tomzzi je napisal/-a:,,, se je šele sedaj po popravilih (zamenjana posoda za gorivo) to pojavilo....
esem je napisal/-a:tomzzi je napisal/-a:,,, se je šele sedaj po popravilih (zamenjana posoda za gorivo) to pojavilo....
Verjetno se ti res samo zdi... A vseeno je seveda še možnost, da ti niso vgradili enake posode oz da je bila rabljena, mogoče popravljana. Notri so pregrade ravno zaradi pljuskanja, morda ima "nova" posoda drugačne pregrade ali pa so pri popravilu posode (če je bila rabljena in tega potrebna) kaj spreminjali glede teh pregrad.
Morda lahko pogledaš po kataloških številkah, če se razlikujeta oz če so sedaj posode malo drugačne?
Potem je še možnost, da so "ostali" deli tanka (cevi, odzračevanje ipd) drugačni ali drugače sestavljeni. Je tankanje - hitrost požiranja, odzračevanje, predvsem, ko na koncu še malo prilivaš do roba - povsem enako ali ne?
Zakaj si sploh menjal posodo? Trk, karambol ali nesreča? Radikalno nasedanje pri vožnji v jarek?
~toMmy~ je napisal/-a:Ko imaš enkrat toliko težav, si na vsako malenkost še toliko bolj pozoren, mi smo tudi pri Fronteri za vsak drek mislili, da je spet kaj pokvarjeno!Kot vidiš, to pljuskanje pri polnem tanku ni nič nenavadnega, meni se tu pa tam zdi zelo glasno, potem ga pa dolgo dolgo sploh ne zaznam. Dober nasvet je bil, da preveriš po kataloških, če je mogoče kakšna razlika med starim in novim rezervoarjem.
Po forumu brska: Blinder in 11 gostov