Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
jky
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: Če sep 25, 2003 12:21 pm

Napisal/-a jky So sep 27, 2003 9:43 am

Dober so Continetal se posebej po mokrem in po snegu, sicer so mal glasne od drugih in ne tolk dobre po suhem. Sam sicer preferiram Yokohame, ker majo od drugih najboljsi grip po mokrem in po snegu, Contiji so pa dokaj cip in majo v Nemskih cajtngih zlo dobre teste.
 
Uporabniški avatar
Rooki
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne avg 17, 2003 9:17 am

Napisal/-a Rooki Po sep 29, 2003 9:52 am

Hi.

Pri ADAC-u so nedavno objavili test zimskih gum !!!
Upam, da bo sedaj vaša odločitev kaj lažja.

ADAC winterreifen test 2003:
http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Wi ... efault.asp

Cene gum pri nas:
http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/cenik/cenik.htm

73 de Rooki.
 
Uporabniški avatar
Viper123
Uporabnik
 
Prispevkov: 968
Pridružen: So dec 14, 2002 11:38 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a Viper123 Če okt 02, 2003 2:05 pm

No danes sem domov pripeljal štiri nove SAVA Eskimo S3 gume (DOT 3203). Dobil sem jih po zelo ugodni ceni 11k na komad in sem jih kar vzel.
Malo me skrbi kako se bodo odnesle na dežju! :o Upam da me ne bodo razočarale :D

LP
Slika
 
SSSS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če okt 09, 2003 5:20 pm
Kraj: mb

Napisal/-a SSSS Če okt 09, 2003 5:26 pm

Jaz prodam zmiske gume (Eskimo S3 SAVA) 185-60 14", z kovinskimi felnami luknje 4*100.Eno zimo vožene.
Če je kdo zainteresiran naj se mi javi na PM.



LP!
 
Lojzek
Novinec
 
Prispevkov: 197
Pridružen: Pe maj 16, 2003 5:49 pm

Napisal/-a Lojzek Sr nov 26, 2003 9:59 pm

Daco je napisal/-a:Za mokro pa suho cesto ti svetujem Dunlop Wintersport M3, so zelo dobre gume, jih imam tudi sam. GY UltraGrip 6 so tut dobre, oziroma se boljse zaradi boljsih voznih lastnosti v snegu. Drugace pa naj bi bile Dunlopke najboljse pri Aquaplaningu in mokrem cestiscu. Tako mi je razlagal moj vulkanizer, ceprav sem bil zagret za GYke, pa sem nato kupil cenejse Dunlopke po posvetovanju z njim. Savske Eskimke so pa tut dobre gume, se posebej v snegu so 1A. Na suhem in mokrem malo zaostajajo za GY in Dunlop... v snegu pa prides povsod z njimi, jih ma fotr in je izredno zadovoljen. Pa se cenejse so. ;)
Na ledu je pa itak pišukarija kakrsnekol gume mas gor, tko da je vseen treba bit previden... :P

LP


jah no heh... sem tud jaz bral test AMZS in so res dobro ocenjene. jaz sem dobil rabljene s 4mm profila 195/65/15 AMPAK mi je že 3 krat odneslo zadek pa sem šel počas. 40kmh!! tako da dobrim testom navkljub tega nočem več videt na svojem avtu. verjetno bom vzel GoodYear UltraGrip 6 al pa Michelin Alpin A2.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 138 gostov