Za voznike in ljubitelje
 
W3s7_S1D3
Novinec
 
Prispevkov: 441
Pridružen: So avg 27, 2005 3:30 pm

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a W3s7_S1D3 Pe dec 03, 2010 9:31 am

King1 je napisal/-a:
~toMmy~ je napisal/-a:Cena je res konkretno zasoljena. Mogoče bi bilo dobro le zbrati še nekoliko več informacij o porodnih težavah novega Mastera.


Težko težko, če je avto ( kombi) zunaj šele par mesecev. ;)

lp


Kot sem že omenil v mojem prejšnjem postu. Do sedaj sa bila dva vpoklica. En je bil v vezi z nekim kosom pleha, kjer je gor privijačen varnostni pas (mislim da je šlo za nekaj takega), drugi vpoklic pa je bil zaradi zadnje preme. Kaj točno je bilo bom še sporočil.
 
scottie
Novinec
 
Prispevkov: 174
Pridružen: Če avg 24, 2006 8:54 am

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a scottie Sr dec 15, 2010 9:49 am

Pozdravljeni,

no odločili smo se za Masterja, dobimo ga predvidoma konec leta. Upam, da nam bo dobro služil in ne bo narejen v "petek". Skratka na koncu je prevagala razlika v ceni, kljub temu da smo za Crafterja dobili zelo ugodno ponudbo, je razlika še vedno 5.000 eur.

Poročam kako bomo zadovoljni oz. nezadovoljni :twisted:

Lp, Jaka
 
Uporabniški avatar
ChuckNorris
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Po jul 20, 2009 1:49 pm
Kraj: Maribor

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a ChuckNorris Če dec 16, 2010 3:43 am

bolj kot 'petka' se lahko bojite kakšnih ponedeljkov ali pa torkov ko je na sporedu liga prvakov :P
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a ~toMmy~ Če dec 16, 2010 6:21 am

tadej92 je napisal/-a:bolj kot 'petka' se lahko bojite kakšnih ponedeljkov ali pa torkov ko je na sporedu liga prvakov :P


Ko imaš enkrat tako zaklet petkov avto, kot je bil pri nas, začneš resno razmišljati o resničnosti tega pregovora! :D

Drugače pa srečno vožnjo in čim manj nepotrebnih stroškov! ;)
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
Kaktus
Novinec
 
Prispevkov: 311
Pridružen: So sep 14, 2002 8:29 pm
Kraj: Mirna

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a Kaktus Če feb 03, 2011 10:17 pm

scottie je napisal/-a:Pozdravljeni,

no odločili smo se za Masterja, dobimo ga predvidoma konec leta. Upam, da nam bo dobro služil in ne bo narejen v "petek". Skratka na koncu je prevagala razlika v ceni, kljub temu da smo za Crafterja dobili zelo ugodno ponudbo, je razlika še vedno 5.000 eur.

Poročam kako bomo zadovoljni oz. nezadovoljni :twisted:

Lp, Jaka


Kakšne so prve izkušnje? Kako se obnese Master?
lp Peter
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a King1 Pe feb 18, 2011 9:43 pm

Kaktus je napisal/-a:
scottie je napisal/-a:Pozdravljeni,

no odločili smo se za Masterja, dobimo ga predvidoma konec leta. Upam, da nam bo dobro služil in ne bo narejen v "petek". Skratka na koncu je prevagala razlika v ceni, kljub temu da smo za Crafterja dobili zelo ugodno ponudbo, je razlika še vedno 5.000 eur.

Poročam kako bomo zadovoljni oz. nezadovoljni :twisted:

Lp, Jaka


Kakšne so prve izkušnje? Kako se obnese Master?



Očitno ne najbolje. =P =P

lp
 
luka32
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr jan 26, 2011 2:56 pm

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a luka32 So feb 19, 2011 6:15 pm

No da še jaz nekaj napišem.

Vozim že cca 3 leta mercedes sprinter 315 l.2007. Kombi vsaj polovico časa gonim od 140 naprej (končna je 165), ker se vedno mudi. Preobremenjen je stalno, ker je največja izvedba in mi tlačijo notri pač kolkor gre. Prevoženih ima 190.000 in je blo pri 130k treba menjat tesnilo glave in sklopko, ker ga je en majster v rikverc žgal v hrib do blokade cca 10min :roll: Menjalnik je že od samega začetka trd in zadnje čase opažam da tudi škrtne, če ne prestaviš lepo.
Drugače pa same pohvale temu kombiju. Je zelo vzdržljiv, moči mu ne manjka, kabina je prostorna, ne kot pri ducato&co. kjer se zadevam z koleni v volan in komaj vidim pod polico nad senčnikom, pa nisem tako strašno velik (183cm). Tudi izolacija kabine je dobra in se da pri 140kmh normalno pogovarjat. Težav z volansko letvijo nisem še imel, kot je prej kolega omenil, pa je res velikokrat naložen čez težo. Poraba se giblje od 10-15 litrov, pač odvisno od načina vožnje in obremenitve. Slaba stran je pa sigurno rja, ker rjavi pa povsod kjer mu paše. Za našega je bila takrat cena 36.000e, pa je bil testni.

Odvisno je pa za kakšne namene se kombi uporablja. Če je bolj za mestno vožnjo, potem to ni sprinter, ker ga mesto ubija, za relacijo je pa več kot odličen, kar pa ducato ni, ker ima premajhno kabino, pučutiš se utesnjeno.

Če pa kdo dvomi v kvaliteto teh kombijev, pa naj samo pogleda rešilce, sami vw in sprinterji, le zakaj ;)
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a King1 To feb 22, 2011 9:14 pm

luka32 je napisal/-a:No da še jaz nekaj napišem.


Drugače pa same pohvale temu kombiju.
Lepo, da se ti dopade. ;)

Je zelo vzdržljiv, moči mu ne manjka, kabina je prostorna, ne kot pri ducato&co.
Kaj drugega kot navadno govoričenje tja v tri dni ne morem rečt. Ga imam že drugega in ker sem kar nekaj cm-jev višji od tebe pa mi začuda to ne dela nikakršnih problemov. Seveda razem, če ti je všeč že skoraj kamionska kabina. ;) ;)

Tudi izolacija kabine je dobra in se da pri 140kmh normalno pogovarjat.
Tudi pri mojem jumperju se da. ;)

Poraba se giblje od 10-15 litrov, pač odvisno od načina vožnje in obremenitve.
No pri tej porabi bi sam osebno lahko svojo firmo že zdavnaj zapru. ;)


Za našega je bila takrat cena 36.000e, pa je bil testni.
Moj pa je bil nov in za ta denar bi jast kupil dva in še kakšen kos opreme viška. ;)


Če pa kdo dvomi v kvaliteto teh kombijev, pa naj samo pogleda rešilce, sami vw in sprinterji, le zakaj ;)

Tu pa se strinjam s teboj. ;)

lp


p.s. pa brez zamere. Povedal sem svoje mnenje.


 
Uporabniški avatar
ChuckNorris
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Po jul 20, 2009 1:49 pm
Kraj: Maribor

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a ChuckNorris Sr feb 23, 2011 1:10 pm

king1

+1
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a King1 Sr feb 23, 2011 2:40 pm

tadej92 je napisal/-a:king1

+1



Ja tko ja a ne? ;)

lp
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a INFINITI Sr feb 23, 2011 3:05 pm

Poglej še za OPEL VIVARO
http://www.opel.si/vehicles/opel_range/ ... ndeks.html

-Opel ma nenehno neke akcije za vozila
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a King1 Sr feb 23, 2011 7:51 pm

INFINITI je napisal/-a:Poglej še za OPEL VIVARO
http://www.opel.si/vehicles/opel_range/ ... ndeks.html

-Opel ma nenehno neke akcije za vozila


So oz. je že kupil pred časom. Citiram:

Pozdravljeni,

no odločili smo se za Masterja, dobimo ga predvidoma konec leta. Upam, da nam bo dobro služil in ne bo narejen v "petek". Skratka na koncu je prevagala razlika v ceni, kljub temu da smo za Crafterja dobili zelo ugodno ponudbo, je razlika še vedno 5.000 eur.

Poročam kako bomo zadovoljni oz. nezadovoljni :twisted:

Lp, Jaka


;) ;) ;)

lp
 
luka32
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr jan 26, 2011 2:56 pm

Re: R MASTER ali VW CRAFTER

Napisal/-a luka32 So feb 26, 2011 5:01 pm

King1 je napisal/-a:
luka32 je napisal/-a:No da še jaz nekaj napišem.


Drugače pa same pohvale temu kombiju.
Lepo, da se ti dopade. ;)

Je zelo vzdržljiv, moči mu ne manjka, kabina je prostorna, ne kot pri ducato&co.
Kaj drugega kot navadno govoričenje tja v tri dni ne morem rečt. Ga imam že drugega in ker sem kar nekaj cm-jev višji od tebe pa mi začuda to ne dela nikakršnih problemov. Seveda razem, če ti je všeč že skoraj kamionska kabina. ;) ;)

Tudi izolacija kabine je dobra in se da pri 140kmh normalno pogovarjat.
Tudi pri mojem jumperju se da. ;)

Poraba se giblje od 10-15 litrov, pač odvisno od načina vožnje in obremenitve.
No pri tej porabi bi sam osebno lahko svojo firmo že zdavnaj zapru. ;)


Za našega je bila takrat cena 36.000e, pa je bil testni.
Moj pa je bil nov in za ta denar bi jast kupil dva in še kakšen kos opreme viška. ;)


Če pa kdo dvomi v kvaliteto teh kombijev, pa naj samo pogleda rešilce, sami vw in sprinterji, le zakaj ;)

Tu pa se strinjam s teboj. ;)

lp


p.s. pa brez zamere. Povedal sem svoje mnenje.



Tkole bom reku, sej veš, lepe punce se naveličaš, grde pa navadiš :D

Ne mislit, da pljuvam po drugih znamkah, ampak ko se navadiš sprinterja, je drugo šrot za vozit. Sem imel en teden novega ducatota za nadomestnega in sem nekaj prevozil z njim, tko da ne govorim v tri dni. Probaj preživet cele dneve na relaciji v enem in drugem pa boš videl o čem govorim, to leti predvsem na kabino in nasploh vožnjo.

Bi se pa tudi jaz verjetno drugega navadil, ampak sem štartal z sprinterjem. Vse se pa konča, ko moraš kupovat za svojo firmo, potem so stroški, ki jih z sprinterjem ni malo in potem bi se pa tudi jaz verjetno za kaj cenejšega odločil, dokler pa firma časti, pa ni ovir :lol:
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov