 4 zjutraj, edino če nad beatch barom kateri je spodaj na plaži in tam edino dogaja bolj pozno v noč- pa še tam sploh ni glasna muska. drugje je vse bolj mrtvo že po polnoči.

če nočeš prevelikega hrupa in gužve potem pojdi v tučepi. drugače pa raje do makarske ali vsaj v baško vodo.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: brela, tučepi

Napisal/-a sašo5 Če jul 22, 2010 3:29 pm

medicincko je napisal/-a:Pozdravljeni...

Prosil bi tiste, ki ste že bili v omenjenih krajih za komentarje...
Kje je bolj mirno? kateri hotel priporočate?

Hvala

v Breli sem "pečen" že skoraj tri desetletja, vsaj 1 teden na leto, če se da, pa tudi tri tedne(odvisno od časa) sem pa v hotelu Soline.........cena je za stalne goste občutno nižja kot na ceniku, rezerviram vedno direktno v prodajni službi in ob temu kaj nudijo nimaš nobenih izvenpenzionskhi stroškov.......
malo prečekiraj to stran http://www.bluesunhotels.com/ oz. če te kaj zanima, vprašaj......Baška Voda je isti "šmorn" le da je 3x več ljudi in s tem tudi gužve, pa Brela so malo bolj mondena.....maš pa v Breli še hotele Marino in Maestral, ki so malo cenejši od Solin, ampak vseeno o.k. in kot si napisal, da hočeš mir, ga v Breli vsekakor imaš....- pravi penzija turizem......in dol vreme "ne zajebe" nikoli
Letos grem 7.8.....................in prav vsi trije hoteli imajo varovan parking(sicer pod borovci) ampak se smola z lavandinim oljem očišti brez problema, lahko pa nabaviš pregrinjalo....slik mam "na tisoče" par ti jih pripopam...

parking nad hotelom
Slika

pogled iz sobe proti Punta rati(ena naljepših plaž na jadranu(tisti kamen na vseh slikah)
Slika

sama plaža pod hotelom(50m)imaš pa 3km v eno in drugo stran na voljo in si poiščeš, kje ti najbolj odgovarja....
Slika
Slika

sam hotel..
Slika

in soba.....
Slika
 
Uporabniški avatar
medicincko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 72
Pridružen: Sr sep 01, 2004 1:45 pm

Napisal/-a medicincko Pe jul 23, 2010 11:51 am

hvala vsem.

Sašo hvala za slike, a v Tučepih hotel Alga si / je kdo že bil? Gledali smo slednjega...

Težko se nam je odločiti med Brelo in Tučepi.
Slika
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Pe jul 23, 2010 3:14 pm

Tučepi so tudi o.k. in Alga je del Bluesuna, vendar meni deluje preglomazno (preveč betona in preveč sob) in definitivno je manj mirno(večji živ-žav) kot v Breli..........sicer moraš sam pogledat/probat in se odločit_kot rečem, od malih nog stavim na Brelo - smo pa probali in prespali (vsaj tri dni) v večini jadranskih hotelov (razen Istre)
 
Uporabniški avatar
medicincko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 72
Pridružen: Sr sep 01, 2004 1:45 pm

Napisal/-a medicincko So jul 24, 2010 8:44 pm

sašo5 je napisal/-a:Tučepi so tudi o.k. in Alga je del Bluesuna, vendar meni deluje preglomazno (preveč betona in preveč sob) in definitivno je manj mirno(večji živ-žav) kot v Breli..........sicer moraš sam pogledat/probat in se odločit_kot rečem, od malih nog stavim na Brelo - smo pa probali in prespali (vsaj tri dni) v večini jadranskih hotelov (razen Istre)


Nevem bomo videli kako bo. Vidiš drugi spet rečejo, da so tučepi mirni, brela pa glasna :)
Slika
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov