Za voznike in ljubitelje
 
urkoland
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr avg 26, 2009 1:58 pm

Ford transit KOMBI FURGON 2007

Napisal/-a urkoland Sr avg 26, 2009 2:03 pm

Pozdravljeni,
rad bi kupil en večji kombi-ne prevelik :) tael se mi zdi ravno pravšnji in sicer kot družinski/potovalni avto, malo ga bomo dodelali.
1.Zanima me pa kako se kaj ta avto obnese v praksi, se kaj kvari?
2.Kaj pravite na splošno o fordu transitu? npr. v primerjavi z opel vivario/trafic in drugi...
3.http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=2768990 kaj menite o tem, km naj bi bili realni, je slovenski zasežen avto. Je lahko kak nateg vmes?
Hvala.lp
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Ford transit KOMBI FURGON 2007

Napisal/-a tristan01 Če avg 27, 2009 9:56 am

urkoland je napisal/-a:Pozdravljeni,
rad bi kupil en večji kombi-ne prevelik :) tael se mi zdi ravno pravšnji in sicer kot družinski/potovalni avto, malo ga bomo dodelali.
1.Zanima me pa kako se kaj ta avto obnese v praksi, se kaj kvari?
2.Kaj pravite na splošno o fordu transitu? npr. v primerjavi z opel vivario/trafic in drugi...
3.http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=2768990 kaj menite o tem, km naj bi bili realni, je slovenski zasežen avto. Je lahko kak nateg vmes?
Hvala.lp


Upam da si opazil da je cena brez DDV - navedeno med opombami. Sicer pa če je vozilo zaseženo ni nič slabega - prejšnji lastnik ni plačeval obrokov leasinga. Bolj me skrbi, da ta lastnik ni imel denarja za servis. Preveri kako je s tem. Predvsem pa je kilometrov precej malo. Dve leti star kombi ki je delal v povprečju 27.000km letno - se mi zdi sumljivo. Malce se pozanimaj o dejavnosti prejšnjega lastnika, na ogled pa vzemi s sabo poznavalca, ki bo znal na podlagi podrobnega ogleda oceniti stanje vozila.

Želim ti veliko sreče pri nakupu.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
vugy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Pe jul 06, 2007 6:59 pm
Kraj: AT-SLO

Re: Ford transit KOMBI FURGON 2007

Napisal/-a vugy Če avg 27, 2009 10:47 am

tristan01 je napisal/-a:
urkoland je napisal/-a:Pozdravljeni,
rad bi kupil en večji kombi-ne prevelik :) tael se mi zdi ravno pravšnji in sicer kot družinski/potovalni avto, malo ga bomo dodelali.
1.Zanima me pa kako se kaj ta avto obnese v praksi, se kaj kvari?
2.Kaj pravite na splošno o fordu transitu? npr. v primerjavi z opel vivario/trafic in drugi...
3.http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=2768990 kaj menite o tem, km naj bi bili realni, je slovenski zasežen avto. Je lahko kak nateg vmes?
Hvala.lp


Upam da si opazil da je cena brez DDV - navedeno med opombami. Sicer pa če je vozilo zaseženo ni nič slabega - prejšnji lastnik ni plačeval obrokov leasinga. Bolj me skrbi, da ta lastnik ni imel denarja za servis. Preveri kako je s tem. Predvsem pa je kilometrov precej malo. Dve leti star kombi ki je delal v povprečju 27.000km letno - se mi zdi sumljivo. Malce se pozanimaj o dejavnosti prejšnjega lastnika, na ogled pa vzemi s sabo poznavalca, ki bo znal na podlagi podrobnega ogleda oceniti stanje vozila.

Želim ti veliko sreče pri nakupu.

LP Tristan01


Zakaj...moj foter ma transita letnik 2005 smo ga kupli novega pa ma 80 000 prevoženih......
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Ford transit KOMBI FURGON 2007

Napisal/-a tristan01 Pe avg 28, 2009 6:52 am

vugy je napisal/-a:
tristan01 je napisal/-a:
urkoland je napisal/-a:Pozdravljeni,
rad bi kupil en večji kombi-ne prevelik :) tael se mi zdi ravno pravšnji in sicer kot družinski/potovalni avto, malo ga bomo dodelali.
1.Zanima me pa kako se kaj ta avto obnese v praksi, se kaj kvari?
2.Kaj pravite na splošno o fordu transitu? npr. v primerjavi z opel vivario/trafic in drugi...
3.http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=2768990 kaj menite o tem, km naj bi bili realni, je slovenski zasežen avto. Je lahko kak nateg vmes?
Hvala.lp


Upam da si opazil da je cena brez DDV - navedeno med opombami. Sicer pa če je vozilo zaseženo ni nič slabega - prejšnji lastnik ni plačeval obrokov leasinga. Bolj me skrbi, da ta lastnik ni imel denarja za servis. Preveri kako je s tem. Predvsem pa je kilometrov precej malo. Dve leti star kombi ki je delal v povprečju 27.000km letno - se mi zdi sumljivo. Malce se pozanimaj o dejavnosti prejšnjega lastnika, na ogled pa vzemi s sabo poznavalca, ki bo znal na podlagi podrobnega ogleda oceniti stanje vozila.

Želim ti veliko sreče pri nakupu.

LP Tristan01


Zakaj...moj foter ma transita letnik 2005 smo ga kupli novega pa ma 80 000 prevoženih......


vugy vsa skrivnost je v dejavnosti s kareto se je ukvarjal prejšni lastnik. Če je kombi od nekoga ki se je vsak dan z ekipo delavcev odpravil na delovišče, tam pa je kombi ves dan stal so kilometri kar realni, če pa je bil slučajno delovno živinče s katerim so tovorili delavce in material z delovišča na delovišče, vmes pa naredili še kako dostavo... Potem je lahko kilometrov ogromno več. Zato sem predlagal kupcu naj preveri s katero dejavnostjo se je ukvarjal prejšnji lastnik. Svetoval sem samo previdnost...

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
urkoland
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr avg 26, 2009 1:58 pm

Napisal/-a urkoland Pe avg 28, 2009 12:07 pm

hvala za opozorilo. tudi meni se zdi vse skupaj sumljivo glede km in cene. Ko sem ga pogledal ima ponekod že rjo, to mi ni jasno, piše da je garanžiran in star 2 leti??
Sicer naj bi se ukvarajl prejšnji lastnik z gradbeno-montažno dejavnostjo. Kar spet velik ne pove, glede na to kar ste napisali :(

opozorili so em pa pri tem rpodajlacu naj bom pozoren! Baje se je že tukaj vse sorte dogajal:avti pod mbančnimi krediti,neplačani davki,...pol se pa nate-novega kupca obesijo.
Na kaj moram biti pozoren tudi glede tega? Hvala.lp
 
vugy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Pe jul 06, 2007 6:59 pm
Kraj: AT-SLO

Napisal/-a vugy Pe avg 28, 2009 1:30 pm

urkoland je napisal/-a:hvala za opozorilo. tudi meni se zdi vse skupaj sumljivo glede km in cene. Ko sem ga pogledal ima ponekod že rjo, to mi ni jasno, piše da je garanžiran in star 2 leti??
Sicer naj bi se ukvarajl prejšnji lastnik z gradbeno-montažno dejavnostjo. Kar spet velik ne pove, glede na to kar ste napisali :(

opozorili so em pa pri tem rpodajlacu naj bom pozoren! Baje se je že tukaj vse sorte dogajal:avti pod mbančnimi krediti,neplačani davki,...pol se pa nate-novega kupca obesijo.
Na kaj moram biti pozoren tudi glede tega? Hvala.lp


Tej rji se čisto nič ne čudi......ni edini.....tudi naš po spodnjem robu pragov rjavi.....pa glede na to da je garižiran naš tudi, je žal to realiteta......mi smo hoteli uveljavljati garancijo na rjavenje.....pa je nočejo upoštevat...češ da je to samo površinsko:( ter da bi morala biti luknja da bi upoštevali :roll: :roll: prkleto oderuštvo, ko ga pa kupuješ pa ti samo našteva garancije na ono in tretjo....na koncu pa si še riti ne moreš s tem obrisat...banda lopovska
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov