primo7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe jun 04, 2010 4:15 pm
Kraj: koper

Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a primo7 Sr dec 01, 2010 10:20 am

Danes me je šokiral odnos prodajalca gum. Hotel sem kupiti nove zimske gume dimenzije 215/70/R16. Cena je krepko nad 500 EUR. Odločil sem se za prodajalca htp://www.gume-pnevmatike.com prodajalca vukanizerstvo Vujasinović Nikola. Dva dni sem zaman klicaril na njihov mobi. Zvonil je v prazno. Danes sem jih končno dobil na navadno številko. Vprašal sem če jim mobi ne deluje, da klicarim dva dni. Pa me je tip na drugi strani neprijazno nahrulil, da ima veliko dela in kaj hočem met. Nezaslišno kakšen odnos do kupca. Toliko v opozorilo s kom imate opravka, če boste hoteli kaj kupit pri njih.
Lep pozdrav!
 
ma_hi
Novinec
 
Prispevkov: 265
Pridružen: To dec 01, 2009 8:07 am
Kraj: Portorož

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a ma_hi Sr dec 01, 2010 10:35 am

In gume si potem kupil pri njemu? :)
 
primo7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe jun 04, 2010 4:15 pm
Kraj: koper

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a primo7 Sr dec 01, 2010 10:37 am

Nee, sem se mu samo zahvalil za prijaznost.
 
crosshill
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne nov 22, 2009 3:33 pm

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a crosshill Sr dec 01, 2010 11:32 am

Sem ga jaz tudi klicu na mobitel ene par krat, pa se ni javil. Sem mu napisal mail, pa ni bilo pol dneva nič. Pa sem punčko pelju v LJ malo po trgovinah, pa sem reku ma se bom ustavu tam pa ga prašu, če ima gume. Pridem tja je bila vrsta enih 7 avtomobilov pred delavnico, malo mutim okoli, me en starejši gospod praša, če sem prišel zamenjat gume, mu rečem, da bi sam kupu če imajo na zalogi. Ni problema kaj rabte, pejte not do fanta tam za računalnikom more bit, pridem not en star ene 25 let, povem gume mi jih prinesejo, grem po avto, naložim, plačam, grem. BREZ PROBLEMA.

l.p.
 
xandrej
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2082
Pridružen: To avg 12, 2003 1:46 pm
Kraj: Slovenija

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a xandrej Sr dec 01, 2010 11:45 am

Oni dela ko mutec v teh dneh ti pa ga gnjaviš po telefonu... He he...
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a ban Sr dec 01, 2010 11:52 am

xandrej je napisal/-a:Oni dela ko mutec v teh dneh ti pa ga gnjaviš po telefonu... He he...

Zdej bi že vsi mogl met zimske gume na avtih, torej bi mogle bit delavnice prazne :)
 
kamal
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: So maj 12, 2007 5:08 pm

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a kamal Sr dec 01, 2010 11:58 am

primo7 je napisal/-a:Danes me je šokiral odnos prodajalca gum. Hotel sem kupiti nove zimske gume dimenzije 215/70/R16. Cena je krepko nad 500 EUR. Odločil sem se za prodajalca htp://www.gume-pnevmatike.com prodajalca vukanizerstvo Vujasinović Nikola. Dva dni sem zaman klicaril na njihov mobi. Zvonil je v prazno. Danes sem jih končno dobil na navadno številko. Vprašal sem če jim mobi ne deluje, da klicarim dva dni. Pa me je tip na drugi strani neprijazno nahrulil, da ima veliko dela in kaj hočem met. Nezaslišno kakšen odnos do kupca. Toliko v opozorilo s kom imate opravka, če boste hoteli kaj kupit pri njih.
Lep pozdrav!


Mogoče je pa vedno imel stranko, ko si klical. In verjemi, da je meni kot stranki, ko pridem nekam še šlabši odnos, če se nekdo javlja na telefone in ti čakaš tam kot b****r.
Se vidmo ko se zagledamo.
 
xandrej
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2082
Pridružen: To avg 12, 2003 1:46 pm
Kraj: Slovenija

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a xandrej Sr dec 01, 2010 11:59 am

ban je napisal/-a:
xandrej je napisal/-a:Oni dela ko mutec v teh dneh ti pa ga gnjaviš po telefonu... He he...

Zdej bi že vsi mogl met zimske gume na avtih, torej bi mogle bit delavnice prazne :)



Saj to pa je druga žalost!
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a Blinder Sr dec 01, 2010 12:00 pm

Tip bi rabil ene fanj počitnice v kašnem toplem kraju pod palmo, da se odpočije dela in stresa.
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
primo7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe jun 04, 2010 4:15 pm
Kraj: koper

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a primo7 Sr dec 01, 2010 12:16 pm

Razumem, da je težko odgovarjat na telefon če imaš dosti dela. Ampak v celem dnevu, da niti enkrat ne odgovori. Pa tudi to ni najhušje. Najhušje je način s katerim mi je odgovoril. Sem probal opisat, samo takšno neprijaznost je težko opisat. In tudi če bi moral že imet zimske gume gor in ne čakat do sedaj to še zmeraj ni razlog za neprijaznost. Saj od strank živi. Seveda njemu je vseeno ena stranka več ali manj ampak z takšnim odnosom jih bo imel vedno manj.
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a croma_man Sr dec 01, 2010 12:18 pm

kar je dejstvo je da je takih kot je avtor teme na dan tudi prek 100-200 klicev, od tega je večina teoretikov ki ne pridejo potem kupit, ti pa zagoniš čas ko gledaš po tabelah in računaš pa govoriš cene. Dobesedno rabil bi call center 2x na leto da bi klice sprejemali tako da ja, še vedno če si prišel z evri do vulkanizerja ti je vse lepo povedal, zmontiral in si se odpeljal, če si pa teoretik pa žal to nebo osamljen primer ko te bo po hitrem postopku odslovil iz telefona.
the brand with the three stripes :)
 
primo7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe jun 04, 2010 4:15 pm
Kraj: koper

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a primo7 Sr dec 01, 2010 12:34 pm

croma_man je napisal/-a:kar je dejstvo je da je takih kot je avtor teme na dan tudi prek 100-200 klicev, od tega je večina teoretikov ki ne pridejo potem kupit, ti pa zagoniš čas ko gledaš po tabelah in računaš pa govoriš cene. Dobesedno rabil bi call center 2x na leto da bi klice sprejemali tako da ja, še vedno če si prišel z evri do vulkanizerja ti je vse lepo povedal, zmontiral in si se odpeljal, če si pa teoretik pa žal to nebo osamljen primer ko te bo po hitrem postopku odslovil iz telefona.

Ta prodajalec ima tudi internetno prodajo. In če ne zmore vsega dela naj napiše, da je internetna prodaja zaprta. Po tvojem sem sam kriv za njegovo neprijaznost, ker nisem prišel k njemu z kešem v žepu. Nisem noben teoretik, on ponuja internetno prodajo, hotel sem se pogovorit kaj ima na zalogi in to naročiti. Nisem iz Ljubljane in sem se pač hotel poslužit internetne prodaje, ki jo on ponuja.
 
Uporabniški avatar
dskrab
Novinec
 
Prispevkov: 421
Pridružen: Sr maj 04, 2005 10:05 am
Kraj: Ljubljana

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a dskrab Če dec 02, 2010 3:01 pm

Ma pust tega Vujasinovića. Nej bo tam kjer je :roll:

Rajš lepo naroči gume iz naslonjača na http://www.gume-takoj.si/ pa ti jih lepo prpelejo domov pol pa samo še nekam skočiš zmontirat. Ampak valda ne k Čavševičeviću :mrgreen: :D :DDD :lol:
Sej nimaš kej! Tko je pa nč drugač!

It`s not just JDM. It`s a LIFESTYLE !
 
Marek_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2207
Pridružen: Po maj 18, 2009 9:13 am

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a Marek_ Če dec 02, 2010 3:19 pm

@dskrab Lahk bi tudi Janeza poklical, pa bi dobil enak odnos. Pač nekateri niso za delo z zateženimi kupci. Imam kolega, ki dela na Mobitelu, ko mi pravi kakšne stranke mora ves dan prenašati. Jaz bi vse po vrsti poslal v 3... Zato ne delam s "strankami".
 
Uporabniški avatar
dskrab
Novinec
 
Prispevkov: 421
Pridružen: Sr maj 04, 2005 10:05 am
Kraj: Ljubljana

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a dskrab Če dec 02, 2010 3:22 pm

Ja to je itak relativna zadeva. Samo o tem bi se dal še velik debatirat. :D
Sej nimaš kej! Tko je pa nč drugač!

It`s not just JDM. It`s a LIFESTYLE !
 
Uporabniški avatar
exide
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: So avg 02, 2008 10:47 pm
Kraj: Radovljica

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a exide Če dec 02, 2010 6:39 pm

Jaz sem danes klical Vujasinović, se mi je takoj oglasil pa je rekel, če lahko pokličem čez 20 minut, ker ravno nekaj ureja in sem poklical čez pol ure pa mi je lepo povedal, da gum ki jih želim ni na zalogi, ampak da jih dobi v ponedeljek. Zgleda, da je imel dober dan :)
 
gti85kw
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Če mar 13, 2008 9:05 pm

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a gti85kw Sr apr 26, 2017 8:32 pm

Tudi jaz sem mel slabo izkušnjo pri njih ..je bil edini ki je imel gume na zalogi ..nisem imel namena tam tudi montirat ..pa sem si mislil če sem že tam
ok dejmo jih gor..prosim fanta ki je začel montirati ce bo treba vec kot 50 g utezi na feltno je treba gumo dat dol in jo zarotirat za cca 90 stopinj na drugi polozaj ..oo pa se začne takoj razburjat ..pa ja ne bomo delali do 7 na teh gumah in celi delavnici razlagat " kao kaj se grem " .. zmontirajo 3 gume in ugotovijo da so mi dali namesto 91y ..94 xl..pa da je treba doplačat ..ok kaj naj..rečem ok...na montažo se spravijo trije delat ..dva sem še lahko gledal tretjega pa sploh ne ker je bil na drugem koncu delavnice.. z eno staro gumo je imel težavo.. ni se hotela snet..tip vzame pajser in direkt na feltno in probava neki s pajserom jo čez rob dat .. ni šlo..zamenja glavo na mašini in in gumo le sname dol .. še predno so končali gospa z blagajne me že vabi da poračunava ..380 eu.. grem nazaj vidim na dveh feltnah po celem krogu rajso...rajse tudi na notranji strani ker je snemal stare uteži z kovinskim nožem ... postane mi jasno zakaj tako hitenje s plačilom .. se vsedem v avto in grem...

kaj naj rečem velika šola za naprej
1. še predno zapelješ avto na dvigalo se pogovorit glede gramov ..pravi mojster vulkanizer to ve že sam tako da tu ni ..ja -- al ne..
2. predno začne z delom skupaj pregledata feltne .. tako da se ne more izmikat ja nevem ..lahko da je že blo... :g:
3. montira samo en clovek in nikakor tri :/:o:/ :ne
 
strat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: To apr 11, 2017 9:13 pm

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a strat Sr apr 26, 2017 9:00 pm

Ma ne srkbi zaradi takih...res ne...saj te bo poklical nazaj cez nekaj mesecov ko mu biznis gre slabo, da ima neodgovoren klic....
Pri nas res eni ne znajo z strankami...Jaz poklicem frizerja za termin(danes se mora imet termin za frizerje) oni pa "nimamo casa,adio" dobesedno vrzejo slusalko...
Se spomnem leta nazaj sva z punco vzela tolk pohistva in sedezne v Rutar ,kar lep znesek, in ves cas so trdili da imajo prevoz. Ko sva placala pa zraven sva dobila vizitko od privatnika za selitve " poklicite tega gospoda pa se zmenite za cas in ceno"...Isto z lesnino ene cudne fore. Seveda oni to vsako leto drugac, ko im gre slabo ponujajo prevoze zastonj , ko im gre dober nekaj drugega..."na kerem nastr.zivite?A je dvigalo ,drugac za stopnice so druge cene ....". Eh,kar neki....skoda besed
If you're feeling good, don't worry......you'll get over it.
 
gomatej
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po nov 13, 2017 2:46 pm

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a gomatej Po nov 13, 2017 3:06 pm

Jaz sem imel s tem tipom tudi same slabe izkušnje.
Pred kakšnim desetletjem sem dal tam premontirati gume, pa so me takrat šokirali z neko ceno, ki je bila nad vsemi pričakovanji in izkušnjami, odpravili brez računa in domov prišel brez ene radkape. Seveda niso koteli o ničemer nič slišati, pa niti računa nisem imel da bi se kaj žalil. Odnos seveda skladno s tem profesionalen in prijazen.
Takrat je bil moj sklep, da tja več ne grem.
No pa sem. Sem preko spleta naročil gume z osebnim prevzemom in šele potem ugotovil pri kom sem jih vzel. "What could possibly go wrong?"
Ko sem zapuščal dvorišče z gumama v rokah (polnima snega) ugotovim, da je ena zaležana in na enem delu precej sploščena od nepravilnega skladiščenja. Takoj se vrnem in zahtevam okroglo gumo. Čeprav je bila guma v moji posesti morda minuto se je g. Vujasinović hotel z menoj pregovarjati kako to nič ni in da naj mi jo tam napihnejo, da bom videl. No potem je eden izmed delavcev brez privoljenja šefa pač s kupa potegnil drugo gumo in mi jo zamenjal.
Kdove koliko je lahko notri taka guma poškodovana in spletne strani proizvajalcev pravijo da takšnih gum sploh ne smejo dati v prodajo.
Skratka... zdaj vem, da tja več ne grem in tudi na kateri spletni strani več ne bom gum kupoval.

Evo me je tako razkuril, da sem se registriral na forum, da delim z vsemi to izkušnjo.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Neprijaznost prodajalca

Napisal/-a limas Po nov 13, 2017 8:18 pm

Pri Vujasinoviću so se precej popravili. Še vedno se dobi dobre gume po najnižjih cenah, tiste premijskega razreda so izdelane v Nemčiji (vsaj v mojih 2 kompletih), montaža pri njih kupljenih gum pa je okrog 20e, kar je dosti ceneje od konkurence.
Še vedno so šlampasti na mantaži gum: fantom je treba povedati kam gre RDEČA in kam RUMENA pika, drugače jih ne upoštevajo. Pokrovi in pokrovčki s tovarniškim emblemom jim še vedno padajo in jih ob koncu šihta zbirajo v posebni kartonski škatli.
Ko sem ugotovil, da mi manjka, sem zadevo rešil preko telefona. Blagajničarka ga je našla v škatli.
Moje izkušnje glede omenjenega vulkanizerja so na splošno OK, le za vsako postavko se moraš dogovoriti preden jo spravijo na račun, gume naročati preko spletne povezave in biti prisoten med menjavo gum.
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov