keric je napisal/-a:Pa je potrebni vilice demontirat ? Kakšen je vrstni red za demontažo?
seveda je treba vilico demontirati. Kako pa boš drugače spravil silene ven? Nekeko si ne predstavljam da bom pod avtomobilom telovadil še s prešo in na mm lovil prostor, če lahko enostavno dvigneš avtomobil, demontiraš vilico, ter vse skupaj v miru narediš na delovnem pultu.
Če pa že govorimo o samem postpku pa nekako takole:
1. dvigni avtomobil delavniško dvigalo je skoraj nuja
2. odmontiraj kolo
3. odvij vilico (pritrjena na pesto in karoserijo). Najprej odmontiraj končnik na pestu, nato še pri karoseriji.
4. preprešaj silene
5 sestavi po obratnem vrstnem redu.
Opomba: optika po tem posegu načeloma ni potrebna, razen če končnik odmontiraš iz vilice namesto da bi ga snel s pesta.
LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.