Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
Panizzi
Novinec
 
Prispevkov: 204
Pridružen: Po mar 31, 2003 1:25 pm

P206 / airbagi + iščem gume 195/45/16

Napisal/-a Panizzi Ne jun 08, 2003 3:54 pm

Kdo mogoče ve, kje bi jaz komplet nove airbage z vsem kar je treba zamenjat dobil za P206? Kaka rabljena varianta bi bla super...mal sem že po Oglasniku klicaril...sam so cene fejst lovske...

Pa rabil bi ali:
- eno ContiSport Contact zgornje dimenzije
- dve te dimenzije znamka in model nevažna - profil sam tolk da je še ispraven magari...
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Po jun 09, 2003 12:11 am

Pa ne da si ti en plocnik podiral. :?
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
phoebus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1496
Pridružen: Ne jan 26, 2003 12:59 am

Napisal/-a phoebus Po jun 09, 2003 6:49 am

Zdaj imas idealno priliko da das gor en sporten lesen volan :twisted:
 
Uporabniški avatar
phoebus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1496
Pridružen: Ne jan 26, 2003 12:59 am

Napisal/-a phoebus Po jun 09, 2003 6:49 am

Zdaj imas idealno priliko da das gor en sporten lesen volan :twisted:
 
Uporabniški avatar
Alex
Uporabnik
 
Prispevkov: 890
Pridružen: Pe okt 25, 2002 2:37 pm
Kraj: 'Zgornja' Primorska

Napisal/-a Alex Po jun 09, 2003 7:11 am

Aha....bos prodajal a...zdej ga pa mamo... :wink:
There's no better car than SAXO 1.6i 16V VTS...for this once
 
Uporabniški avatar
Panizzi
Novinec
 
Prispevkov: 204
Pridružen: Po mar 31, 2003 1:25 pm

Napisal/-a Panizzi Po jun 09, 2003 8:35 am

X-Hair je napisal/-a:Pa ne da si ti en plocnik podiral. :?


Jup - pa še preklet visok je bil - ene 15-20 cm :?

Kar se pa lesenga volana zadeva sem pa že resno razmišljal... sam zdaljle mi en za ene 40k ponuja ceu original volan...sam kaj k ni sam to za zamenjat...
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Po jun 09, 2003 9:22 pm

AAJJEEEEJJ, a res al kaj. Hja, saj sem ga videl :cry: :cry: . Samo nisem hotel nic vprasat ce si slucajno kje na forumu, ker vem kako je govort v takih trenutkih.

OK, zdej pa ti men povej kaj si tam delal, ker je bilo pa res HARD. Si glavna zvezda :-P
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Alex
Uporabnik
 
Prispevkov: 890
Pridružen: Pe okt 25, 2002 2:37 pm
Kraj: 'Zgornja' Primorska

Napisal/-a Alex Po jun 09, 2003 9:29 pm

Panizzi je napisal/-a:Jup - pa še preklet visok je bil - ene 15-20 cm

X-Hair je napisal/-a:AAJJEEEEJJ, a res al kaj. Hja, saj sem ga videl :cry: :cry: . Samo nisem hotel nic vprasat ce si slucajno kje na forumu, ker vem kako je govort v takih trenutkih.
OK, zdej pa ti men povej kaj si tam delal, ker je bilo pa res HARD. Si glavna zvezda :-P

No dejta opista mal za kaj se je vse skupi slo... :?:
Pa upam da ni prehudo... :?: :!:
There's no better car than SAXO 1.6i 16V VTS...for this once
 
Uporabniški avatar
Panizzi
Novinec
 
Prispevkov: 204
Pridružen: Po mar 31, 2003 1:25 pm

Napisal/-a Panizzi To jun 10, 2003 12:00 am

A si bil tam al kaj :lol: small world :P

Sej tolk v šoku pa spet nisem bil - bi lahko povedal...sam mi je srce paral, k so mi z Lado Nivo ga muval s ceste stran k ni nikamor šel...

Kaj je blo? En se mi je na rit nalimal in ni hotel mem (sem ga spuščal)...pol je blo pa zadost - pa po gasu... model še vedno za mano gonu... pa še bl po gasu... na enmu ravnem delu pogledam nazaj - in je bil že kr dost bl zadi - k so se pa oči vrnile na cesto... pa ta ni bla več ravna ampak ovink na desno čez most...letel je pa ene 120 sigurno...pa prvič v življenju tam vozil...

Takrat je blo že 2 late za vse...sam še direkt v robnik...no če si bil tam - poznaš najbrž lokalce - reč jim hvala za pomoč v mojmu imenu še enkrat...

Verjamem pa da je bla atrakcija - zgledal k na rallyu - folka je blo še več :lol: - sam da jaz nimam prijaznega sponzorja ki pokrije škodo :P

Sej kot kaže škode sploh ni tolk velik kolkr se je enih delov v prtljažnik zmetal :lol:
Tud vse se je pobral...sam en kos felge še fali...ta je pa najbrž v reki :lol: Bo kmal spet vozen...najboljši je bil en model, k ga je hotel 5 minut po creshu že kar kupit :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair To jun 10, 2003 1:15 am

Se ne da si bil v soku, samo po tem kar se je zgodilo je tezko morit, a si mogoce ....bla bla bla. Jaz sem v takem primeru hotel samo da me vsi pustijo na miru. nobenmu nic in to je to. Zato nisem hotel karkoli sprasevat. Sem imel v mislih da bo samo " Ma dej se ti zdej tuki z enim forumam, pa avto sn pocu, dej zgub se mi" :D :D

120 :shock: :shock: No pa baje, da je tam omejitev 50. :wink: Sicer je mejhno mesto ampak si se vozil skozi mestece :D :D . Ja bil sem tam. No eno krizisce pred tem mostam je pa moja hisa tako da pazi drugic. :P :P Mi je kolega sporocil da je ena 206-ka ostala spredaj brez kolesa na mostu. Pa caki mal -> KAKO NA MOSTU. Meni nic jasno, itak da sem sel potem pogledat. Skratka nic jasno. Potem clovek pogleda spuro od gum se bolj ne jasno. No sedaj si razkril kako pa kaj.

In kateri je bil ta model za tabo??? Kaksen lokalni kamikaze pomoje :D

Pa baje da je ze proti Tolminu slo za vse polomt. Kako pa motor. Na razlito olje po cesti ni bil lep pogled.

Pomoje je hotel tisto kupiti tisti osebek ki ga je alkohol zelo rihtal. :mrgreen: To je tista oseba ko je potem prisla s katrco :vc :noro :mrgreen: :rofl , ki jo ni bil vec sposoben premakniti pred tvoj avto. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hja, svega i svasta se dozivi.

He he, small world
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Panizzi
Novinec
 
Prispevkov: 204
Pridružen: Po mar 31, 2003 1:25 pm

Napisal/-a Panizzi To jun 10, 2003 7:52 am

Ne, avto je hotel kupit en še kar trezen...tisti model s katrco je pa bil ja...se je kr po svojmu avtu metal :lol: :lol: :lol:

Proti Tolminu? A so me že takrat vidl? Ne takrat pa sigurno ni šlo tako hitro, sam moj avspuh pride v resonanco kadar se peljem med bajtami, pol pa vsi mislijo, da gre formula mim...zvočna varka...

Motor je je dobro odnesel....sam mal plastike je spodaj potrgal - tist olje ni bil od motorja - iz polosovine je tekel... Bi drugač mal večji flek ratal...

Aj, aj, aj...no ste mel vsaj po lokalnih barih kej za komentirat :lol:
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 134 gostov