Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Miholl84
Novinec
 
Prispevkov: 482
Pridružen: Pe jul 25, 2008 10:46 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Miholl84 Po nov 30, 2009 11:35 pm

Po mojem mnenju ti primankuje kak dober LSP (vosek, sealant) ker v taki senci kot je slikan tale avto,kjer se pac ne vidi nepravilnosti na laku bi morale bit slikce take kot da bi sajbo slikal...
Kako je pa avto narejen pa se ne da rect (no jaz ne morem rect) po teh slikah razen to da mu manjka leska

Recimo tale alfica je samo 3x povoskana pa poglej spegu efekt,pa ni bil nek vrhunski vosek uporabljen gor ker jih takrat se nisem mel v asortimanu

Slika

Slika

Naj povem da avto ni bil poliran,samo opran,sciscen s plastelinom in povoskan...
C u O r E S p O r T i V o
 
Miholl84
Novinec
 
Prispevkov: 482
Pridružen: Pe jul 25, 2008 10:46 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Miholl84 Po nov 30, 2009 11:38 pm

To je samo moja opazka,upam da ne bo avtor mislil da ga grajamo, jaz samo izmenjujem mnenja,ker vem da tudi moji izdelki niso superiorni in da se z vsakim avtom za sabo vec naucim(o)...

davor, koliko casa ti je pa vzela Kia,ko si jo poliral :?:
C u O r E S p O r T i V o
 
davor štrumbelj
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Če nov 26, 2009 11:52 am
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a davor štrumbelj To dec 01, 2009 10:36 am

se opravičujem včeraj nisem vsega napisal,sem bil precej nervozen zaradi pošiljanja slik. v bistvuje tko avto je l.97 nikoli poliran,vse bele lise ki se vidijo po pokrovu motorja so od kamenčkov in pa nekoga ki je hotel razno umazanijo odstranit s precej grobo zadevo in je bil lak zelo globoko načet ponekod olupljen.avto je bil poliran samo zaradi odstranjevanja srebrne barve,petek pop.in sobota,naroč.zavaroval.in so slike bile narejene samo za arhivo o opravljenem delu.so pa ostale praske in črte šle stran in tudi na soncu je bil kot se šika.
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov