Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
BlažK
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če jan 28, 2010 11:20 am

Fix it! Pro

Napisal/-a BlažK Če jan 28, 2010 11:30 am

Ali morda kdo ve, kje bi se pri nas (ali pa v Avstriji) lahko dobil ta izdelek?
Je to že kdo uporabil, kakšna so vaša mnenja, ocene,...

LP, Blaž
Priponke
FIXIT PRO.jpg
 
Uporabniški avatar
Scremer
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: Pe sep 26, 2008 9:58 pm

Napisal/-a Scremer Če jan 28, 2010 3:04 pm

Nisem preizkušal primerka na sliki, sem pa nekaj podobnega v majhni steklenički našel v trgovinah Obi. S temi korekturami je pač tako, da je to le približek barvi s katero je lakiran vaš avtomobil. Zato te korekture pridejo prav bolj za kake okrušene robove dočim na ravnih in velikih površinah še vedno izstopajo. Še posebej na soncu.

Še vedno je najboljša izbira namešana barva po številki proizvajalca avtomobila, saj ima en in isti proizvajalec na istem modelu vozila lahko tudi več različnih črnih, rdeči, modrih,... barv.
 
BlažK
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če jan 28, 2010 11:20 am

Napisal/-a BlažK Pe jan 29, 2010 7:14 am

Fix it naj bi bil namenjen le za praske, ne za večje površine in naj bi bil kar se barve tiče uporaben za vse barve.
Ta izdelek sem videl le v reklami na DSF, zato me zanima, če bi se dalo dobiti v trgovinah pri nas ali v Avstriji.

LP, Blaž
 
Uporabniški avatar
NoSpeedNoFun
Novinec
 
Prispevkov: 390
Pridružen: So jun 05, 2004 12:25 am

Napisal/-a NoSpeedNoFun Pe jan 29, 2010 7:34 am

TA izdelek je brezbarva reparatura. Nekakšen nadomestek laka. Deluje po principu polnil, ki so tudi v polir pastah, le da je primernejša za globlje praske. Nikakor pa ni učinkovita za praske, ki so do pleha.
Tudi dvomim, da je trajna, saj v kolikor bi reparatura dosegala trdoto laka ne bi bila več primerna za navadnega smrtnika (brus papir itd na lepem laku :) )
Glede na to, da je tudi "SEEN ON TV" hmm...
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov