Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a tristan01 Po apr 04, 2011 10:15 am

Iščem kakšnega dobrega vulkanizerja v Postojni ali bližnji okolici.

Jeseni sem gume menjal pri manjšem s.p., ki je imel delavnico poleg EuroSpina v Postojni. Kot je videti pa letos tam ne delajo... Koga še priporočate? Da dela dobro in za zmerno ceno.

LP Tristan01

PS: sem preletel tudi stare teme, pa ni nič pametnega najti.
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a nevermind Po apr 04, 2011 10:59 am

Imaš enega manjšega vulkanizerja tam ko greš po Tržaški naprej proti Mercator centru in Eoroton-u. Ima delavnico v hiši oz. garaži odspodaj in gleda na cesto - ne moreš falit. Meni je ta menjal ko sem šel na homologacijo na Avto Krko (300m stran) in sem bil zadovoljen.
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a tristan01 Po apr 04, 2011 11:15 am

nevermind je napisal/-a:Imaš enega manjšega vulkanizerja tam ko greš po Tržaški naprej proti Mercator centru in Eoroton-u. Ima delavnico v hiši oz. garaži odspodaj in gleda na cesto - ne moreš falit. Meni je ta menjal ko sem šel na homologacijo na Avto Krko (300m stran) in sem bil zadovoljen.


Hvala za tole imformacijo. Za tega vem, vendar je vedno popoldan tam vse zaprto.... Bom preveril če ga najdem kje v bližini. Kakšna je bila pa kaj cena premontaže?

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a nevermind Po apr 04, 2011 11:21 am

Ceno sem pozabil. Uporabnik Matey_ je s Postojne, bo on kaj več vedel za kakšnega vulkanizerja.

Lp.
 
samo__
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To avg 25, 2009 7:06 pm

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a samo__ Po apr 04, 2011 12:42 pm

...Kompara na Tržaški 49, zapre ob 16:00, cena premontaže mislim da 4eur.
Na vilharjevi 25 je Lekšan.
 
AU
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 38
Pridružen: To maj 23, 2006 10:30 am

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a AU Po apr 04, 2011 1:32 pm

A Lekšan sploh še obstaja, ker sem bil enkrat tam mimo pa je bilo vse zaprto!
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a tristan01 Po apr 04, 2011 8:19 pm

No, da zaključimo debato. Našel sem enega, ki je skrit za mesnim diskontom (domačini že vedo kje). Delajo celo do 17 ure, pa še malce potegnejo. Storitev dobra, cena pa zmernih 25 EUR, za razliko od AMZS, ki tu računa za isto storitev kar 40 EUR.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a zuzek Sr okt 31, 2012 5:05 pm

kateri vulkanizer ima v Postojni in okolici brezplačno montažo ob nakupu novih pnevmatik?
Alergičen na rjo
 
stig
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Ne mar 02, 2008 1:43 am
Kraj: Novo mesto

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a stig Sr okt 31, 2012 7:02 pm

pr nas v novem mestu ma mercator cikava tko da če mate kak mercator trgovski center v postojni ali okolici... in cene se ne razlikujejo od drugič prodajalcev
 
rs5
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če jul 19, 2012 8:01 am

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a rs5 Če nov 01, 2012 10:46 am

zuzek je napisal/-a:kateri vulkanizer ima v Postojni in okolici brezplačno montažo ob nakupu novih pnevmatik?

Lekšan ima brezplačno montažo ob nakupu novih gum pri njem,pa Kompara mislim da tudi
 
zzitop
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Sr apr 01, 2009 11:46 am

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a zzitop So maj 09, 2020 12:55 pm

Morda zna kdo (iz ali blizu Postojne) povedati, če podjetje Leto d.o.o od Lekšana še deluje?

Namreč, nisem tako zelo blizu, da bi šel "za vsak slučaj" pogledati, ob klicu na telefonsko številko pa mi odzivnik javi, da "ta številka ne obstaja".

Še najraje, če pozna kdo, bi dobil veljavno telefonsko ali pa GSM številko, da se lahko v naprej dogovorim

Morda je pisanje številke na javnem delu delikatno, v tem primeru lahko na zasebno.

Že v naprej hvala
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a uros11 So maj 09, 2020 6:29 pm

Dela. Sicer ne opažam gužbe, zadnja leta vedno ko sem prišel mimo, me je vzel, čeprav je pisalo, da ne vzame nobenega več tisti dan. Pred cca 14 dnevni sem pri njemu menjal gume, ko so se sprostile vulkanizerske storitve. Za telefon pa ne vem. Verjetno tisti, ki je objavljen....
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a meganer So maj 09, 2020 8:21 pm

Menjal gume na avtotrade vrhnika 17" ALU stare gume dol, nove gor in centriranje. Cena 59.98eur

Sem mislil da bom avto TM pustil. Ne prestopom praga tja.

Samo povem svoje mnenje.
 
nejc1986
Novinec
 
Prispevkov: 479
Pridružen: Pe dec 11, 2015 5:59 pm

Re: Vulkanizer - Postojna

Napisal/-a nejc1986 So maj 09, 2020 8:46 pm

Ja, drago je to... Jaz v izogib temu, vedno prej preverim cenik. Sicer pa že nekaj časa menjavam gume pri Hribarju na Šmartinki.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 99 gostov