Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
---
Novinec
 
Prispevkov: 259
Pridružen: Če dec 19, 2002 6:28 pm

vse o....

Napisal/-a --- Če feb 20, 2003 5:02 pm

zanima me cim vec podatkov o sportnih sklopkah(tistih z trikrako lamelo) od cene, nabave pa do modelov in znamk. se psoebaj me zanima za moje vozilo(opis v podpisu)

za odgovore se ze vnaprej vsem lepo zahvaljujem.

Luka
 
Hoyt
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe jul 05, 2002 3:11 pm

Re: vse o....

Napisal/-a Hoyt Če feb 20, 2003 6:45 pm

o tem je blo že kr nekaj napisanega. poglej, mogoče je pod tuning sekcijo. nekje morata biti vsaj 2 temi o športnih spklopkah.
 
---
Novinec
 
Prispevkov: 259
Pridružen: Če dec 19, 2002 6:28 pm

Re: vse o....

Napisal/-a --- Če feb 20, 2003 8:02 pm

ja ni blo pa navedenih cen in pa kje kupit cim ceneje ;) zato je tudi pod Avto deli (povprasevanje po avto delih ;))
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Sr feb 26, 2003 11:37 pm

jest jo ravno kupujem pri BMB... sam zame je cnej ker je yugo ( domnevam glede na ostale dele)

mene pride samo lamela 15k sit ( navadna je 3k sit ) je pa tko
gres ke poves kok mas konj, kok je avto tezak.,.. in ti jo nardi po narocilu..
zadeva je pa taka.. ta sklopka zagrabi ze po piclih 2.5 obrata.... tko da je tip reku de se je za navadit in v kolonah mor predn speles mal pocakat ker pac cukne...
je pa tko navadna kuplnga ma za spelat une fedrcke da je pac bolj mehko..tuki tega ni
V8 POWER
 
---
Novinec
 
Prispevkov: 259
Pridružen: Če dec 19, 2002 6:28 pm

Napisal/-a --- Če feb 27, 2003 9:04 am

TechnoBoy je napisal/-a:jest jo ravno kupujem pri BMB... sam zame je cnej ker je yugo ( domnevam glede na ostale dele)

mene pride samo lamela 15k sit ( navadna je 3k sit ) je pa tko
gres ke poves kok mas konj, kok je avto tezak.,.. in ti jo nardi po narocilu..
zadeva je pa taka.. ta sklopka zagrabi ze po piclih 2.5 obrata.... tko da je tip reku de se je za navadit in v kolonah mor predn speles mal pocakat ker pac cukne...
je pa tko navadna kuplnga ma za spelat une fedrcke da je pac bolj mehko..tuki tega ni


hvala! kje ti kupujes pravis? ki najdem BMB? mene za moj voz neoriginalna navadna sklopka pride 33k sit (z potisno plosco in lagerom) tak da rajsi dam malo zraven pa mam tak ko je treba :wink:
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 125 gostov