lenivec je napisal/-a:ppc je napisal/-a:Živjo
. Ali se tako popravilo kam zapiše, da imam potrdilo o posegu za morebitne reklamacije ...
LP
v garancijsko knjićžico bi se moglo, pa tut na vsak zamenjan del maš potem eno leto garancije (al kolk je pač na tisti del)
Mislim, da lastnika bolj skrbi kako si zagotoviti kvalitetno popravilo škode, kot pa koliko je garancija. Torej kaj narediti, če bi na servisu menjali samo termostat in vodno črpalko, ostale poškodovane oz načete dele pa ne.
Verjetno je najboljše, da o zadevi pisno obvestiš servis (priporočeno pismo). Nato pa se skušaš dogovoriti za pošten pregled motorja (ne samo hlasilnega sisitema), ter korektno popravilo.
Kar se tiče nadomestnega vozila ne vem kako je s tem na Fiatu, vsekakor pa večina servisov v za popravila v garancijskem roku ki trajajo več kot nekaj ur nudi lastniku brezplačno nadomestno vozilo.
Karkoli boš urejal z popravilom avtomobila ti svetujem, da se reši z zapisnikom, da potem ne bo nejasnosti in vprašanj, kaj je bilo popravljeno in kaj ne.
LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.