Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
Arzen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: So mar 01, 2008 11:17 pm

Re: Zaščita pod motorjem

Napisal/-a Arzen To nov 11, 2014 9:19 am

Pozna kdo koga, ki se ukvarja z izdelavo take zaščite?
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Zaščita pod motorjem

Napisal/-a ~toMmy~ To nov 11, 2014 10:01 am

primozek68 je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:Izolacijo hrupa ja potem na pokrovu motorja je pa brez izolacije


Ne razumem tega posta. Uradno se imenuje protihrupna izolacija, poglej v etko. Vsekakor pa ni za vodo namenjeno.


Se moram kar strinjat z dežurnim provokatorjem, da glavni namen ni voda, ampak so prej hrup(zunanji, ne od motorja kot je namen izolacije pri pokrovu) temperatura in zračni upor (vse več poudarka).
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Zaščita pod motorjem

Napisal/-a primozek68 To nov 11, 2014 8:17 pm

~toMmy~ je napisal/-a:
primozek68 je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:Izolacijo hrupa ja potem na pokrovu motorja je pa brez izolacije


Ne razumem tega posta. Uradno se imenuje protihrupna izolacija, poglej v etko. Vsekakor pa ni za vodo namenjeno.


Se moram kar strinjat z dežurnim provokatorjem, da glavni namen ni voda, ampak so prej hrup(zunanji, ne od motorja kot je namen izolacije pri pokrovu) temperatura in zračni upor (vse več poudarka).


Na takem forumu je bolj modro biti dežurni provokator,kot pa dežurna brihta,a ne muci?
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Zaščita pod motorjem

Napisal/-a ~toMmy~ To nov 11, 2014 9:11 pm

Ja, dragi, ti že veš! ;)
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
theduke
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Ne dec 07, 2014 7:51 pm

Re: Zaščita pod motorjem

Napisal/-a theduke Ne dec 07, 2014 9:19 pm

oxyram je napisal/-a:Pozdravljeni,

potreboval bi pomoč pri izdelavi zaščite pod motorjem avtomobila. Zamislil sem si, da bi jo izdelal sam, predvsem zaradi tega, ker je sprednji odbijač neoriginalen, vendar ne najdem prevega materiala s katerim bi to naredil. Dejstvo je, da želim, da je material dokaj prožen in ob enem dovolj močan, da se prednji odbijač ne zlomi ob malo večji sili (robnik...). Originalne zaščite se ponavadi iz plastike, ki načeloma opravlja svoje delo dovolj dobro. Na spletu sem našel nekaj rešitev a večina se je odpravila po poti aluminijske plošče, ki pa mi ne diši. Zanimiv material bi mogoče bil tudi od podjetja Akripol vendar se mi zdi, da je to malce drugačna zmes plasike kot pa bi jo jaz potreboval. V glavnem bi bil hvaležen, če izrazite svoje mnenje oz. ideje.

Hvala!


pred časom so ble na netu že vnaprej narete šablone... mal pogooglej
 
Uporabniški avatar
StajercS
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: Če nov 02, 2006 2:05 am
Kraj: MB

Re: Zaščita pod motorjem

Napisal/-a StajercS Ne dec 07, 2014 9:32 pm

Zakaj pa nebi originalne zaščite porabil? Saj na 3/4 mest se jo da z original luknjami prišraufat, tam pri neoriginalnem odbijaču pa malo predelaš (odrežeš/podaljšaš). Ali pa originalno zaščito kot šablono porabiš, da ti ni treba z aluminija delat.
Slika
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov