Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
alhambra71
Novinec
 
Prispevkov: 122
Pridružen: So jan 31, 2009 7:15 pm

čiščenje notranjosti vozila

Napisal/-a alhambra71 So jan 23, 2010 9:16 pm

Zanima me če ima kdo kakšen predlog z čim čistiti notranjost vozila, predvsem so madeži po sedežih. Madeži so nastali ko se počasi nabira prah potem se kaj polije ali voda ko je dež in ostanejo madeži. Imam globinski sesalec tudi vodni pa me zanimajo kakšno čistilo naj izberem da se tkanina ne bo preveč poškodovala. Ali ima kdo kakšen predlog da bi dal avto kam na kemično čiščenje.
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Napisal/-a lizard So jan 23, 2010 9:20 pm

Stopi v avto trgovino ali pa kakšen OBI (avto oddelek) pa kupi čistilo za tvoj tip materiala na sedežih. Ponavadi so navodila uporabe odzadaj. Če pa hočeš profi zadevo, pa se obrni na internet, vem pa, da pri firmi poliranje.si pošiljajo čistila tudi na dom, samo poklicat moraš, majo pa seveda profi čistila.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So jan 23, 2010 9:41 pm

Najhitreje in verjetno tudi najceneje, boš rešil problem z novimi prevlekami. ;)
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
NoSpeedNoFun
Novinec
 
Prispevkov: 390
Pridružen: So jun 05, 2004 12:25 am

Re: čiščenje notranjosti vozila

Napisal/-a NoSpeedNoFun So jan 23, 2010 9:44 pm

alhambra71 je napisal/-a:Zanima me če ima kdo kakšen predlog z čim čistiti notranjost vozila, predvsem so madeži po sedežih. Madeži so nastali ko se počasi nabira prah potem se kaj polije ali voda ko je dež in ostanejo madeži. Imam globinski sesalec tudi vodni pa me zanimajo kakšno čistilo naj izberem da se tkanina ne bo preveč poškodovala. Ali ima kdo kakšen predlog da bi dal avto kam na kemično čiščenje.


http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=59184
pa še kaj drugega uporabnea boš izvedel... Če se ti ne da brati, pa pelji v pralnico!

j****
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Ne jan 24, 2010 11:03 am

nevem od kod si, ima Silco v šempetru v savinski dolini nekaj dobrih stvari in spekter žalec ima par stvari. je v LJ tudi ena specialnizirana trgovina za te zadeve, drugače pa lahko iz tujine naročiš kjer imajo res vrhunske stvari. Izogibaj se raznih sonax, all amoral in podobnih stvari, ker je vse skupaj nič, škoda časa in denarja!

p.s. pa preberi si tisto temo ki ti jo je prilepil "nospeednofun"
Freude am Fahren
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov