Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
svetilnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1053
Pridružen: Pe okt 31, 2008 5:15 pm
Kraj: Istra

Čiščenje injektorjev

Napisal/-a svetilnik To apr 21, 2015 6:36 am

Uporablja kdo od vas, če sploh obstaja tekočina katera čisti injaktorje, ki jo vlijemo v rezervar, ko tankamo nafto? Je uporaba tega varna za motor in katera so ta sredstva? Se dobijo na bencinskih črpalkah?
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4343
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Čiščenje injektorjev

Napisal/-a Firediver To apr 21, 2015 8:12 am

Na forumu je kar nekaj že napisanega o tem:

viewtopic.php?f=6&t=65698&hilit=%C4%8Di%C5%A1%C4%8Denje+injektorjev
viewtopic.php?f=56&t=101554&hilit=%C4%8Ci%C5%A1%C4%8Denje+injektorjev

Jaz osebno uporabljam samo takrat, ko so kakšni problemi (pa še to profi tekočina na servisu), glede preventive pa nikoli ne veš če je učinkovalo..sploh za te tekočine dobavljive na bencinskih črpalkah.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
svetilnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1053
Pridružen: Pe okt 31, 2008 5:15 pm
Kraj: Istra

Re: Čiščenje injektorjev

Napisal/-a svetilnik Če apr 23, 2015 5:50 am

Hvala, saj sem našel tudi sam kar nekaj prispevkov glede tega. Kar se tiče čiščenja injektorjev pri mojem avtomobilu, kmalu bom naredil servis, pa sem mislil, da bi naredil še to čiščenje, glede na to da stvar ni draga. Drugače pa motor potrebe po tem nima. No, torej kot sem v večini prebral, naj bi bila stvar larifari...
 
cliors197
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: Po feb 25, 2013 5:40 pm

Re: Čiščenje injektorjev

Napisal/-a cliors197 So apr 25, 2015 9:33 pm

svetilnik je napisal/-a:Hvala, saj sem našel tudi sam kar nekaj prispevkov glede tega. Kar se tiče čiščenja injektorjev pri mojem avtomobilu, kmalu bom naredil servis, pa sem mislil, da bi naredil še to čiščenje, glede na to da stvar ni draga. Drugače pa motor potrebe po tem nima. No, torej kot sem v večini prebral, naj bi bila stvar larifari...

Nič ni "larifari"pomaga 100%.
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov