Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
lolo12312
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne avg 04, 2013 1:27 pm

kampiranje hrvaška

Napisal/-a lolo12312 Ne avg 04, 2013 1:34 pm

spoštovani!

ker sem nov, me zanima sledeče, če slučajno kdo na forumu ve;
s punco planirava iti na morje, vendar sva študenta, in želiva čim ceneje "priti skos", zato sva izbrala alternativo: avtokamp. ker imam velik avto, sva se odločila, da bova spala kar v njem. (bi na kakšnem parkirišču, vendar baje ni dovoljeno + higienske razmere)
šla pa bi na pag, zato sva gledala kamp straško ali šimuni. nekaj sem gledal po spletu glede cen, a ne vem točno, kaj moram gledat. zanima me tudi, kako je z akontacijo, lahko uredim vse na licu mesta, ali moram vnaprej rezervirati.
torej, kaj moram gledati na tem linku http://www.kampstrasko.com/cijene-kampiranja.html 2 osebi + avto.
prosim za pomoč, + vsakršna informacija bi nama koristila, karkoli. :)
že vnaprej hvala lepa in lp
 
ma_hi
Novinec
 
Prispevkov: 265
Pridružen: To dec 01, 2009 8:07 am
Kraj: Portorož

Re: kampiranje hrvaška

Napisal/-a ma_hi Ne avg 04, 2013 3:42 pm

Pomagaj si z avtokampi.si. Sta pa Straško in Šimuni med dražjimi kampi na Hrvaškem in tudi na Pagu.
 
Uporabniški avatar
tad23
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: Po nov 15, 2010 11:48 am
Kraj: Notranjska

Re: kampiranje hrvaška

Napisal/-a tad23 Ne avg 04, 2013 5:08 pm

na linku glej: - odrasla oseba 70kn (x2)
- kamp mesto-tekstil 129.5kn
- tur. taksa 7kn (x2)
Se pravi skupaj te stane kampiranje v Straškem 285kn/dan.
Ne rabiš pa nič rezervirat vnaprej. Ob prihodu se prijaviš na recepciji, kjer jim pustiš dokumente in dobiš kartico in tablico za šotor. Plačaš ob odhodu.
Če imata namen hodit tudi v zrče je straško boljša izbira, ker vozi bus tja iz novalje (10-15min peš iz kampa).

lp
 
Uporabniški avatar
weasel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 612
Pridružen: Ne avg 08, 2010 9:18 am

Re: kampiranje hrvaška

Napisal/-a weasel Ne avg 04, 2013 5:48 pm

Stane pa ponoči (22h-6h): 15kn
podnevi: 10kn

V eno smer.
 
Uporabniški avatar
domen90
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 504
Pridružen: Sr apr 20, 2011 9:09 pm

Re: kampiranje hrvaška

Napisal/-a domen90 Ne avg 04, 2013 8:56 pm

Ne vem zakaj bi šel v kamp, potem pa spal v avtu. Če že plačuješ kamp prostor, si tam postavi šotor. Midva z mojo sva za npr. za 5 dni (4 nočitve) v Bunculuki dala 130eur. Cenovno je to tam-tam z apartmaji, ki se jih dobi že po 30eur/dan, ampak nama sede kampiranje. Kamp ni zato, da boš čimceneje prišel skozi, je za ljubitelje narave in bivanja na prostem. Če si pa taka škrtica, da bi se gužval v razgretem avtu, pa bolje da ne gresta nikamor :roll:

Ne razumem tvojega razmišljanja glede tega šparanja.. kje si boš umival zobe? Kam boš hodil srat? Kje si boš pripravljal hrano (glede na to, da šparaš, vrjetno ne bosta hodila v restavracije, menda ne mislita žret konzerve in slano pecivo??), kje boš parkiral, se boš počutil varno...?? Ne vem no, pomoje še nisi pripravljen na to, zame je dopust uživanje, ne obremenjevanje s tem, da bo čimceneje. A s tastarimi pa ne moreta it?
Slika
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: kampiranje hrvaška

Napisal/-a srcnik Po avg 05, 2013 8:38 am

In ti praviš, da bi šel s punco v zrče? Praviš, da si želiš biti samski?
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov