Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
TOSHIBA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne jan 31, 2010 12:32 pm

Katero dobro polirno pasto kupiti..???

Napisal/-a TOSHIBA Ne jan 31, 2010 7:19 pm

Lep pozdrav vsem!
Pred dobre pol leta sem kupil osebno vozilo črne barve.Črna barva avtomobila mi je že od nekdaj všeč,vendar ima pa to slabo lastnost,da se na njej pozna vsaka praska,sploh pa zima in pranje naredita svoje.Prosil bi vas, če mi lahko kdo svetuje katero dobro polirno pasto naj kupim,da odstranim praske-rajse,ter da zaščitim barvo.Prosim za nasvet,poliranje avtomobila pa naj bi opravil ročno,ne strojno.
Za odgovore že vnaprej hvala :D
 
Miholl84
Novinec
 
Prispevkov: 482
Pridružen: Pe jul 25, 2008 10:46 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Miholl84 Ne jan 31, 2010 7:39 pm

To je tako kot da bi vprašal kaj naj naredim da bo moj avto bil hitrejši.

Odgovorov je miljon, nekako ni dobrih in slabih past,problem je v tem da to brez nekega predznanja ne moreš ravno sam počet,ker ne bo efektivno niti racionalno, če hočeš da je dobro...

Pa še to, polirka se vrti od 700 do 2000 vrtljajev oz. 3,4 in več tisoč če je ekscentrična. A res misliš da bodo tvoje roke kos temu??

Da pa bi se avto samo lepo šajnal pa priporočam nabavo kakih dobrih voskov in sealantov ki jih lahko ročno nanašaš...
C u O r E S p O r T i V o
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Ne jan 31, 2010 7:47 pm

Glede paste ti ne morem svetovati ... ti pa polagam na srce to ... ne se lotit avta ročno polirat ... osebno mam izkušnje z manjšimi praskami ... pa že te trajajo celo večnost, da se juh znebiš tako kot je treba ... in na koncu ne glede na to kako se trudiš, ne bo nikoli tako kot je original (seveda govorim, za amatersko opravljeno delo ;) ). Tako, da ... električno ''polirko'' ali pa do profija pelat ... če se ne motom so nam 2 leti naza zaračunali okoli 100€ za spolirat avto.

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
NoSpeedNoFun
Novinec
 
Prispevkov: 390
Pridružen: So jun 05, 2004 12:25 am

Napisal/-a NoSpeedNoFun Ne jan 31, 2010 9:50 pm

lenivec je napisal/-a:če misliš ročno. greš na bencinsko ali v špar in kupiš tisto katera ima lepšo embalažo :)
v rezultatu nekih razlik nebo.


haha, ta je dobra...

Na zalost potrošnika pa tudi resnična!
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov