Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
lazzho
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: So apr 18, 2009 9:06 am

Menjava ključavnice za vžig pod volanom.

Napisal/-a lazzho So apr 18, 2009 9:13 am

Živjo!

Imam en velik problem pri Renault petki.
Namreč spravil sem se menjati ključvnico pod volanom ker so bili ključi izgubljeni. Vse je lepo in prav. Priklopim novo ključavnico na kable in avto vžge.
Imam pa problem ker stare ključavnice ne morem dobiti ven iz avta in ta blokira volan. Namreč držal jo je en šravf ki sem ga odstranil, sedaj pa mislim da jo držita tista dva zatička. Vendar ne vem če je res.

Ampak okey...vse sem poskušal in zatičkov ne moram nikakor pritisniti notr ali kako drugače da bi dobil ključavnico ven. Kaj naj naredim da bi jo dobil ven? Je kakšna posebnost teh zatičkov??

Čudi me to da nova ključavnice ki sem jo kupil na odpadu za avte zgleda zelo lepo in zatički niso nič poškodovani... kako so potem oni na odpadu dobili ključavnico iz avtomobila??


Prosim za pomoč in predloge kako naj staro ključavnico dobum iz avtomobila.

LP :D :D
 
Uporabniški avatar
Žiiga
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 643
Pridružen: Če feb 01, 2007 9:17 pm
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Napisal/-a Žiiga So apr 18, 2009 10:23 am

za klučavnco vn dobit morš ključ zavrtet do ene poticije na ključavnici k je označena s puščico, tko da to si že v riti. Lahko pa razpneš cel drog in dobiš vn ključavnico ;)
Slika
Koni Sport Adjustable Dumpers, Renault sport CV axles, Renault sport suspension arms with powerflex, Williams front subframe, Williams cams, Custom made hydraulic hoses, custom made exhaust system
 
lazzho
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: So apr 18, 2009 9:06 am

Napisal/-a lazzho So apr 18, 2009 10:30 am

ja maš prov jap...ali imaš kkšen predlog kako bi razpru drog?
Ta drog je kar močan kajne....
 
Uporabniški avatar
Žiiga
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 643
Pridružen: Če feb 01, 2007 9:17 pm
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Napisal/-a Žiiga So apr 18, 2009 10:35 am

si pomislil na varjanto, da bi povrtal te štifte?
Slika
Koni Sport Adjustable Dumpers, Renault sport CV axles, Renault sport suspension arms with powerflex, Williams front subframe, Williams cams, Custom made hydraulic hoses, custom made exhaust system
 
lazzho
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: So apr 18, 2009 9:06 am

Napisal/-a lazzho So apr 18, 2009 10:39 am

misliš zatičke...?

Hm...ne vem kako bi jih povrtal ker so res tako čudni...lahko pa tudi probam...mal so bedni ker tako gledajo ven čudno in ne vem kako bi sveder zagrabil...kr neki
 
lazzho
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: So apr 18, 2009 9:06 am

Napisal/-a lazzho So apr 18, 2009 6:25 pm

no uglavnem...dubu sem jo ven...mogu sm razbit use..hehe

ne sej ne...razširu sm ta drog in mi je ratal:D:D
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov