Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
mihac
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So jan 17, 2004 11:42 am
Kraj: Šempeter

Peugeot 306,1.6i -problemi z vžigom samo ob deževnem vremenu

Napisal/-a mihac So jan 17, 2004 12:17 pm

Zdravo!!!
Vem da je en kup teksta,a prosim za pomoč! Ne vem več kaj naredit!
Pred 4 meseci sem kupil rabljen Peugeot 306 in sedaj se kažejo prvi problrmi.Avto lavfa super,edini problem je da v mokrem vremenu, ko dežuje in ko avto stoji kašn dan ali dva, ne vžge (Mraz ni problem). Probam enkrat, dvakrat, trikrat, potem obupam.Grem probat čez kšno uro - vžge v prvo,brez problemov - normalo,kot ko je suho. Ko ne vžge se avto obnaša,kot da ni bencina - normalno vrti.Ko ga je pršu mehanik pogledat domov je reku,''da do bencinske črpalke ne pride elektrika, da ne more nč rečt,da je možna napaka v računalniku,da pa ni prepričan, naj ga prpeljem na servis,a kaj ko mi je po enem dnevu na suhem vžgal. Na rednem servisu sem menjal svečke, tako da to ni problem,akumulator je vredu-saj normalno vrti. Našel sm še eno napako:
Za računalnikom sem našel počen rele,ne vem sicer za kej je te rele, zato ga zaenkrat nisem še zamenjala, sem pa ga zaščitil pred vodo - ne pomaga,se vedno problem na džju. Drugi mehanik je rekel,daje možna napaka s klučem oz. kodo v ključu, da je mašina včasih pravilno ne zazna. Čudno da je nebi zaznala samo v mokrem.Je to sploh možno?
Ne vem več kaj naj probam, naredim.
Prosil bi za nasvete?
Je slučajno kdo že mel podobne težave in jih je vspešno odpravil?
Kaj bi lahko bilo še narobe?
Hvala za pomoč, Miha
 
Valjo
Novinec
 
Prispevkov: 362
Pridružen: Po apr 07, 2003 7:00 pm

Napisal/-a Valjo So jan 17, 2004 1:00 pm

hja miha nekje ti zgleda pride voda v kontakt.....al pa če maš kakšn alarm al pa kej tazga pomoje. dej k boš mev cajt prid do mene pa bova pogledala mal če hočš...
aja pa če bi blo kr koli na računalniku ti skos nebi delal ne pa samo k dž pada

lp grega :wink:
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 148 gostov