Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Tomaz26
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: To okt 12, 2010 8:30 pm

Prtljažnik se sam odklepa in zaklepa med vožnjo?!?!

Napisal/-a Tomaz26 Po apr 17, 2017 5:28 pm

Pozdravljeni,


prosim za pomoč. Na Renault Clio 1.2 TCE letnik 2011 se mi od včeraj dalje odklepa in zaklepa prtljažnik. Takoj ko z daljinskim ključem odprem avto se odpre tudi prtljažnik (s tem mislim odklene in odhakla, kot da bi pritisnil gumb za odhaklanje, ki je montiran na prtljažniku). Tudi če ga stisnem dol, da bi se nazaj zaprl, se spet odpre, zapre, odpre, zapre. Cel čas mehanizem odpira in zapira. Kaj bi lahko bilo narobe oz. kako naj rešim problem? Ali lahko vzamem ven kakšno varovalko, da bi se to nehalo dogajati? Če sem prav videl so spredaj varovalke in ena je za vsa vrata, tudi prtljažna. Če jo odstranim bodo verjetno nehala delovati vsa vrata na daljinsko upravljanje? Sicer je pa še dodatni problem, da so varovalke nameščene tako, da od 15 varovalk dosežem samo 12, tri so pa stisnjene za plastiko in sploh ne morem do njih. In ravno v tej prvi vrsti nedoseljivih treh je seveda tudi tista za vrata... Grrr.

hvala za pomoč

Tomaž
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Prtljažnik se sam odklepa in zaklepa med vožnjo?!?!

Napisal/-a mrtwelvetrees Po apr 17, 2017 6:43 pm

Po moje je gumb v stiku za prtlažnih vratih.... zadnje dni je deževalo, bi blo dobro razdreti in pogledati.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 113 gostov