Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
soncyka
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne apr 22, 2012 2:25 pm

Re: Potovanje po balkanu - Kraja vozila?

Napisal/-a soncyka Po apr 23, 2012 10:48 am

Tako torej. Jaz pa tako različne informacije dobivam. Ena znanka, ki redno potuje v Bolgarijo preko Srbije je imela že vlom v avto, njenemu kolegu pa so ga ukradli. Je pa res, da gre za boljši avto. Samo verjetno je kar res, da se to lahko zgodi tudi v Sloveniji ali kje drugje!
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Potovanje po balkanu - Kraja vozila?

Napisal/-a Kegl Po apr 23, 2012 11:13 am

eh to je zdej loterija, kje te bojo "pojebal", če te že bojo. men so vdrl v centru LJ v starga accenta in ukradl radio iz leclerca :roll: , bil sm pa lani po celi bosni in predlani po celi črni gori (obakrat po 2 tedna) pa nisem imel nobenih problemov. Avto je bil pa zadnja verzija accenta, notr radio za 150€, pa ni noben nič diral. :D
 
hrošč
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: Če sep 16, 2004 2:45 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Potovanje po balkanu - Kraja vozila?

Napisal/-a hrošč Po maj 14, 2012 12:41 pm

Avto je preživel Balkan, res pa da je bil ponoči v Skopju parkiran za narodno banko ob ograji, kjer so kamere, v Nišu pa za rampo pod blokom. Domačin je rekel, da vsaj Niš velja za precej varno mesto, medtem ko so bili domačini v Skopju malo bolj zadržani in je bilo na različnih parkplacih po mestu videti kar precej razbitega avtostekla po tleh. Ampak se strinjam, kakor imas srečo, meni so tudi v LJ na Mirjah probali vlomiti v P306 in to sredi dneva.. So pa ceste vsaj v Makedoniji obupne, tako da sem pomoje pol podvozja pustil na njihovem Aleksander Makedonski "autoputu".
 
ghandaed
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 765
Pridružen: To okt 17, 2006 9:14 pm

Re: Potovanje po balkanu - Kraja vozila?

Napisal/-a ghandaed Če maj 17, 2012 9:59 pm

A ima MAK policija še vedno Sebringe v floti?
 
hrošč
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: Če sep 16, 2004 2:45 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Potovanje po balkanu - Kraja vozila?

Napisal/-a hrošč Pe maj 18, 2012 4:46 pm

Priznam, da nisem bil posebno pozoren na znamke njihovih avtov, bi bilo pa možno. Dol se vidi tudi precej nekih kitajskih avtov in pa kitajskih avtobusov, dvonadstropnih :mrgreen: Sem pa malo pobrskal na netu in imajo stratuse http://www.kip.ba/wp-content/uploads/20 ... 118840.jpg
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov