So to ti simptomi ? Je lahko se kaj drugega? Kje bi lahko dobili ta del? Uradni servisi hočejo cca. 350 evropskih, kar je več kot pol vrednosti avta

Hvala za vašo pomoč.
Energetik81 je napisal/-a:Glede na simptome bi bil to bolj ventil oz. by-pass za prosti tek.
Ampak to je velika in ogromna natega da stane en usran potenciometr 350€, to bi moralo stati par centov!![]()
Prou na jetra mi grejo s tem navijanjem cen. Sicer pa bi se dalo z nekaj spretnosti in improvizacije po mojm vgraditi čist en navaden potenciometer iz štacune z elektroniko. Samo pravilno upornosti bi moral izbrati pa ga nekako namestit na os lopute od gasa.
lp
Energetik81 je napisal/-a: Sicer pa bi se dalo z nekaj spretnosti in improvizacije po mojm vgraditi čist en navaden potenciometer iz štacune z elektroniko. Samo pravilno upornosti bi moral izbrati pa ga nekako namestit na os lopute od gasa.
lp
čare je napisal/-a:tukile si pa ti mejhn u meglo ustrelu ! Ja kosi za monotronic oz. na splošno deli raznih vbrizgov so dragi ko pes,samo šoba za monotronic pride okoli 350 € potenciometer pa se naj bi dobil samo z ohišjem vbrizga,ker je tovarniško nastavljen da deluje pravilno glede na položaj lopute in ne ne moreš dat kr enga potenciometra gor iz trgovine (conrad,IC...) ker je privit na osovino lopute gasa na kateri so krtačke ki drsajo po tem drsniku oz. potenciometru.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov