Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
AP1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po sep 02, 2013 8:34 am
Kraj: Ljubljana

Avtopralnica z zaščito podvozja

Napisal/-a AP1 Po sep 02, 2013 8:46 am

Pozdravljeni.

V Nemčiji sem zasledil, da ti nekatere (boljše?) avtopralnice poleg visokotlačnega pranja podvozja nudijo tudi njegovo (kratkoročno) zaščito v obliki "unterbodenkonservierung" - na koncu ga posprejajo še z za to namenjenim voskom. Ali obstaja kaj podobnega tudi pri nas? :?: Nisem namreč ljubitelj raznega pacanja v smislu Dinitrola ali Krown olja (zato prosim, da se vzdržite tovrstnih nasvetov). :twisted:

Drugače ima eden večjih izdelovalcev avtopralnih stez Christ v svoji ponudbi tudi 25-litrsko ročko (cena ok. 200€), takoimenovanega "Unterbodenkonservierer Professional" voska, ki se ga meša z vodo načeloma 1:100. To pomeni, da si lahko to kratkoročno zaščito aplicira vsak sam s Kärcherjem ali pa navadno malo večjo tlačno ročno pršilko po vsakem zimskem pravnju podovozja v avtopralnici (jaz to prakticiram verjetno 5-10-krat na zimo). Omenjena količina (25 L) je zame prevelika (računam, da na enkrat ne bi porabil več kot 1 dcl oziroma 1 liter na zimo) in me zanima, ali je kje kakšen interesent, ki bi bil to pripravljen kupiti z mano?

Lep dan še naprej,

AP1
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov