Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
RS84
Novinec
 
Prispevkov: 122
Pridružen: Če okt 29, 2009 6:24 pm

Obrabljenost notranjosti

Napisal/-a RS84 Ne jan 20, 2013 2:42 pm

Mene pa zanima sledeče, kake je obrabljne vaš avtomobil notranjost, kljuke, prestavna ročica, volan, stopalke. to velja za malo starejše avtomobile pa če so kokr tolk vzdrževani.
Moje izkušnje so take: calibra je bila obrabljena še posebi pri prestavni ročici prav tako astra letnik 97 in ena novejša 04. Najbolj me je presenetla pri vseh teh prestavna ročica kljub temu da ni nobeden še imel 200tkm. Služben caddy letnik 05 se začelo luščit po vratih okoli ročne zavore, kod da je neka barva gor pa to sem opazo tudi pri golfih. Focus letnik 99 z 200tkm notranjost zelo lepa, tisto usnje okol prestavne ročice nič obrabljeno, volan čisto malo napokan pa stopalke malo obrabljene. Za te avte vem, da so bili vsi redno vzdrževani in imeli realne kilometre.
Kake so vaše izkušnje s temi stvarmi.
 
Uporabniški avatar
csf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 586
Pridružen: So jun 28, 2008 1:47 pm
Kraj: Celje

Re: Obrabljenost notranjosti

Napisal/-a csf Sr jan 23, 2013 1:23 pm

RS84 je napisal/-a:Mene pa zanima sledeče, kake je obrabljne vaš avtomobil notranjost, kljuke, prestavna ročica, volan, stopalke. to velja za malo starejše avtomobile pa če so kokr tolk vzdrževani.
Moje izkušnje so take: calibra je bila obrabljena še posebi pri prestavni ročici prav tako astra letnik 97 in ena novejša 04. Najbolj me je presenetla pri vseh teh prestavna ročica kljub temu da ni nobeden še imel 200tkm. Služben caddy letnik 05 se začelo luščit po vratih okoli ročne zavore, kod da je neka barva gor pa to sem opazo tudi pri golfih. Focus letnik 99 z 200tkm notranjost zelo lepa, tisto usnje okol prestavne ročice nič obrabljeno, volan čisto malo napokan pa stopalke malo obrabljene. Za te avte vem, da so bili vsi redno vzdrževani in imeli realne kilometre.
Kake so vaše izkušnje s temi stvarmi.


Lahko dobiš avtomobil z 60K km, prvi lastnik, vsi servisi, slo avtomobil, pa bo katastrofalen, notranjost uničena...po drugi strani pa lahko dobiš avtomobil z 250K km kateri bo deloval kot nov (večina iz uvoza), bil bi presenečen kaj se, da narediti z notranjosto iz slabega stanja v zelo dobro katera potem tudi vizualno omogoči -100K km ;)
EAT-SLEEP-DETAIL
 
Uporabniški avatar
Matjazy
Uporabnik
 
Prispevkov: 912
Pridružen: To maj 11, 2004 8:24 pm

Re: Obrabljenost notranjosti

Napisal/-a Matjazy Sr jan 23, 2013 1:46 pm

Moja lybra ima pri 270k na števcu km sedež, kljuke, volan, okrog volanske ročice vse kot novo. (avto seveda iz italije)

Fotr je imel kio sephio, ki je bila pri dobrih 100k km (prvi lastnik) znotraj konkretno zmahana. Stopalke vidno rabljene, sedež poseden, pod njim je bila non stop svinjarija od tiste pene ki je letela ven, volan popolnoma napokan.

Se resnično vidi po nekaj 100k km kako kvalitetni so materiali v notranjosti.
Zadnjič spremenil Matjazy, dne Sr jan 23, 2013 1:56 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
gdi
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Ne maj 13, 2012 4:04 pm

Re: Obrabljenost notranjosti

Napisal/-a gdi Sr jan 23, 2013 1:54 pm

carisma 2001 pri 250.000km, razen napokanega usnja na voznikovem sedežu nima znakov obrabe. In še to je od prejšnega lastnika, ki ga je bilo malo več skupaj in se je sedež posedev.
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Re: Obrabljenost notranjosti

Napisal/-a blazkom Sr jan 23, 2013 2:56 pm

Accent l96. 7 lastnik za sabo 257kkm, obrabljena edino stopalka za sklopko ostalo 1A
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov