Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
g
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So maj 28, 2005 7:53 pm

odpadi v tujini in dostava

Napisal/-a g Sr nov 26, 2008 9:14 pm

zivjo

zanima me sledece, ce hodi kdo od tukaj iz a.com na kaksne odpade v tujino kot so recimo Italija , Avstrija. Lahko tudi ce kdo pozna kerga, ki se s tem ukvarja, da vozi dele iz tujine tudi info dobrodosla. Pa priporocajte mi taksne da ste imeli dobre izkusnje ker bi rabil motor od avta in nebi hotu da me nekdo po domace receno nateg....
iskanje sem ze uporabil sam tiste stevilke odpadov v tujini mi nc nepomagajo ker neznam nihov jezik :?
za odgovore se ze u naprej zahvaljujem

lp
 
Uporabniški avatar
trust
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr maj 07, 2008 11:46 pm
Kraj: Nad Žirmi

Napisal/-a trust Sr nov 26, 2008 9:24 pm

Bil v Italiji že ene parkrat.

Svetujem ti, da vzameš nekoga zdraven, ki zna Italjansko, če bi rad kaj več videl po odpadu, ker sam ne smeš, kar tako hodit (hm niso dlih na vsakem prijazni ok na nekaterih lahko brez težav greš in pogledaš, nekateri pa takoj te vprašajo, kaj hočete. Jest ne znam Italjansko zna pa en kolega. Lahko pa prideš na odpad in daš glavnemu listek, če imajo ta in ta motor.
Glede naslovov pa ti svetujem, da uporabiš iskanje, ker so na a.com.

BTW: Teli Italjančki k delajo zdraven Slovenske meje znajo Slovensko samo nočejo govort naš jezik.Bolj, ko ap greš proti notrnjosti Italije pa normalno, da ne znajo.

Za kateri avto se gre oz.motor.

lp
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Sr nov 26, 2008 9:27 pm

Ma ne rabi nobenega vzet s sabo, ki zna IT. Govoriš al po SLO al HR te itak razumejo - se da sporazumet.
 
Uporabniški avatar
trust
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr maj 07, 2008 11:46 pm
Kraj: Nad Žirmi

Napisal/-a trust Sr nov 26, 2008 9:29 pm

chevy je napisal/-a:Ma ne rabi nobenega vzet s sabo, ki zna IT. Govoriš al po SLO al HR te itak razumejo - se da sporazumet.


Škoda časa še za sporazumevanje, ker za en dan si ogledat enih 5 odpadov je kar težko, če pač vse pogledaš.
 
g
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So maj 28, 2005 7:53 pm

Napisal/-a g Sr nov 26, 2008 9:31 pm

hvala za odgovor, gre se za hondo in bi rabil ESI motor,
mi lahko tukaj kaj pomagas glede na to da si vrjetno vozil oziroma se vozis hondo :oops:

lp
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Sr nov 26, 2008 9:46 pm

Za Hondo bolj težko v IT :? Vprašaj na Honda forum-u če kdo prodaja ali na avto.net-u poglej.
Btw poglej si malo ta filemček 8) :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=fD0nz4FitFE
 
Uporabniški avatar
trust
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr maj 07, 2008 11:46 pm
Kraj: Nad Žirmi

Napisal/-a trust Sr nov 26, 2008 10:03 pm

Težka bo. Hond se mi zdi sploh ni bilo an odpadu v tistem času, ko sem Hodil tam. Boš moral it pogledat.
Bolj majo Fiat-e, Alfe,...
Mene je enkrat, kar presenetlo, ko sem dobil vse, kar sem si napisal na list. Spet drugič razočaran, ker sem dobil samo par malenkosti. Spet ttretjič.....aja pa ne hodi za boga sredi poleti, ker je preveč vroče tam, če el bi, kaj šranfal. Vse dele si sam pošranfaš, lahko ap zaprosiš za pomoč. Najboljš je hodt tja proti koncu zime.
Aja pa nisem kupoval dele za Hondo, ampak za golf 2
 
Uporabniški avatar
Kiko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 698
Pridružen: Če jan 29, 2004 8:43 am
Kraj: Krško

Napisal/-a Kiko Sr nov 26, 2008 10:24 pm

Evo nekaj avtoodpadov po Italiji!

KLIK

;)
 
g
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So maj 28, 2005 7:53 pm

Napisal/-a g Po dec 01, 2008 11:54 am

zanima me mogoce hodi kdo kaj v avstrijo baje da se da dobit delov za hondo ful v gnasu ima kdo kaj vec izkusenj drugac me pa zanima, ce je ze kdo kaj vidu delov v Villach-u ali pa Klagenfurt-u??
 
francnovak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 57
Pridružen: To okt 30, 2007 7:44 pm

avtoodpad

Napisal/-a francnovak Po dec 01, 2008 11:28 pm

Sem bil že večktar na avtoodpadu v Celovcu, ampak, če pa imajo motor za katerega sprašuješ pa ne vem. Jaz sem vedno dobil tisto kar sem rabil in tudi cena je bila zmerna! Govorijp slovennsko!
 
g
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So maj 28, 2005 7:53 pm

Napisal/-a g To dec 02, 2008 9:02 am

mi lahko kaj vec poves o tem kje se tocno nahaja odpad v celovcu, se sploh splaca kupovat tam glede na cene v sloveniji in ce si spoloh vidu kako hondo na odpadu mimgrede?
drugac me pa zanima a do celovca rabis vinjeto za kupit al je vec poti da negres po avto cesti

lp
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 648
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: odpadi v tujini in dostava

Napisal/-a alexwell Pe jul 23, 2021 9:15 pm

če slučajno gre kdo iz hrvaške čez jelšane in se vmes lahko ustavi v permanih na avto odpadu naj piše na ZS.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov