Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
n3o
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: So mar 28, 2009 5:45 pm

Prevleke za enostavno montažo.

Napisal/-a n3o So mar 28, 2009 5:48 pm

mene pa zanima kje bi se dalo kupit sedežne prevleke, ki bi ble zlo enostavne za namestitev na sedeže. Tu mislim, da pač je kr ena/več gumic ki jih daš za vzgavnik in druga/druge pa zatakneš za spodnji del sedeža.

Predvsem gre za to da se avto uporablja tudi pri opravljanju bl prašnih del (gradbišče) in glih ne bi hotu takoj usrat novih črnih sedežev...HVALA ZA ODGOVORE!
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan So mar 28, 2009 6:03 pm

Najceneje jih boš dobil v trgovinah kot so (inter)špar, hofer....
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo So mar 28, 2009 7:03 pm

ijuvan je napisal/-a:Najceneje jih boš dobil v trgovinah kot so (inter)špar, hofer....


in te cenene prevleke pol zgledajo tako,kot da bi eno rjuho nategnil čez zice-ceneno in bedasto.

daj vsaj ene normalne not,če bi že rad nove zice šparal ;)
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan So mar 28, 2009 7:11 pm

In kako naj potem zgleda prevleka kot ulita, če zapneš samo na vzglavnike in spodnj del sedeža, nekatere še kjer se stakneta naslon in sedalni del. Verjetno je vsakemu jasno, da se to ne in se ne more lepo ujemati. In če je to delovno vozilo lastniku verjetno videz ni prioriteta.
Na mimovrste so malo nad 20€ , v hoferju pa 25€
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo So mar 28, 2009 7:54 pm

v nobenem primeru ni kot original,ampak pri kvalitetnih prevlekah za točno določen tip vozila zadeva precej boljše izpade,kot pa pri nekih poceni univerzalnih.je pa razlika v ceni lahko precejšnja. ukul 25-30 jurjev so ble včasih kvalitetne prevleke,pa ene 5 ur posla je blo( tut kak pir je treba spit vmes),če se prav spomnim.
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
MuRiCi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 719
Pridružen: Pe maj 18, 2007 5:04 pm
Kraj: Kärnten

Napisal/-a MuRiCi So mar 28, 2009 8:30 pm

el_diablo je napisal/-a:v nobenem primeru ni kot original,ampak pri kvalitetnih prevlekah za točno določen tip vozila zadeva precej boljše izpade,kot pa pri nekih poceni univerzalnih.je pa razlika v ceni lahko precejšnja. ukul 25-30 jurjev so ble včasih kvalitetne prevleke,pa ene 5 ur posla je blo( tut kak pir je treba spit vmes),če se prav spomnim.

ja sej zarad pira je pa pol naneslo 5ur :P
drugač si pa nabav tiste vrečke,ko jih majo v avtomehaničnih delavnicah,pa jo daš gr ko greš na gradbišče....
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Ne mar 29, 2009 12:11 am

In kaj manjka tem?
Slika

Iz šparove akcije za 18 evrov podložene z gobo in luknjicami v blago za hlajenje...po izboru lisice.....In če vsaj malo poznate punce/ženske potem veste da zelo rade komplicirajo in iščejo vsako malenkost...

No po enem letu uporabe so prevleke še vedno v enakem stanju .....nikjer obrabljene ali naguljene. Res pa da je treba lepo našpnat vse vrvice, ki so .
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
Wini
Novinec
 
Prispevkov: 284
Pridružen: Sr nov 14, 2007 7:49 pm
Kraj: Savinjska

Napisal/-a Wini Ne mar 29, 2009 9:36 am

Ko ste omenjali te preobleke od špara ipd. Imam univerzalne preobleke od špara (tiste, ko so eni ognji gor našiti) in vam povem da so za en drek. Čeprav so bile takrat v akciji ko sem jih kupoval, ampak niso vredne tega denarja. Obledena barva po skoraj 1 letu, šivi so se začeli parati, na moji strani že čist "znucani", luknje v njih,....Za foro bom kupil preobleke od mimovrste in da vidim kolko bojo te zdržale. Avto pa veliko uporabljam in redno čistim.
Eto, moje izkušnje ;)
Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja.
Slika
 
n3o
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: So mar 28, 2009 5:45 pm

Napisal/-a n3o Ne mar 29, 2009 12:34 pm

full hvala fantje!!
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Ne mar 29, 2009 12:57 pm

jst mam iste prevleke kot lisko, samo rdeče barve.zdle po več kot dveh letah je samo na voznikovi strani se začelo rahlo parat (cca. 2cm).pa sm gledu, da še lahko zašijem.se mi še ne da kr novih kupovat, ko prej ali slej crkne.(je pa res da so dvodelni).

tiste z ognji so enodelni (koliko sem jaz gledu) in zarad tega ni tko fajn pa hitr crkne...obvezno kup dvodelne (za sedalo posebej in za naslonjalo posebej)

sm mel ene za 35 jurjev, pa sm jih po slabem letu lahko beg vrgu.tk da jst se ne obremenjujem prev z prevlekami, pa tut če so špraove
Lep pozdrav :)
 
BoBeR52
Novinec
 
Prispevkov: 218
Pridružen: Po mar 31, 2008 8:41 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a BoBeR52 Ne mar 29, 2009 4:11 pm

Tudi jaz imam take prevleke pa so še zmeraj v takem stanju kot pred pol leta :D
100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne mar 29, 2009 4:55 pm

lisko je napisal/-a:In kaj manjka tem?
Slika

Iz šparove akcije za 18 evrov podložene z gobo in luknjicami v blago za hlajenje...po izboru lisice.....In če vsaj malo poznate punce/ženske potem veste da zelo rade komplicirajo in iščejo vsako malenkost...

No po enem letu uporabe so prevleke še vedno v enakem stanju .....nikjer obrabljene ali naguljene. Res pa da je treba lepo našpnat vse vrvice, ki so .


Take prevleke je pa mel fotr 15let nazaj na jugotu :lol: :lol:
Ga ni dnarja da bi kaj takega v avto porino :D
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov