Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
BETI
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr avg 27, 2003 2:21 pm

KAKO NAJ PRODAM SVOJ 12 LET STAR AVTO?

Napisal/-a BETI Ne sep 21, 2003 6:25 pm

Spet sm jest-tista k se je po temeljitem premisleku odločila,da 12 let starega clia (KONČNO) zamenja za novejšega.Tista,ki samo še čaka da jo z avtohiše pokličejo in da odpelje lepotca (če ne pa poglej pod temo:še enkrat prednja šipa...).

Zdej me pa zanima nekej drucga:V avtohiši so mi dokaj slabo (po mojem mnenju) ocenili avto.Naj bi ga samo pustila tam in odpeljala novega.Samo menda bi zanj dobila vsaj malo več če bi ga prodala prek oglasa kot neregistriran,a vozen avto,z razbito prednjo šipo in poškodovano karoserijo.Ker sama mašina in ostalo je v redu.Kaj menite vi???

A poznate koga da take avtomobile odkupuje (na gorenjskem ali Ljubljana) in dobro plača,ker avto je res še v redu,samo stroškov je preveč ratal.(šipa,gume,servis,registracija,klepar...)

Koliko ga ocenite vi?Gre za clia letnik 1991,rumene barve,na 4 prestave,1.2 RL...

Prosim za čimprejšnje odgovore,ker jutri grem že po novega.JUPIIIIIII!!!!!! :D :) :D
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Po sep 22, 2003 12:35 am

BETI če se petke 12 let stare prodajo po 170k naprej...... pa vse do 380k (dizli) pol bi po moje lahk za tvojga dobla nekje okol 150k (na pamet govorim ker ne vem u kakem stanju je ampak mislim da prek 100k bi mogla dobit za njega. Sicer pa poglej u oglasnik (salamon) maš kr nekaj jih not ko odkupujejo rabljena vozila (tudi poškodovana) al pa enostavno daj oglas da prodaš avto in rešeno:)
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
m4lcom`
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: To sep 23, 2003 12:46 am
Kraj: Vseeno samo da je dobra cesta!

www.avto.net

Napisal/-a m4lcom` To sep 23, 2003 11:48 am

Na www.avto.net daj gor oglas (s sliko priporočam) pa daj neko normalno ceno, pa ti
garantiram da ga bos prodala!

Probaj! Dosti sreče pri prodaji!
:vrum
Slika
Manjka še samo svizec, ki bo to vse zavil v folijo!
 
BETI
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr avg 27, 2003 2:21 pm

Napisal/-a BETI Sr sep 24, 2003 8:59 pm

Ah,ka pa jest vem.Mojo koreto sm koj v salonu pustila,od koder sem se pol odpelala z novejšim avtom.Sm mal sprašvala pa mi noben ni hotu dat več kot 80 jurjev tok da sm mela najmanj sitnosti če sm nardila tko.Ja,zaslužla nism nč,ker je šlo vse za stroške pri nakupu novega avtomobila.(zavarovanje kredita,pa odobritev kredita,pa tehnični,preizkusne tablice...itd...)Sej lohk da so me nategnil,sam hvalabogu da sm se ga losala pa da so ga sploh hotl vzet.Ker avto mi je glih tazadn dan "shodu",oziroma crknu,tko da...
 
Uporabniški avatar
super98
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Če sep 18, 2003 7:03 pm

Napisal/-a super98 Sr sep 24, 2003 9:04 pm

Sam 80 čukov???? LOPOVI...poglej čez neki cajta za foro za kolk ga bojo oni prodajal!Pa nam sporoč!
TJUNING PA TO...
 
Uporabniški avatar
robiform
Novinec
 
Prispevkov: 480
Pridružen: Ne jun 08, 2003 9:22 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a robiform Če sep 25, 2003 8:12 am

BETI je napisal/-a:Ah,ka pa jest vem.Mojo koreto sm koj v salonu pustila,od koder sem se pol odpelala z novejšim avtom.Sm mal sprašvala pa mi noben ni hotu dat več kot 80 jurjev tok da sm mela najmanj sitnosti če sm nardila tko.Ja,zaslužla nism nč,ker je šlo vse za stroške pri nakupu novega avtomobila.(zavarovanje kredita,pa odobritev kredita,pa tehnični,preizkusne tablice...itd...)Sej lohk da so me nategnil,sam hvalabogu da sm se ga losala pa da so ga sploh hotl vzet.Ker avto mi je glih tazadn dan "shodu",oziroma crknu,tko da...


Hmmm .... jet bi ti dal 85ksit :wink:
 
BETI
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr avg 27, 2003 2:21 pm

Napisal/-a BETI Če sep 25, 2003 6:45 pm

FITIPALDI22!

Kje si pa prej hodu?Zdej je kar je.Avto ne vem kje je,ne vem za kolk se prodaja,vem samo da mam jest zej nov avto in to je taglavn.
 
Uporabniški avatar
robiform
Novinec
 
Prispevkov: 480
Pridružen: Ne jun 08, 2003 9:22 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a robiform Po sep 29, 2003 8:18 am

BETI je napisal/-a:FITIPALDI22!

Kje si pa prej hodu?Zdej je kar je.Avto ne vem kje je,ne vem za kolk se prodaja,vem samo da mam jest zej nov avto in to je taglavn.

No ... je vsaj ena vesela 8)
 
BETI
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr avg 27, 2003 2:21 pm

Napisal/-a BETI Po sep 29, 2003 7:37 pm

((Sam 80 čukov???? LOPOVI...poglej čez neki cajta za foro za kolk ga bojo oni prodajal!Pa nam sporoč!))

Dons sm šla neki informativno vprašat v ta salon in izvedela da moj avto stoji (ali kakorkoli že) v njihovi garaži.Še vedno je v istem stanju (počena šipa,poškodovan...)-skratka sprašujem se kaj se bo zgodilo z njim.Po svoje mi je kar žal da sem ga pustila njim,ker če bo res tam dočakal svojo penzijo,se mi kar smili.Ker avto me je brez problema vozil okoli celih 5 let,pred tem pa je zamenjal že kar nekaj lastnikov.Zelo vzdržljiv avto torej.

Če bo moj sedanji clio vzdržal pol toliko kot ta,bom zelo zadovoljna.Stari clio se mi pa smili če bo ostal kar v garaži dokler ne zgnije,ker imam nanj same lepe spomine in nikoli me ni pustil na cedilu.Kaj čmo,zdej mam novga.Bom šla čez neki časa spet prevert kaj se je z njim zgodilo.
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a CupraR Po sep 29, 2003 8:11 pm

Barabe, pa sej po 80000 se katre prodajajo-ma vsaj 150000 je pa že vredn. Nč oglas na avto net, al se pa eno nedelo pod lipco zapelat na sejm.
 
BETI
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr avg 27, 2003 2:21 pm

Napisal/-a BETI To sep 30, 2003 8:27 am

CupraR!

Ja,zajebala sem stvar.Mudilo se je in avto sem pustila njim da bi imela čimmanj sitnosti.Če bi ga obdržala,bi imela še veliko stroškov zraven,ker bi imela dva avtomobila.Vprašanje je tudi če bi ga sploh prodala in za koliko.Je pa res da bi verjetno dobila več.Oni so mi dali 60 čukov,ne 80.Avto ima stolčeno prednjo šipo (-40 čukov),zanič gume (-40 čukov),karoserija v slabem stanju (-40 čukov),tik pred servisom,registracija poteče 9. oktobra.Itak pa je odjavljen iz prometa,tako da ga je treba ponovno registrirat.Skratka,važno je da sem se ga znebila.

Če pa je že kdo zainteresiran za nakup,naj se oglasi pri Primožiču v Lescah in vpraša zanj,ke ravto majo skrit v garaži (ne vem,a se ga sramujejo???)Ni problema.Samo vprašanje je za koliko ga bojo prodal oni!
 
Vesi
Novinec
 
Prispevkov: 148
Pridružen: Ne dec 29, 2002 2:26 pm

Napisal/-a Vesi To sep 30, 2003 4:02 pm

Za najmanj 200 jurjev. Primožič itak slovi kot prasec pri ocenjevaju avtov, no ja, sej drugi niso nič boljši. Ocenijo ga po evrotaxu, kar je že samo po sebi rop, vendar ob tem predpostavljajo, da je avto tak kot bi ravno prišel iz tovarne. Nato pa ti od jebene cene po evrotaxu odbijejo še vse pomanjkljivosti, kao. Torej res dvojen nateg, prodajo ga pa za denarje, da te še en čas glava boli.
Lp
 
Uporabniški avatar
Alexx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 82
Pridružen: Sr jan 28, 2004 5:54 pm
Kraj: Koroška

Banda...

Napisal/-a Alexx Ne feb 01, 2004 9:11 pm

Ma vsi so oni ista banda... Eurotax, moj k....V Avstriji ni Eurotaxa, tam se avto proda po realnem stanju. Jaz sem se nasral enkrat s cliotom. Obljubljali so mi kako je oh in sploh ohranjen(pri uradnem prodajalcu za Renaulte). Ko sem ga kupil je crknilo vse kar je še sploh mogoče. Tipi pa so se skrivali pred mano in jih nisem mogel postaviti pred dejstvo. Pol pa sem ga do konca pokvaril in prodal pod isto pretvezo drugi pooblaščeni avtohiši za Renault. Pa so me klicali in zmirjali kakšen avto sem jim prodal. Ej sorči fantje, saj ste ga videli in ocenili vi. Na enem rabljenem avtu ti banditi zaslužijo minimalno 10%. Pa še nihče ti ne garantira zanj.
Vruuuuum
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Fan, ferd, Google [Bot] in 134 gostov