Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
brezveze
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne okt 20, 2002 1:29 pm

Božično darilo!

Napisal/-a brezveze Pe dec 26, 2003 8:08 pm

Pridem domov z Maribora na težko pričakovane počitnice pogledam na jelko super
pogledam pod njo še boljše, sladkarije! Nato pa stopi oče k meni pa pravi, čuj sin za
tebe pa imam nekaj boljšega. Oh super, kaj pa? Pa greva k avtu pa potegne ponjavo z njega,
tada:
http://foto.volja.net/zoom_image.php?lang=slo&album_id=4757&image_id=22793
:cry: ( avto v zimskem obdobju miruje pod ponjavo)
Glih tolko da nisem počil od jeze! Pol me je seveda zanimalo kaj se je zgodilo? Soseda
ko je parkirala ga je ruknila. Saj bi razumel če bi blo malo prostora pa bi bla mogoče pijana, vendar bla je trezna in imela je levo in desno od avta še "15m" prosto!!! :evil:

Zdaj me pa predvsem zanima kolko je tu škode približno ? Je boljše peljat avto h kleparju pa ga porihta ali pa dat cel zadnji blatnik menjat?
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin Pe dec 26, 2003 8:40 pm

:lol: Sm pa mislu, da ti je ata nov avto kupu. :lol: Ob tvojem opisu katastrofe sem se kar malce nasmihal. :lol: :lol:
Po moje je najbolš, da ga peleš h kleparju.

:lol: :lol: :lol: Ne morm se zadržat. :lol: :lol: :lol: Kok je tvoja soseda faca. :lol: :lol: :lol: A bo bla ona plačala, a ji je ata reku, da je že dobr (k so lih praznki)? :lol: :lol: :lol:


Na današnji dan pred trinajstimi leti smo se odločili za samostojnost. Praznujmo!
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Pe dec 26, 2003 8:49 pm

darwin je napisal/-a: a ji je ata reku, da je že dobr (k so lih praznki)? :lol: :lol: :lol:


:har :har :har
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Suljo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1339
Pridružen: Pe sep 12, 2003 9:51 pm
Kraj: Ljubljana - Črnuče

Napisal/-a Suljo Pe dec 26, 2003 8:52 pm

Jst sm tut na začetku mislu da ti je tata kupu nov auto!Pol pa taka pizdarija na konc.Žalostn :(
LP
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin Pe dec 26, 2003 8:58 pm

Dej mi povej, a si ti tut mislu, da ti je kupu nov avto, al pa vsaj nov avtoradio, nove feltne, spojler, prevleke, cigaretni vžigalnik, posodo za sladkarije ...?


Na današnji dan pred trinajstimi leti smo se odločili za samostojnost. Praznujmo!
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
Uporabniški avatar
brezveze
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne okt 20, 2002 1:29 pm

Napisal/-a brezveze Pe dec 26, 2003 10:42 pm

No lepo, da je vsaj smešno če že drugo ne! :P
Kupon bo seveda dala. Ko sem prišel domov z MB je takoj prišla k meni pa tak malo čudno gleda , pa pravi : zdaj si verjetno jezen ? ah ne , vesel sem seveda vašega božičnega darila!
Avto je Fiat Bravo.
"darwin:" ma nič si nisem mislil , da bi mi kaj za tuning kupil je 1% možnosti , kaj šele nov avto.

Tipota smo isto dali h kleparju pa je čez eno dve deli začelo na tistem mestu rjavet. Bo to tudi tu za pričakovat al pa do rje lahko pride le zaradi šlampastega dela kleparja?
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY So dec 27, 2003 12:46 pm

če bo dala kuponček, ga kr pelji lepo na uradni servis, tam ti bodo uredili tako, kot je treba

če pa bo začelo rjavet pa... so res šlampasti
Slika
 
Uporabniški avatar
Rjuhar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2634
Pridružen: Po jan 13, 2003 2:39 pm

Napisal/-a Rjuhar So dec 27, 2003 7:12 pm

Najbolje boš naredu, če ga pelješ na uradni servis, pa ti garant ne bo začelo tam rjavet. Škode je pa po moji oceni 60-70 tisočakov.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Po dec 29, 2003 9:00 am

Rjuhar je napisal/-a:Najbolje boš naredu, če ga pelješ na uradni servis, pa ti garant ne bo začelo tam rjavet. Škode je pa po moji oceni 60-70 tisočakov.


Škode je za 180 do 200k sit. V laguno je kolega trčil s kluko - v vratih upoglinica globoko par milimetrov in vse skup na 3X4cm, niti barva ni padla stran - niti razpoke in ne praske ni bilo na plehu - pa je bilo 59k sit popravilo.

LP
Nebivedu
 
Uporabniški avatar
Nu-NRG
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2344
Pridružen: Pe okt 03, 2003 11:56 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Nu-NRG Po dec 29, 2003 9:28 am

Rjuhar je napisal/-a:Najbolje boš naredu, če ga pelješ na uradni servis, pa ti garant ne bo začelo tam rjavet. Škode je pa po moji oceni 60-70 tisočakov.

Samo strihanje mojega zadnjega odbijaca je 60k
Prosim, naredite mi ta forum spet normalen!
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po dec 29, 2003 9:50 am

zadnji odbijač in podaljšek------>lakiranje in montaža= 170k pri meni :wink: :wink:

je pa tudi moje mnenje:če ti da kuponček na uraden servis in prepričaj se da ti dajo res nov blatnik gor :wink:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Po dec 29, 2003 9:59 am

če ti bodo menjali ves blatnik (???) potem ga pelji k pooblaščenemu drugače pa k dobremu avtoličarju!-ki ima po možnosti pogodbo z zavrovalnico
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Po dec 29, 2003 10:26 am

Ne vozi na uradni servis. Preveri kateri dobri avtoličarji imajo pogodbe z tvojo zavarovalnico in jim pelji tja avto - pa naj ti res dobro naredi, ker uradni servisi delajo zelo površno.

LP
Nebivedu
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Po dec 29, 2003 10:56 am

ne moreš menjat sam blatnika, menjat boš moral cel zadnji bok! to pa se mi zdi preveč za tako "malo" poškodbo!?! 200 ksit je absolutno preveč! vsaj pol manj!
Slika
 
Uporabniški avatar
brezveze
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne okt 20, 2002 1:29 pm

Napisal/-a brezveze Po dec 29, 2003 9:01 pm

Jaz mislim da mi blatnika ne bojo menjali ker je poskodba precej mala glede na celo povrsino blatnika, branil pa se seveda nebi! Zdaj ne zastopim zakaj naj peljem k avtolicarju ki ima pogodbo z mojo zavarovalnico? Niso glih tu bolj slampasti ker zavarovalnice itak hocejo dat manj denarja za popravilo! Manj denarja slabsa kvaliteta, vec denarja boljsa kvaliteta! Al se pa motim?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 133 gostov