Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
korli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr dec 10, 2014 6:10 pm

kako spraviti maxibrill iz plastike

Napisal/-a korli Pe dec 19, 2014 4:09 pm

Živjo!
Zanima me naslednje: kupil sem avto ki ima sprednji in zadnji odbijač iz črne plastike,v avto hiši so odbijače našpricali z maxibrillom da se kao svetijo :evil: .
Ko je avto par dni stal na dežju se pozanjo grde špure od vode po odbijačih.kako bi spravil oz. odpavil ta ku..ev maxibrill iz plastike in odbijače sčistil in zaščitil?
Nočem pa da plastika postane bleda oz. še bolj šekasta.
 
Uporabniški avatar
EX-B
Uporabnik
 
Prispevkov: 1110
Pridružen: Ne mar 23, 2003 2:02 pm
Kraj: Ljubljana

Re: kako spraviti maxibrill iz plastike

Napisal/-a EX-B Pe dec 19, 2014 4:25 pm

En dober APC zmesan v malo bolj mocno mesanico, ali kak dober degreaser.. Pa potem nujno en dober dressing cez.
Lp. Grega, DipLab.si
Slika
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: kako spraviti maxibrill iz plastike

Napisal/-a Patrik_A3 So dec 20, 2014 1:01 am

bodi srečen da ti je jih našprical, da vsaj izgleda lepo. žal je našprical napačno zadevo, ker imaš tudi takšne spreje ki so namenjeni za odbijače in se ne vidijo špure pri dežju.

Drugače pa se ti bo samo dol spralo, če ni plastika v katastrofalnem stanju se nebo po pranju več nič videlo. najkasneje po drugem dežju pa pranju. KEr zadeva se spere in je potem spet tako kot je bilo pred nanosom.

Idi v samopostrešno pralnico, pa speri odbijače z vročo vodo+šamponom, potem pa še malo z gobo pojdi čez ali pa kakšno krpo, pač da dol potegneš še preostanek, nato speri z normalno vodo in mislim, da bi moralo bit kot pred nanosom
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
sparky
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Sr mar 18, 2009 6:18 pm
Kraj: Kranj

Re: kako spraviti maxibrill iz plastike

Napisal/-a sparky So dec 20, 2014 9:35 am

Če si sposodim temo...Jaz imam pa MaxiBrill na armaturi in bi ga rad odstranil, ker se mi tist nosilec noče pripopat ker vse drsi :roll: Kaj priporočate?
 
Uporabniški avatar
EX-B
Uporabnik
 
Prispevkov: 1110
Pridružen: Ne mar 23, 2003 2:02 pm
Kraj: Ljubljana

Re: kako spraviti maxibrill iz plastike

Napisal/-a EX-B So dec 20, 2014 1:10 pm

Isto kot tistemu ki bi rad zadevo spravil iz odbijaca.. Spralo se bo scasoma z vodo, takoj pa bo slo dol z pravo mesanico APC-ja in mikrofibro po armaturi..
Lp. Grega, DipLab.si
Slika
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov