Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
DaniloKentor
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe jun 20, 2014 7:15 am

Chevrolet Kalos 2005, 1.4 16V

Napisal/-a DaniloKentor Če okt 08, 2015 9:39 am

Pozdravljeni,

imam sledeče problem na mojem avtu in sicer Chevrolet Kalos, letnik 2005, 1.4 16V bencin. Situacija je sledeča:

1. Avto je ob zavijal na desno, pri zaviranju je močno trosilo avto in prestavno ročico. Naprimer, ko sem držal zavoro v enem položaju je kot da bi za pol sekunde prijelo in takoj spustilo in spet prijelo. Ali so to mogoče zavorni obroči? Letne gume sem dal dol (itak so bile uničene) ter namestil in centriral nove zimske. Sedaj avto več ne zavija v desno, ampak pri zaviranju so še vedno enaki problemi (tresenje avta in prestavne ročice, pri držanju zavore v enem položaju kot da zavora primer in spusti in spet prime...).

Mehanik je pregledal končnike in rekel da so vredu. Kaj več pa ni pregledal ker se mi je mudilo in sva se zmenila da pridem naslednjič.

2. V avtu deluje ventilacija zraka samo na vetrobransko steklo, skozi zračnike na armaturi zrak ne piha, tudi če prestaviš gumb na pihanje v telo.

3. Voznik ima elektronski pomik stekel za vsa 4 vrata (2 spredaj in 2 zadaj). Gumbi za pomik stekel navzdol delujejo, za pomik stekel navzgor pa ne delujejo po celotni desni strani, torej desna vrata spredaj in desna zadaj.

Zahvaljujem se vam za vso pomoč. Najbolj me seveda skrbi kaj se dogaja z zavorami in koliko stane takšno popravilo.

Hvala in lep pozdrav
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 127 gostov