vw-polo je napisal/-a:Zamenjal sem termostat in termo stikalo. sedaj se ventilator prižge na 100 C. Nek mehanik mi je rekel da je verjetno načeta dihtunga na glavi. Kolikšna je možnost za to, v čem lahko nastane težava in kolikna bi bila cena popravila? Hvala za odgovore.
Lp
Cash je napisal/-a:Motor ni dalj časa hladen, olje se itak segreje na delovno temperaturo in ni problema glede obrabe, problem je tu voda, ker senzorji pač zaznavajo še mrzlo mašino in dajajo več bencina noter.
Dariooo je napisal/-a:no danes sem bil na oplu in mi je reku da je cena termostata 100 eurov![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
in sm uprasal ce se dobi od konkurence in je reku da ne, ker od je termostat v ohisju in pride vse komplet...kukulele ej 100 ojrov za en fucking termostat:(:(
a ima kdo kako boljso idejo???
LP
tony1 je napisal/-a:nekaj malega vode teče čez tudi pri zaprtem termostatu (če pogledaš, naj bi videl mini luknjico..)
Po forumu brska: Google [Bot], Google Adsense [Bot] in 22 gostov