Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
lost1
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Če okt 31, 2002 6:08 pm

Na pomoc - Vectra A - Elektricna stekla !

Napisal/-a lost1 Po jul 28, 2003 12:08 pm

Torej, avto je Vectra A , 91. let.
Dobil sem original vodila za el. stekla, iz stikali, in eno crno skatlico (verjetno je to rele? :?: ) .Skratka , kako zdej to zvezati skupaj da bo delalo, ker konektorjev pa nimam nic,tako da kable bo bilo po vsej verjetnosti prilotati na pine oz. na nogice.
Je kdo kej mojstr v tem kako zvezat tole skupi da bo delalo?Ker posamezno vodilo ima gor kar 6 nogic, torej more verjetno dobiti cez 2 stalni plus, cez druge dve pa so verjetno nekaksn rele v katero smer naj gre?no vsaj to je moja teorija,sej nevem kok mam prov,samo edin tko si lahko razlagam 6 nogic.

Ce je kdo k ve kako tole ustimat,bi blo fajn ce bi mal sporocu,al pa ce je iz ljubljane oz. kje bliz, bi se magar dubla na eni pjaci pa se mal zmenla o tem.Mogoce celo montaza oz. pomoc pri montazi,seveda proti $$$ :D
 
Uporabniški avatar
roby
Novinec
 
Prispevkov: 116
Pridružen: Sr sep 18, 2002 6:12 am

Napisal/-a roby Po jul 28, 2003 12:36 pm

Iz kje točn si, pa maš kej zraven navodil
lp Roby
 
lost1
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Če okt 31, 2002 6:08 pm

Napisal/-a lost1 Po jul 28, 2003 3:29 pm

iz Ljubljane sm, ti ?

Mam pa stikala, vodila z elektronko in pa nekaksn rele.To je pa vse kar imam, zal.
Dobil sm tudi ena navodila za na racunalnik ce se ne motim, in sicer kam kej pride,vsaj zgleda tako...

Sem pa prejle odprl eno skatlico na motorcku in vidu da je notr elektronika,2 relejcka se mi zdi da sta notr,pa se ene par stvari :?

To je en kup dela pomojm,ker je original stuff, in mors na racunalnik vezat, neki v povezavi s centralnim zaklepanjem (vsaj tko mi je na hitrco en avto-elektricar povedu prejle).

Mal sm razmislju,kaj pa ce ze ni mozno naredit tko kukr je original,a bi blo vsaj mozno naredit tko da se vsaj gor pa dol vozjo? samo + pa - da se zveze na motorck ubistvu, in to je to ?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 122 gostov