Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
en3rgie
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 720
Pridružen: Ne jan 04, 2009 10:41 am
Kraj: Novo mesto

Re: Mehčanje usnjenih sedežev

Napisal/-a en3rgie Ne dec 23, 2012 9:44 pm

Vikking je napisal/-a:
en3rgie je napisal/-a:Ce bom najdu posnetek iz youtuba ti bom pokazal kako model pere CLSa za cca 60k€ s kercharjem znotraj avtomobila .. se pravi tapete na vratih sedeze itd. A to se ti zdi kul ? Lej js sedeze pucam kokr pac pucam .. in kakor men pase. Pa je to lahko krema za 2€al pa za 50€. Vazno da je efekt kot more bit .. ce ti kej ne pase pa prosm da ne beres mojih postov in ne smetis teme. Hvala lp


Tole si mislu ne: http://www.youtube.com/watch?v=uKa2E1epl-8

Retorično vprašanje: kako bi odreagiral ti, ko bi pripeljal avto pavlichu na čiščenje in bi ti notranjost vozila opral na način, kot so ga ti makedonci ubogemu italjanu.

Sicer ti nihče ne brani da vozilo pereš in mažeš kot ti paše, saj je tvoje vozilo. Ampak če nekdo tukaj sprašuje za nek pameten nasvet, potem verjetno razumeš, da mu ne bomo svetovali naj si avto v notranjosti opere z wapom.
Povedali smo mu da obstajajo za to namenske stvari ki niso drage. Ter podali okvirno razlago, da kreme za roke pač niso najboljša rešitev, ter zakaj je temu tako. Pavlich ti je hotel to razložiti na svoj način, upam da bo tale prispevek prispeval k boljšemu razumevanju.

Oki ql. Js sm mu svetoval tko kot jaz delam .. Nekdo drug mu je svetoval pac po svoje .. Avtor teme se bo pa odlocil kako bo on cistil usnje. Nevem kje je problem ? Na K...C mi gre ko mi napise da avto za 20k€ da se ne cisti s kremo za 2€ ?! :roll: Js ga pac tako cistim .. on ga naj pa po svoje.
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: Mehčanje usnjenih sedežev

Napisal/-a pavlich Po dec 24, 2012 2:11 pm

tisto pranje s štrajfiksem CLSa je pač delanje norca, in je idiotsko, a mislš d on dejansko tko pere svoj avto?

js ti sam hočm povedat da če hočš najboljš za svoje usnje, uporabli namenske produkte ker so zato tukej. ker taki faloti me pol kličejo pa pravjo " ja sej drgač mam avto skos u nulo, pa za usnje ful skrbim, sam neki je mastn nevem od česa" , in se delajo neumne.

sam še nisem sprobal kreme za roke 48 na usnju, zato nevem kakšno je tvoje usnje v avtu, niti ne mislm sprobat ker tutne perem avta z arfom, feltn z megliom, in ne odstranjujem mušic z ta grobo stranjo vilede, js to vse mečem v isti koš, pač ljudje ki iščejo pozitivne stvari v alternativah, ker so cenejše, in s tem misleč da so boljše. za tvoje osebno počutje ja, za usnje pa ne :)

delaj po svoje kar ti paše, js sm ti samo svetoval kot omenjeno že prej, si pa vabljen k meni na obisk da ti dokažem da imam prav ;)
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov