Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
davorz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 604
Pridružen: Pe apr 20, 2007 10:43 am
Kraj: Velenje

Napisal/-a davorz So jan 23, 2010 8:14 pm

Vsaj kolikor jaz poznam avtopralnice, ne.
zakaj imamo moški radi ženske v usnju?? ker dišijo po novem avtu :):)
 
Uporabniški avatar
MatejW
Uporabnik
 
Prispevkov: 1495
Pridružen: To apr 10, 2007 5:12 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MatejW So jan 23, 2010 9:29 pm

Sem jaz isto iskal,... pa priso do zakljucka, da je bolse sam doma spucat podvozje z wapom...
Slika
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2175
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Napisal/-a tomzzi Ne jan 24, 2010 11:16 am

Eno vprašanje. Kaj mislite se splača v tem vremenu (danes recimo) se zapeljat do ene pupme in si samo sprat avto z wapom? Ne bi potem vse samo zmrznilo? Ker čez krtače ga ne dam a bi rad, da gre vsaj večina umazanije dol...
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Ne jan 24, 2010 5:41 pm

HaMzO je napisal/-a:
Cuore Sportivo 156 je napisal/-a:koliko € pa pride ročno pranje na žetone v BTC?

po avtopralnicah je cena zunanjega pranja 10€ (voskanje, premaz pnevmatik z glicerinom, brisanje med vrati,...).
če si pa pereš na žetone pa daš 5€? 4€?

pa verjetno moraš hiteti, ker te drugi čakajo (in grdo gledajo), ker prepočasi pereš :-P
pa še pozimi te fajn zebe v prste ko pereš 8)


kje pa maš to pranje za 10e, to misliš ročno??

drugače v BTCju so žetoni po 1e če me spomin nevara, jz sm uzel za 20e žetonov pa še jih mam par.
na pranje sm porabu cca 2 za pranje in 1 za usisavanje


ja ročno sem mislil za 10€.
 
Miholl84
Novinec
 
Prispevkov: 482
Pridružen: Pe jul 25, 2008 10:46 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Miholl84 Po jan 25, 2010 2:42 pm

tomzzi je napisal/-a:Eno vprašanje. Kaj mislite se splača v tem vremenu (danes recimo) se zapeljat do ene pupme in si samo sprat avto z wapom? Ne bi potem vse samo zmrznilo? Ker čez krtače ga ne dam a bi rad, da gre vsaj večina umazanije dol...


Lahko se kaj oglasiš pa ga sam z wapom preletiva...
C u O r E S p O r T i V o
 
z3
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So jan 30, 2010 4:03 pm

Napisal/-a z3 So jan 30, 2010 4:13 pm

mislim, da je najboljse pranje ročno, saj mi je večina krtač v avtopralnici pustila rise na avtu (je črne barve). zanima me katere krtace so najmanj agresivne? :?

Blink-182- je napisal/-a:Jaz imam pa eno, za nekatere mogoče smešno vprašanje, ampak ker še nikoli nisem bil v avtopralnici res ne vem.
In sicer, ali je v avtopralnicah možno iti samo na pranje podvozja, torej brez da bi ti kakšne krtače avto drgnile?

mislim da ne

lp
 
tropsky
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: Pe jan 29, 2010 7:44 pm

Napisal/-a tropsky Če feb 04, 2010 2:03 pm

Če koga slučajno zanima, je zame osebno ena boljših avtopralnic pri nas v Slo. Konjicah avtopralnica Mernik. Avto očistijo zelo kvalitetno zunaj in znotraj. Zunaj ga najprej ročno operejo ščistijo u nulo, in nato še čez avtomat. Notranje čiščenje je temeljito in ne uporabljajo kakšnih maxbrilov in podobnega. Z radijem se pa po moje nimajo niti časa igrat ker imajo gužvo večino časa kar je edina njihova slabost, tako da se je najbolje vnaprej naročit.
 
Uporabniški avatar
Scremer
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: Pe sep 26, 2008 9:58 pm

Napisal/-a Scremer Če feb 04, 2010 2:49 pm

Žal nekih konkretnih odgovorov ne dobim in bom poizkusil še enkrat ;) .

Ali kdo ve za kako ročno samopostrežno avtopralnico v Kranju in bližnji okolici. Mi lahko kdo potrdi če imajo to na AMZSju Kranj?

lp
 
Roader_
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: Po okt 06, 2008 6:05 pm
Kraj: Slov. Konjice

Napisal/-a Roader_ Če feb 04, 2010 2:55 pm

tropsky je napisal/-a:Če koga slučajno zanima, je zame osebno ena boljših avtopralnic pri nas v Slo. Konjicah avtopralnica Mernik. Avto očistijo zelo kvalitetno zunaj in znotraj. Zunaj ga najprej ročno operejo ščistijo u nulo, in nato še čez avtomat. Notranje čiščenje je temeljito in ne uporabljajo kakšnih maxbrilov in podobnega. Z radijem se pa po moje nimajo niti časa igrat ker imajo gužvo večino časa kar je edina njihova slabost, tako da se je najbolje vnaprej naročit.

Najboljši zaj tud niso. Najboljš svoj avto za svoje pojme sčistim sam 8) . Je pa res da ti pri Merniku avto na koncu obrišejo TEMELJITO, kar je velik plus, pa da ti namaže gume ipd. :) Pač spustijo se v podrobnosti, kar cenim pri njih :P
 
dado27
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr mar 03, 2010 10:39 pm

Napisal/-a dado27 Če mar 04, 2010 12:00 am

poznam dobro avtopralnico v mengšu - avtokozmetika behric
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Če mar 04, 2010 2:12 am

Blink-182- je napisal/-a:...In sicer, ali je v avtopralnicah možno iti samo na pranje podvozja, torej brez da bi ti kakšne krtače avto drgnile?


Ponekod je možno - npr v Cimosu v Kopru, kjer je (bila?) steza samo za pranje podvozja.
 
hrošč
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: Če sep 16, 2004 2:45 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a hrošč Če dec 30, 2010 9:31 pm

Da izkoristim temo..

Pozna kdo kako avtomatsko avtopralnico v Lj, kjer lahko avto peres tudi ce imas na strehi prtljaznik (za smuci trenutno)? Sem bil danes na petrolu na trzaski, ze placal, fant je rekel ni problema, potem pa prileti en starejsi, "bohnedaj, enmu je odtrgalo vse dol", tako da ni bilo nic s pranjem :lol:
 
Luks1
Novinec
 
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr jan 14, 2009 4:46 pm
Kraj: LJ

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a Luks1 Če dec 30, 2010 10:56 pm

hrošč je napisal/-a:Da izkoristim temo..

Pozna kdo kako avtomatsko avtopralnico v Lj, kjer lahko avto peres tudi ce imas na strehi prtljaznik (za smuci trenutno)? Sem bil danes na petrolu na trzaski, ze placal, fant je rekel ni problema, potem pa prileti en starejsi, "bohnedaj, enmu je odtrgalo vse dol", tako da ni bilo nic s pranjem :lol:


Kompas A-net na Celovški cesti. Jaz sem ga tja že peljal tudi s strešnim kovčkom, ampak ti izklopijo krtačo za streho in le ta ostane umazana.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a ~toMmy~ Če dec 30, 2010 11:03 pm

Kakšne izkušnje s Španom?
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
ghandaed
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 765
Pridružen: To okt 17, 2006 9:14 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a ghandaed Če dec 30, 2010 11:20 pm

ZELO slabe. V bistvu najslabše izmed vseh avtopralnic pri katerih sem pral avto... :evil:
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a ~toMmy~ Če dec 30, 2010 11:26 pm

Kaj je bilo pa narobe? Sem mislil nekam skočit jutri preden grem dalje na obalo, ker si doma nočem delat drsaliča... Kaj pa priporočaš v Lj oz. na Viču?
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a Patrik_A3 Če dec 30, 2010 11:28 pm

če maš možnost idi avto oprat na žetone. 2 žetona z vročo vodo, pa en žeton z destilirano, pa mislim da bo rezultat za zimski čas čisto okey. vsaj pri meni je blo tako, pa je bil avto kar konkretno umazan, pa je sedaj skoraj kot z gobo opran
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a ~toMmy~ Če dec 30, 2010 11:31 pm

No saj to je tud varjanta, samo da sperem to zimsko svinjarijo stran že enkrat.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
hrošč
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: Če sep 16, 2004 2:45 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a hrošč Če dec 30, 2010 11:43 pm

Luks1 je napisal/-a:
hrošč je napisal/-a:Da izkoristim temo..

Pozna kdo kako avtomatsko avtopralnico v Lj, kjer lahko avto peres tudi ce imas na strehi prtljaznik (za smuci trenutno)? Sem bil danes na petrolu na trzaski, ze placal, fant je rekel ni problema, potem pa prileti en starejsi, "bohnedaj, enmu je odtrgalo vse dol", tako da ni bilo nic s pranjem :lol:


Kompas A-net na Celovški cesti. Jaz sem ga tja že peljal tudi s strešnim kovčkom, ampak ti izklopijo krtačo za streho in le ta ostane umazana.

Hm, hvala. Mi je hecno, ker se spomnim, da smo vcasih BP ponekod prali tudi s prtljazniki. Je bilo pa to leta nazaj, tako da se ne spomnim kje, pa verjetno so se sistemi tacas ze precej spremenili.
 
Uporabniški avatar
DrSaso
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Ne jan 16, 2005 12:43 am
Kraj: Domžale

Re:

Napisal/-a DrSaso Pe dec 31, 2010 7:55 am

Scremer je napisal/-a:Žal nekih konkretnih odgovorov ne dobim in bom poizkusil še enkrat ;) .

Ali kdo ve za kako ročno samopostrežno avtopralnico v Kranju in bližnji okolici. Mi lahko kdo potrdi če imajo to na AMZSju Kranj?

lp



Pri Mercatorju je že nekaj časa postavljena, če še nisi opazil.

LP,
Sašo
It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov