Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
Kiri
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe mar 15, 2002 9:43 pm
Kraj: Trbovlje

Zavorne ploščice

Napisal/-a Kiri To mar 04, 2003 9:09 pm

Helou!
Ja spt jst nič ne vem:)...a mi lahko kdo prosim pove kje bi lahko malo bolše zavorne ploščice za swifta GTi(se prav tiste ta mehkejše, da vidim če bo kej bolje prijela zadeva, ker zdej ni pol piz** uredn to!) u ljubljani dubu?...pa da mi jih tut zamenajo kr tm po možnosti!
Hvala lepa in lep pozdrav
Kiri

PS:ma tale "uredi" zadeva je pa ql:)...mal sm se zmotu k sm napisu obloge...ploščice sm mislu :P
 
Uporabniški avatar
Kiri
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe mar 15, 2002 9:43 pm
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a Kiri Če mar 06, 2003 8:04 am

kaj a prou noben nč ne ve???...
 
primozb
Novinec
 
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr avg 14, 2002 10:20 am

Napisal/-a primozb Če mar 06, 2003 8:06 am

Zdravo
Mal si poglej firmmo euroton v Ljubljana
Spletni naslov je www.euroton.si

srečno
 
Uporabniški avatar
Kiri
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe mar 15, 2002 9:43 pm
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a Kiri Če mar 06, 2003 8:29 am

ej tenx:)...a tistle lucas je dobr al ne?...d nm spt kacga sraja kupu k tok preveč dnarja pa spet nimam
hvala še enkrat in
LP Kiri
 
Uporabniški avatar
Kiri
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe mar 15, 2002 9:43 pm
Kraj: Trbovlje

green stuff

Napisal/-a Kiri Pe mar 07, 2003 9:57 am

No bom mel pa še mal samogovoru...zdej sm našu neki za mojga swifteka...in sicer zavorne ploščice green stuff..že kdo slišu kdaj?
A se mi splača to nabavit glede na to da so ploščice skor 26k :?:
No dejte fantje(tudi dekleta lahka) mal sodelavt no...
Hvala,LP kiri
 
Sunshine
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: Pe jan 17, 2003 11:38 am

Napisal/-a Sunshine Ne mar 09, 2003 11:00 am

A si že nabavu ploščice oz. si jih že dal gor?

K nekak bom mogel tud jst počas mal ploščice zdele menat pri svojemu Swiftu, tko da ... zdj mam gor Lucas in nevem, men se zdijo kr v redu. A lucas si že mel gor?
Tko da pomoje bom dal kr to gor, razen če ti misliš kaj kmalu montirat svoje gor (green stuff maybe), pa če ti bojo ql, grem pa še jst po njih.
"There's nothing more addictive than speed. Nothing in the world."
 
Uporabniški avatar
kdk
Uporabnik
 
Prispevkov: 920
Pridružen: So avg 10, 2002 2:55 pm

Napisal/-a kdk Ne mar 09, 2003 6:12 pm

Kvalitetne ima kar Sinter. Pozanimaj se če imajo tudi za tvoj model http://www.sinter.si
 
Uporabniški avatar
Kiri
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe mar 15, 2002 9:43 pm
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a Kiri Sr mar 12, 2003 9:49 am

Jah za enkrat še nisem menjal ploščic...oz. sestra je pred 14. dnevi pelala avto k mehaniku k je blo treba zamenat tko diske kot tut ploščice...no use skupi ji je zrihtal za 11k sit...no smešno poceni!(za 1.0 swifta sm dal za ploščice(ponaredek) 15k)...no tok kokr je blo poceni tok so tut butaste ploščice!
Zdej sm klicu u gorico na servis pa mi bo zrihtu original ploščice za GTija pa so 24500...to se pa že po ceni nekak vidi da bi mogle bit malo bolše ne!...green stuffa ne bom dal gor vrjetno ker jih uporablajo za dirkalne namene in se bojo pomoje prehitr znucale!
Kar se pa lucasa tiče sm pa tut klicu pa prašu pa bi jih za 4500 dubu tko da pomoje niso nič bolše kokr te k jih mam zdej gor!
No pa bi še kr mim grede uprašu če bi lhako imel kej težav z diski, če bojo ploščice malo bolše(k pomoje tut diski niso glih ne vem kok dobra roba!)?
Mah kur* je to če sestra pele avto k mehaniku ne!...še več strošku nardi!
Nč dost je blo za dons :P
LP Kiri
 
Uporabniški avatar
mmiki
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Sr apr 24, 2002 4:54 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a mmiki Po mar 17, 2003 9:35 pm

Ej, Lukas imam jaz na svojem, pa vsi kolegi na svojih avtomobilih, pa se vsem zdijo OK. Cisto nic ni narobe z njimi, razen tega, da si trgovci na njih ne nabijajo 500% marž. Pa sporoci, kako se bos odlocil na koncu.
 
Uporabniški avatar
Kiri
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe mar 15, 2002 9:43 pm
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a Kiri To mar 18, 2003 2:52 pm

Sorry sej nism mislu nč kritizirat al pa kej k itak jih nism probu in nimam pojma...sam n vem no...nebi se glih rad še enkrar zaje*** kr tok preveč keša pa spt nimam ne...kr ta swift butast ma res bedne zavore že po defaulti in pol če daš še mal slabše ploščice gor ni pol ritke uredn ne :wink:
Pa tut prodajalc je bil tooook "prjazn" pa res je "vedu" kaj hočem da me je kr minilo...15 min sva po telefonu govorila in pol je končno najdu zadevo za moj avto in se pol še neki razburju :o :? ...no ni frke, vrjetno bom dal originalne gor(25k) če bo pa še sestra kej prispevala zraven bom pa green stuffa nabavu...i'l let u know :wink:
LP Kiri
 
Uporabniški avatar
keylone
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: Če jan 09, 2003 5:45 pm
Kraj: primorska

Napisal/-a keylone To mar 18, 2003 9:05 pm

lucas so zelo dobre zavorne ploscice.lahkopa probas tud z brembo sam so dost drazje drgac pa lucas so kr ok za tak avto
0-100km/h-2dni vw 1200
 
galli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 57
Pridružen: Ne jun 22, 2003 9:16 pm

JST RABM TUD ZAVORE

Napisal/-a galli Ne jul 13, 2003 9:47 pm

ZANIMA ME KJE PRODAJAJO BREMBO ZAVORE RABM ZA AR 146 DRUGAC LUCAS ZAVORE SO ZELO UREDU PA SE POCEN SO. PA CE MOGOCE VES KAKŠNO SPLETNO STRAN K JIH PRODAJAJO PA CENE. HVALA ANZE
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 80 gostov