Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
StajercS
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: Če nov 02, 2006 2:05 am
Kraj: MB

Z avtom na Hrvaško

Napisal/-a StajercS So mar 10, 2012 7:40 pm

http://www.krkovic.si/index.php?option=com_content&view=article&id=30&Itemid=41

To res vela? 100 konjev do 24 leta? Manjka 2 leti. :mrgreen: Grema z mojo na Hrvaško junija (Njivice-KRK),pa me zanima, kaj je treba znat vse za na pot? Zanima me še,kako je s tem, če maš ozvočenje čez cel prtljažnik? Ali bluzijo kaj zaradi tega na meji? Sicer mam rezervo v avtu,samo malo težko bi mu jo pokazal.. :mrgreen:
Slika
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Z avtom na Hrvaško

Napisal/-a _furby_ So mar 10, 2012 7:53 pm

to velja od 2008 :?:
sem se kar precej prevozu po hrvaski z avtom nad 100 konjev ko se nisem imel 24 let, pa mi ni nikoli noben nuc reku ;)
meni glede muzike niso nikoli tezili
turbo inside
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: Z avtom na Hrvaško

Napisal/-a PogachnyK So mar 10, 2012 8:12 pm

Eh....

Če si državljan slovenije, in če je tvoj avto pisan na tebe, potem nimajo kaj sikat.

Če pa te bodo v naselju na radar dubil da si šel 80, pa brez skrbi,, sigurn se bodo zapičl tudi v to :D

Sicer pa močno dvomim, da bo EU v prihodnje dopustila takšen zakon, in njegovo striktno izvajanje

P.S Na hrvaškem od 2008 ni več obvezna vlečna vrv
Slika
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Z avtom na Hrvaško

Napisal/-a ~toMmy~ So mar 10, 2012 8:28 pm

Za Slovence to ne velja oz. vsaj ne težijo. Zakon je pa ena velika neumnost, torej nekdo ne sme vozit recimo našega Passata 1.9 TDI s 101KM, lahko pa nek 15 let star pocket rocket. Mislim, da je jasno, kaj je bolj "pametno" dat mlademu vozniku v roke.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Re: Z avtom na Hrvaško

Napisal/-a JureV Po apr 23, 2012 5:58 am

Mene zanima, kje je najboljše, da parkiram avto, za pešaka po plitvicah:D Malo sem zgubljen, ker je več vhodov in poti, kolko gledam zemljevid.
Hvala
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Z avtom na Hrvaško

Napisal/-a Kegl Po apr 23, 2012 11:08 am

JureV je napisal/-a:Mene zanima, kje je najboljše, da parkiram avto, za pešaka po plitvicah:D Malo sem zgubljen, ker je več vhodov in poti, kolko gledam zemljevid.
Hvala


sej maš samo 2 vhoda...in pri vsakemu imaš na nasprotni strani (čez cesto) parkirišča, ki so plačljiva. Če pa iščeš đabe parking ti pa ne znam pomagat ;)
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov