Za voznike in ljubitelje
 
vajdo
Novinec
 
Prispevkov: 223
Pridružen: Ne dec 15, 2002 12:26 am
Kraj: Ribnica

Dvigalka za prekuc kabine

Napisal/-a vajdo Če feb 08, 2007 11:03 pm

Zanima me če kdo ve kje dobiti kakšno dvigalko, katera je na kamionih in se uporablja za kipnt kabino. Od katerega kamiona je ni pomembno, pomembno je da deluje. Ali pri nas obstaja kakšen odpad s kamioni, na katerem bi se dalo to dobiti. Najbolj bi bilveselče bi bi bila od MB atego ali aktros.
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Napisal/-a _BANDIT_ Pe feb 09, 2007 12:47 am

Pokliči 041 630 525 Lojze. Če on nima, pol nima noben. Dec non stop rihta Actrose in ma 100% kakšno od teh pump za prodat.

Če sem pa mal zloben, pa še en nasvet:
Če si iz ribnice, pejt do Romana Lovšina (Daloles) in mu pošravfaj dol iz njegova actrosa, pa reč, da naj odšteje od računa, ki ga ni plačal za izdelavo nalepk na njegov kamion ;)
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
user562
Novinec
 
Prispevkov: 259
Pridružen: Pe mar 12, 2004 12:24 am
Kraj: jesenice

Napisal/-a user562 Pe feb 09, 2007 5:31 am

Kaj pa ti bo ce smem prasat?Actros ima samo pumpo ki poganja olje v sveco oin kontra,tako da bos rabis se kaj zravn kamor bo olje sibalo.Drgac pa na brezovcii malo ven no eden klepa kamione,ne vem vec imena ampak se bo ze kdo nasel ki ve in stopi do njega.
 
vajdo
Novinec
 
Prispevkov: 223
Pridružen: Ne dec 15, 2002 12:26 am
Kraj: Ribnica

Napisal/-a vajdo Pe feb 09, 2007 10:35 am

Delam dvižno mizo za štirikolesnika. Sedaj sem prišel do te stopnje, da moram zadevo povezati in sprobati v praksi, da vidim če bo potrebna še kakšna modifikacija. Saj načeloma naj bi bilo vse ok, samo rajši vidim da zadevo sprobam. ker bom za dvig uporabljal hidravlični celinder, in ker bi za pogon olja potreboval črpalko in motor(5,5kW), postane zadeva precej velika oz. ni preveč mobilna. Tako da sem se odločil za sistem katerega imajo na kamionu. Se pravi dvigalka pa celinder. Potrebujem samo dvig, spust se naredi sam zaradi teže.

Bandit: Pri ribnčanih je tko, nikol problema, ko je treba plačat pa mutijo. Sploh nekateri. Sam sicer živim v ribnici, ampak še zdaleč nisem ribnčan.
 
sviz2000
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po dec 19, 2005 3:11 pm
Kraj: nova gorica

Napisal/-a sviz2000 Sr feb 14, 2007 8:48 pm

skoči do kočevja, tam na vhodu zaviješ desno u cigansko naselje, in tam je en odpad, ki ima tudi kamione, pa povpašaj
 
Uporabniški avatar
lublancan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2785
Pridružen: To maj 04, 2004 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a lublancan Sr feb 14, 2007 9:21 pm

ročno dvigalko - svečo lahk kupi v bauhausu, edino kar je, je kratek hod - okol 20 cm
odvisno kakšen sistem dviga imaš in kam bi to montiru

drugače pa kšn hydex in podobni, rabljen hidrvlični cilininder, ročna pumpa in nek mini rezervar
podpis
 
butara
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Ne jun 26, 2005 11:00 pm

Napisal/-a butara Sr feb 14, 2007 9:59 pm

poglejn Kkem tujem odpadu pri nas ne verjamem
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Sr feb 14, 2007 10:02 pm

_BANDIT_ je napisal/-a:Pokliči 041 630 525 Lojze. Če on nima, pol nima noben. Dec non stop rihta Actrose in ma 100% kakšno od teh pump za prodat.

Če sem pa mal zloben, pa še en nasvet:
Če si iz ribnice, pejt do Romana Lovšina (Daloles) in mu pošravfaj dol iz njegova actrosa, pa reč, da naj odšteje od računa, ki ga ni plačal za izdelavo nalepk na njegov kamion ;)


Kako tipično, da ribnški privatnik ne plača. Ne pravjo zastonj: kr sm oblubu, še najsm dau. :P
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov