Za voznike in ljubitelje
 
sviz2000
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po dec 19, 2005 3:11 pm
Kraj: nova gorica

Re: Tahograf in magnet

Napisal/-a sviz2000 So jun 23, 2012 2:20 pm

Mi lahko citiraš kje sem trdil da ne obstaja?
 
trilex & žabce
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: So jul 07, 2012 8:49 pm

Re: Tahograf in magnet

Napisal/-a trilex & žabce So jul 07, 2012 10:06 pm

Sašo 5 predvidevam, da si iz Brežic. Tako kot te je prosil že SVIZ 2000 te prosim tudi jaz, če lahko izbrskaš kakšne slike nekdanjega Prevoza (FIAT, OM, Renault, MB, RABE, Scanie). Obstajalo je tudi interno glasilo podjetja. Malo povprašaj stare šoferje oz če se lahko pozanimaš tudi kje je končal arhiv Prevoza.

Hvala!

Drugače pa so zgodbe raznih "profesionalnih" uporabnikov magneta primerne za lahko noč. Vsevedi "težki" magnetarji vejo vse, kako zgeda magnet, kam se ga natakne, kako so ujel razne voznike z magnetom in delovanje tahografa imajo razdelano sem ga ne overjajo ker nimajo steze za kontrolo. Nekateri celo poznajo relacije in odseke kjer varno lahko uporabljaš magnet. A ko jih postaviš pred dejstvo, da ga "nataknejo" začnejo pa brskat okrog zračnega filtra.

Zgodbe in še enkrat zgodbe.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Tahograf in magnet

Napisal/-a sašo5 Ne jul 08, 2012 10:20 pm

trilex & žabce je napisal/-a:Sašo 5 predvidevam, da si iz Brežic. Tako kot te je prosil že SVIZ 2000 te prosim tudi jaz, če lahko izbrskaš kakšne slike nekdanjega Prevoza (FIAT, OM, Renault, MB, RABE, Scanie). Obstajalo je tudi interno glasilo podjetja. Malo povprašaj stare šoferje oz če se lahko pozanimaš tudi kje je končal arhiv Prevoza.

delam na tem....... ker tudi sam nisem več v "rosnih" letih, poznam dejansko kr nekaj ljudi, ki so moji vrstniki oz. nekoč zaposleni v tem podjetju in do sedaj je "bera" bolj slaba_nekaj zbledelih neuporabnih fotorafij - iščem naprej, če bo kaj uporabnega, vsekakor objavim....
 
sviz2000
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po dec 19, 2005 3:11 pm
Kraj: nova gorica

Re: Tahograf in magnet

Napisal/-a sviz2000 Po jul 09, 2012 6:24 pm

ti kar objavi, tudi če je zledelo al pa zgleda neuporabno, vse pride prav in je lepo videt
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov