Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a dj_em Če jul 11, 2002 12:36 pm

Zanima me kje bi lahko dobil za Fiat Tipo kromirane letvice ki pridejo ob steklu (tko kot majo kakšni BMW-ji okol).Al pa gdo bi to delu.Slišu sm da to pride okol 40.000
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a VTI To jul 16, 2002 4:57 pm

Pokromiram ti jih pa bojo kromane k une če češ.
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a dj_em Če jul 18, 2002 11:47 am

Za kok dnarja? Pa jest bi ubistvu sam taspodn del.Če maš kje delavnico oz. podjetje kjer to delaš mi prosm napiš da vem. Hvala
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a VTI Če jul 18, 2002 11:56 am

Ma en kolega ubistvu se ukvarja z kromiranjem tko,da bi se dal zment.Ti pa eno sliko prpni da vidm kaj točno češ met v kromu pol bomo pa v cenah govoril.
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a dj_em Pe jul 19, 2002 10:40 am

Ja jest bi sam nimam skenerja.
Če veš prbližn kakšn je Tipo bi jest mel od stranskega zunanjega ogledala pa do konca drugih vrat kromeran to letvico in tisto gumo ki je nad letvico oz.,ki se dotika šipe.
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a VTI Pe jul 19, 2002 11:46 am

LETVICO JA ČE JE PLASTIKA,GUMO pa ne bo mogoče pokromirat,ker se gume ne da kromirat in tud mehke plastike ne ker se ne prime.A to uno letvico k gre (če gre sploh tm pr temu avtu)čez vrata pa mal še na bok??
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a Sale Pe jul 19, 2002 11:49 am

Da se še jst mal vmešam. Me sam neki zanima. A kromirat se da samo ABS plastiko, al ne?
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a VTI Pe jul 19, 2002 12:33 pm

Lih abs plastiko-ta mehka plastika je to,se je ne,da kromirat,žal.Če bi mel ta trdo kot so recmo ogledala pol ja.Jest si morm tud narest letvice iz plastike če si jih bom hotu dat kromat no sej jih bom dal sam tko pravm:)
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a Sale Pe jul 19, 2002 12:52 pm

Men je pa en možakar (nekje v šiški tm pr porsche avto) razlagu, da lohk sam tisto kromira k je ABS (npr. okvirček od radija), pa da ne rata vedno in tko naprej. Ma sej ne vem, mogoče pa obstaja tut trda ABS plastika, hehe :D.
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a VTI Pe jul 19, 2002 6:07 pm

Ja ne rata mu pa zmer,ker se mu ne prime dobr ja pa ne gre po VSEH postopkih kot bi moral it pol se pa še luščit začne!Sej je dal en kolega tja pokromat špegle pa mu je računal 19000sit pol pa pazi:se tko ČIST MAL rukne v špegu druzga avta pa je kr poču krom ej pa je z nohtom oluščil špegu z katerim je "udaril"špegu druzga avta,sramota.Jest bi mogu dat pa 14000 po kosu za kromirat špegle (drgač sem zastonj dobu)pa sem par dni nazaj prov dobr zapel ob betonski steber pa je PIKCA šla sam stran tm k sem ga oprasku pa sploh nism mogu z nohtom potegnt dol ostalga kroma se vid kaj je kvalitetno pokromirano.Tko,da kr naj daje folk temu še naprej sej ko bo kak kamenček prletu komu v njegov pokromiran del bo tud vesele k pokromira,da bi mu kr u glavo mu namontiru te špegle.
Al pa a3m k pogledaš not v notranji del špegla-krom pa se kr od znotrej že lušči krom dol pa špegu sam tm stoji ga še nben ni montiral...to je tud apen apnov.

Lep vikend,vsem!
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a dj_em To jul 23, 2002 2:42 pm

Ja kaj pa če bi iz aluminija naredu model oz. tist k bi hotu kromerat pa da pol prlepm ampak tko da bo FUL DŽAL.Ja pa ubistvu mi teče čez cela vrata(1. in zadnja; prekine se edin tm k je pol una zadnja šipca).Pazi to pol sm pa opazu da majo še na odbijacih zlo tenke kromirane letvice.Al je pa to sam tko narjen.Koko bi to pršlo?
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a VTI To jul 23, 2002 3:26 pm

Ej a ti bi z aluminija naredu model pol pa kaj folijo gor nalimu krom al kaj,res ne kapiram kaj češ narest sem se lih zdej zbudu tko,da res mi ne potegne pa ze 4x berem.Dej mal definirej tole.
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a dj_em To jul 23, 2002 7:52 pm

Ja model iz aluminija k bi ga pokromeru pol pa nalimu z silikonom gor al pa kej podobnga
 
Uporabniški avatar
Mr-B
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: So nov 30, 2002 7:34 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a Mr-B Po dec 23, 2002 12:59 pm

Najcenejša verzija pa so folije - poliestrske mi jih je zrihtal kolega k se s tem bavi pa kar kul zgleda na mojem avtu saj si videl (4sale) na srečamju v Kranju bel Legacy.
LP Boštjan
Pontiac Trans sport 2,3 16V
Slika
 
Uporabniški avatar
Mr-B
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: So nov 30, 2002 7:34 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a Mr-B Po dec 23, 2002 12:59 pm

Najcenejša verzija pa so folije - poliestrske mi jih je zrihtal kolega k se s tem bavi pa kar kul zgleda na mojem avtu saj si videl (4sale) na srečamju v Kranju bel Legacy.
LP Boštjan
Pontiac Trans sport 2,3 16V
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a Sale Po dec 23, 2002 4:07 pm

Vidu vidu - to je res kar dobra varijanta. Je tud meni pravu Rainer (AWD Design), ki se ukvarja s temi folijami (temnenje šip, nalepke), da lahko to naredi in da je tud precej obstojno. Je reku, da je že na precej avtih to naredil.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
Mr-B
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: So nov 30, 2002 7:34 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a Mr-B Po dec 23, 2002 7:44 pm

Ma ja odreže z rezalnikom željeno širino pa je pa še ful pocen varianta je pa na vse podlage oz. plastike lahk nalepiš. Ma pa to tisti k je pršu s Caprijam. Za vse interesente katerikoli nalepk je pa to firma ZupDesign iz Kranja
LP Boštjan
Pontiac Trans sport 2,3 16V
Slika
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a dj_em Sr dec 25, 2002 11:52 am

Ej res hvala za vse to.
Sam sm najdu svojo varjanto pa se mi zdi kr kul pa še folk tko prav.
HEHE!
No ja odgovor sm pa najdu pr centra stayling.majo ene krom nevem kako bi temu reku pa pride kr dost dobr se sploh ne opaz da je naliman raz če res ne pogledaš od bliz.
 
Uporabniški avatar
Mr-B
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: So nov 30, 2002 7:34 pm

Re: Kromirane letvice pri steklu

Napisal/-a Mr-B Sr dec 25, 2002 12:31 pm

Ja sej to je pol to verjetno pri meni tut noben ne verjame da so sam nalepke! Samo se je ZupDesign ful potrudu z rezanjem da so ravno prav široke nalepke da pridejo pod rob! LP
LP Boštjan
Pontiac Trans sport 2,3 16V
Slika
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 109 gostov