Napisal/-a Jackal81 So maj 21, 2005 3:33 pm
Pozdravljeni!
Torej gre za avto mojega starega ata - v petek se je prižgala opozorilna lučka na armaturni plošči. Sem priložil sliko lučke in pojasnilo iz knjižice za uporabo.
Bil sem tudi že na uradnem servisu, kjer so takoj izjavili (brez priklopa avta na karkoli - najbližji serviser je bil več kot 1m stran od avta), da gre za okvaro injektorja.
Naj povem, da se avto res ne obnaša tako kot prej... predvsem v višjih prestavah ne potegne kot je prej (vendar je razlika komaj opazna).
Gre pa za bencinarja, 1.4 motor. Avto je star 1 leto in 2 meseca, prevoženih pa ima 2800 km (ne, ne manjka nula).
Zdaj z glede okvare injektorja mi je vse malo sumljivo - ali ne bi avto potem res komaj še šel? Glede na opozorila iz knjigice kaj bi še lahko pričakoval (v primeru, da ni injektor). Lambda? Pri teh kilometrih? Mogoče samo kakšna zapacana svečka, da delujejo samo 3 cilindri?
Še kak mogoče kak predlog. Vsa pomoč je dobrodošla.
- Priponke
-

-
