Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Odstranjevanje starega voska.

Napisal/-a seat Ne avg 15, 2010 9:38 am

Pred letom dni ali še malo več sem pri enem mariborskem zastopniku kupil izdelke od Meguiars točno od (http://meguiars.smart-center.si) pa me sedaj zanima sledeče ta stran tko ne deluje več imam pa drugo vprašanje.Takrat sem za odstranitev starega voska dobil nek koncentrat z nazivom F10 ali T10 se ne spomnim točno.Sedaj ta koncentrat še imam na zalogi pa me zanima ali ve kdo kakšen koncentrat je to točno.Vem,da stari vosem lahko odstranim z izopropilom ampak vseeno me zanima a je ta koncentrat za kaj.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
ColdMan87
Novinec
 
Prispevkov: 223
Pridružen: Sr okt 01, 2008 11:35 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a ColdMan87 Če avg 19, 2010 11:41 am

Lahko povprašaš na Fematrade (http://www.fematrade.si/) so zdaj zastopniki za Meguiar's pa ti bojo znali povedat kaj točno je to :D drugače pa so z okolice Maribora (poslovnikompleks Marles)
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če avg 19, 2010 1:33 pm

Hvala za link.No sicer sem danes le najdu flaško in sicer je oznaka D10...
No bom povprašal kaj bi to bilo a zj tko al tko imam doma zalogo izopropanola tko,da bomo z tistim vrjetno odstranli vosek.
še enkrt hvala za link
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov