Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
ophidian
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: Sr mar 04, 2009 8:44 am

Napisal/-a ophidian To maj 05, 2009 1:55 pm

katero kozmetiko pa uporabljate za negovanje armaturne plošče, ma tiste, ki je iz mal mehkejše plastike? recimo taka kot je v zadnjem golfu?

lp,matej
 
Uporabniški avatar
HaMzO
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So sep 30, 2006 1:05 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a HaMzO To maj 05, 2009 6:29 pm

ophidian je napisal/-a:katero kozmetiko pa uporabljate za negovanje armaturne plošče, ma tiste, ki je iz mal mehkejše plastike? recimo taka kot je v zadnjem golfu?

lp,matej


sonax ima veliko ponudbo kar se tiče notranje armature.

jz uporabljam več ali manj samo Sonax izdelke ;)
vsekakor pa je vedno prisoten meglio :D
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza To maj 05, 2009 7:34 pm

ophidian je napisal/-a:katero kozmetiko pa uporabljate za negovanje armaturne plošče, ma tiste, ki je iz mal mehkejše plastike? recimo taka kot je v zadnjem golfu?

lp,matej



armorall vse kar ma za armaturo je odlično, armatura se ne šajna in ni mastna, je kot nova pa tudi vonj v avtu je po novem, ker imajo krpice v sebi vonj plastike al kak bi se temu reklo...vendar čistila, ki niso pod pritiskom - sprayi odpadejo, tisto kar je na pumpico v flaški priporočam!!
 
Uporabniški avatar
HaMzO
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So sep 30, 2006 1:05 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a HaMzO To maj 05, 2009 9:38 pm

lenivec je napisal/-a:
HaMzO je napisal/-a:jz uporabljam več ali manj samo Sonax izdelke ;)


svetujem ti da prideš izpod skale in začneš uporabljat boljše in cenejše izdelke kot ta K***** sonax ki ima samo ceno in nič drugega


kot naprimer...?

sej useh sonax izdelkov neuporabljam, nekatere že, več ali manj mam od sonax gobice,ter druge pripomočke,..
uporabljam tut paulina superblic in šampon,...mam zlo veliko zalogo doma, sm pa zaenkrat ful zadovoljen z izdelki ki jih jaz uporabljam.
lahko pa da so te eni njihovi izdelki razoračal, in lohk napišeš kateri,... pa zakaj?
kar se tiče cene pa ni glih ful razlika, morda 1-3€, odvisno kaj.
 
Uporabniški avatar
GregaST
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:55 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a GregaST Sr maj 06, 2009 12:18 am

Na avtu mi je zbledel zadnji spojler (namesto rdeče barve, se že počasi nagiba proti rozni). Zanima me, s katero zadevo bi lahko sam spoliral da bi spet dobil pravo barvo.
In še ena stvar... katere zadeve so najboljše za nego usnja v avtu?
 
Jurchi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 699
Pridružen: Pe jul 18, 2003 9:55 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Jurchi Sr maj 06, 2009 8:43 am

lenivec je napisal/-a:za nego usnja poglej par postov nazaj
spojler pa nima druge kot spolirat.


@lenivec....po tvojem priporočilu sem že naročil gliptone iz ebaya.....če ne bo ok, ga boš ti odkupil :twisted: :lol:

Ima kdo predlog za kakšno dobro sredstvo za armature in notranje plastike?....obvezno bi pa rad mat efekt, ker mi gre od šajna na kozlanje.....zdaj imam krpice od armorall-a ampak mi nso ok, ker rade puščajo sledi oz, se neenakomerno nananša.
 
Uporabniški avatar
HaMzO
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So sep 30, 2006 1:05 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a HaMzO Sr maj 06, 2009 8:50 am

Jurchi je napisal/-a:
lenivec je napisal/-a:za nego usnja poglej par postov nazaj
spojler pa nima druge kot spolirat.


@lenivec....po tvojem priporočilu sem že naročil gliptone iz ebaya.....če ne bo ok, ga boš ti odkupil :twisted: :lol:

Ima kdo predlog za kakšno dobro sredstvo za armature in notranje plastike?....obvezno bi pa rad mat efekt, ker mi gre od šajna na kozlanje.....zdaj imam krpice od armorall-a ampak mi nso ok, ker rade puščajo sledi oz, se neenakomerno nananša.


probaj za hec uzet od sonax je prov ena zadeva za mat plastike ;)
lahko ti jaz dobavim ,
 
Jurchi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 699
Pridružen: Pe jul 18, 2003 9:55 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Jurchi Sr maj 06, 2009 8:58 am

no offense....ampak čisto vsak produkt od sonaxa, ki sem ga do sedaj imel, me je razočaral.......vseeno mi prosim povej za kateri izdelek gre?
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Sr maj 06, 2009 9:09 am

Jurchi je napisal/-a:no offense....ampak čisto vsak produkt od sonaxa, ki sem ga do sedaj imel, me je razočaral.......vseeno mi prosim povej za kateri izdelek gre?


zakaj ljudje ne berete celotne teme?! :P malo višje sem napisala armorall za aramturo al so to krpice al pa drugo pa tudi od sonaxa tisto, kar ni sprej, kar je v stekelenički na pumpico je kul. Včasih je bil od sonaxa kr kul tist sprejček z vonjem pomaranče, ki je res osvežil armaturo in plastiko.
 
Uporabniški avatar
HaMzO
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So sep 30, 2006 1:05 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a HaMzO Sr maj 06, 2009 9:15 am

Jurchi je napisal/-a:no offense....ampak čisto vsak produkt od sonaxa, ki sem ga do sedaj imel, me je razočaral.......vseeno mi prosim povej za kateri izdelek gre?


maš recimo Sonax ProfiLine (črno zelena, ni sprej!) je prov za mat plastike.
 
Jurchi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 699
Pridružen: Pe jul 18, 2003 9:55 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Jurchi Sr maj 06, 2009 9:16 am

rumena ibiza je napisal/-a:
Jurchi je napisal/-a:no offense....ampak čisto vsak produkt od sonaxa, ki sem ga do sedaj imel, me je razočaral.......vseeno mi prosim povej za kateri izdelek gre?


zakaj ljudje ne berete celotne teme?! :P malo višje sem napisala armorall za aramturo al so to krpice al pa drugo pa tudi od sonaxa tisto, kar ni sprej, kar je v stekelenički na pumpico je kul. Včasih je bil od sonaxa kr kul tist sprejček z vonjem pomaranče, ki je res osvežil armaturo in plastiko.


Hehe......zakaj ti ne bereš mojega prejšnjega posta, kjer sem napisal, da sedaj uporabljam armorall-ove krpice in da iščem alternativo :)
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Sr maj 06, 2009 9:20 am

Jurchi je napisal/-a:
rumena ibiza je napisal/-a:
Jurchi je napisal/-a:no offense....ampak čisto vsak produkt od sonaxa, ki sem ga do sedaj imel, me je razočaral.......vseeno mi prosim povej za kateri izdelek gre?


zakaj ljudje ne berete celotne teme?! :P malo višje sem napisala armorall za aramturo al so to krpice al pa drugo pa tudi od sonaxa tisto, kar ni sprej, kar je v stekelenički na pumpico je kul. Včasih je bil od sonaxa kr kul tist sprejček z vonjem pomaranče, ki je res osvežil armaturo in plastiko.


Hehe......zakaj ti ne bereš mojega prejšnjega posta, kjer sem napisal, da sedaj uporabljam armorall-ove krpice in da iščem alternativo :)


sem prebrala :P 8) jaz sem lansko leto na worthersee-ju dobila celo eno vrečko od armora stvari - robčki ( za armaturo, za stekla, za tepihe pa to ) in mi je zelo dobro, tko, da še zdaj kupujem robčke in tudi spraj imam - v sparu majo xxl pakiranje :)
drugače sem ti pa poleg robčkov ponudila še ostale stvari...brat je treba ja :) :P
aja pa nanašanje z krpicami je treba znat :) da se ti ne poznajo kasneje sledi...
 
Uporabniški avatar
Scremer
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: Pe sep 26, 2008 9:58 pm

Napisal/-a Scremer Sr maj 06, 2009 11:33 am

Jurchi je napisal/-a:@lenivec....po tvojem priporočilu sem že naročil gliptone iz ebaya.....če ne bo ok, ga boš ti odkupil :twisted: :lol:


Odkupim jaz. Za primerno ceno seveda :) .

GregaST je napisal/-a:Na avtu mi je zbledel zadnji spojler (namesto rdeče barve, se že počasi nagiba proti rozni). Zanima me, s katero zadevo bi lahko sam spoliral da bi spet dobil pravo barvo.


Če si iz Medvod si vzemi čas, pridi do mene pa bova poizkusila urediti.
 
Uporabniški avatar
juhica
Uporabnik
 
Prispevkov: 1026
Pridružen: To jan 28, 2003 4:40 pm

Napisal/-a juhica Sr maj 06, 2009 12:48 pm

Jurchi je napisal/-a:
lenivec je napisal/-a:za nego usnja poglej par postov nazaj
spojler pa nima druge kot spolirat.


@lenivec....po tvojem priporočilu sem že naročil gliptone iz ebaya.....če ne bo ok, ga boš ti odkupil :twisted: :lol:



haha, sva ze dva :lol:
 
Uporabniški avatar
Scremer
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: Pe sep 26, 2008 9:58 pm

Napisal/-a Scremer Ne maj 10, 2009 11:23 am

Odvisno kaj išče. Drugače pa nasplošno okej izdelki...
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov