Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

"Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a TomyBoy2 Sr apr 03, 2013 9:12 am

Malo za intermezzo glede na trenutne slovenske razmere in opravljene km ........ Volkswagen UP! High Up 1.0 :? ;)
Motor: 999 ccm
Moč motorja: 75 KM
Oprema: nič posebnega... :)

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Trenutno po treh tednih z samo 150km, še vedno v garaži, zaradi preklete zime... :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a adis Sr apr 03, 2013 9:42 am

vsekakor mestni voz.

:tomidelej: srečno in varno vožnjo.
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a pavlich Sr apr 03, 2013 10:33 am

Luštn avto, sicer nisem fen teh jajčkov, ampak sm mel prilko UP-a peljat in ga pobliže spoznat, in je res fajn, srečno vožnjo ;)
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a peroRS Sr apr 03, 2013 1:31 pm

Čist kul avtek. ;)
 
Uporabniški avatar
Matjazy
Uporabnik
 
Prispevkov: 912
Pridružen: To maj 11, 2004 8:24 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a Matjazy Sr apr 03, 2013 1:40 pm

Sem vozil tole, prikupna zadeva. Samo glede na to, kako je vozilo asketsko, je vsaj 2x predrago.
 
GrEgEcN95
Novinec
 
Prispevkov: 405
Pridružen: Po jun 21, 2010 4:29 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a GrEgEcN95 Sr apr 03, 2013 1:41 pm

To je TOP jajčka :) barva in felne so v nulo.
"A clever person solves a problem. A wise person avoids it."
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a gasolinedream Sr apr 03, 2013 2:12 pm

Zanimiv za pogledat v tej barvi.

Kako pa to da si se odločil ravno za UP!-a? V tej velikosti ni edina možna izbira ampak jih je kar nekaj..
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a Gyga Sr apr 03, 2013 2:47 pm

Kaj pa Jetta!?
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a BoneS Sr apr 03, 2013 6:20 pm

oh joj, iz zverin si seu na pocket zadevo? -a si dobro drgc? :D
Ne sej je kul. Srecno voznjo ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a TomyBoy2 Sr apr 03, 2013 7:04 pm

Jetta je šla v dobre roke, potrkam na les.
BoneS: drugače sem dobro treniramo na polno.. ;)
Drugače pa avto iz salona, cena super ugodna, registracija z komplet kaskom 430 EUR, cestni sklad ca. 55 EUR, poraba pod 5l. Ni kaj razmišljat zaenkrat za samo 6.000 km, ki jih opravim letno..... Druga pa ni prišlo v poštev, tole ima navigacijo, vse kar potrebuješ, za ceno pod 10k je to to.
Žal je pa tako vse predrago danes.
Če pride pa v redno prodajo do konca leta GT, bom pa sigurno zamenjal za malo več gušta.
Ker v celoti je avto super, malo ga premetava na grdi cesti, zaradi športnega podvozja in kratke medosne, ampak leži pa kar presenetljivo dober.
GT bo moral pa sekat, pa še vedno bo v mejah normale kar se tiče stroškov, bomo videli. ;)
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a BoneS Če apr 04, 2013 8:16 am

TomyBoy2 je napisal/-a:Jetta je šla v dobre roke, potrkam na les.
BoneS: drugače sem dobro treniramo na polno.. ;)
Drugače pa avto iz salona, cena super ugodna, registracija z komplet kaskom 430 EUR, cestni sklad ca. 55 EUR, poraba pod 5l. Ni kaj razmišljat zaenkrat za samo 6.000 km, ki jih opravim letno..... Druga pa ni prišlo v poštev, tole ima navigacijo, vse kar potrebuješ, za ceno pod 10k je to to.
Žal je pa tako vse predrago danes.
Če pride pa v redno prodajo do konca leta GT, bom pa sigurno zamenjal za malo več gušta.
Ker v celoti je avto super, malo ga premetava na grdi cesti, zaradi športnega podvozja in kratke medosne, ampak leži pa kar presenetljivo dober.
GT bo moral pa sekat, pa še vedno bo v mejah normale kar se tiče stroškov, bomo videli. ;)


Čak pod 10k je prišel? :shock:
Treniraš v smislu bicikelj?
Off: kdaj bomo kej v obroč vrgl? Sam zdej se je treba bolj točn zment, ker me ni več v svnijski dolini :mrgreen:
Slika
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a TomyBoy2 Če apr 04, 2013 12:47 pm

BoneS je napisal/-a:Čak pod 10k je prišel? :shock:


Ja, zato sem ga tudi vzel in nisem naročeval drugega. Ker na tem malčku še pa dodatno ne dajo dosti popusta, ker ni kje vzeti na manjši znesek.
Tudi kot velika stranka, se pri VW sedaj zelo težko pogajaš o popustih, ki so bili še do nedavnega samoumevni. Seveda govorim o avtu po naročilu, ne iz zaloge.
 
matejxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 963
Pridružen: So okt 06, 2012 3:46 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a matejxx Če apr 04, 2013 1:22 pm

Lep avto, zelo lepe felge. Toda te kindar jajčke nebi imel nikoli.

Kaj si šel takoj kupiti Up-a ali si kaj primerjal s Škodo ali pa s Seatom?
Pa kaj avtomatske klime ni možno dobiti v tem avtu? Ali jo bo imel samo električni Up kot sem videl na slikah?

Pa še eno vprašanje, ki nima zveze z to temo. Ali se Seat Mii še ne prodaja v Sloveniji, ker nisem našel nobenega na Avto.net?
 
Uporabniški avatar
chan
Moderator | Naj pisec
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: Pe sep 05, 2008 10:15 am

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a chan Če apr 04, 2013 1:33 pm

matejxx je napisal/-a:
Pa še eno vprašanje, ki nima zveze z to temo. Ali se Seat Mii še ne prodaja v Sloveniji, ker nisem našel nobenega na Avto.net?


Seat Mii ni prišel v Slovenijo. Sicer (po nepreverjenih informacijah!) zaradi tega, ker bi bila njegova MPC celo višja od VW Up!-a.

matejxx je napisal/-a:Pa kaj avtomatske klime ni možno dobiti v tem avtu? Ali jo bo imel samo električni Up kot sem videl na slikah?



Avtomatske klime pa se žal ne da dobiti.


Drugače pa gre za avtomobil(ček), ki me je izjemno pozitivno presenetil. V prvi meri z izjemno "odraslimi" voznimi lastnostmi, ki so svetlobna leta boljša od PSA-Toyota trojčka. Hkrati me je presenetila dokaj dobra izkoriščenost notranjega prostora, glede na zunanje mere ter zelo dobra opremljenost glede na razred vozila (odličen sistem Maps + More, sistem samodejnega zaviranja). V marsikaterem primeru bi ga celo rajši priporočil od večjega Pola.

@TomyBoy2: Srečno in varno vožnjo!
"Quidquid latine dictum sit, altum viditur."
 
Renault Co
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: Če okt 11, 2007 2:41 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a Renault Co Če apr 04, 2013 1:55 pm

Vrhunske slike avto je pa fajn za parkirat v kakšno špranjo povsot ga lahko dobiš v parking . Platišča so mi zanimiva , verjetno te kar precej pretrese ko se pelješ skozi kakšne jame? . Drugače pa so tile avti moderni .
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a TomyBoy2 Če apr 04, 2013 7:48 pm

matejxx je napisal/-a:Lep avto, zelo lepe felge. Toda te kindar jajčke nebi imel nikoli.

Kaj si šel takoj kupiti Up-a ali si kaj primerjal s Škodo ali pa s Seatom?
Pa kaj avtomatske klime ni možno dobiti v tem avtu? Ali jo bo imel samo električni Up kot sem videl na slikah?

Pa še eno vprašanje, ki nima zveze z to temo. Ali se Seat Mii še ne prodaja v Sloveniji, ker nisem našel nobenega na Avto.net?


Ko si enkrat pečen pri VW, nimaš potem kaj drugega gledat, mogoče samo AUDI. oops
SPloh, ko ti kot zvesta stranka VW-ja, ostane "kak" EUR v žepu, pri vsakem nakupu neglede na avto, škoda in seat niti pod razno ne prideta v poštev.
No, pa tudi kar se tiče prodaje rabljenega vozila, boš prej omenjeni znamki, na današnjem zelo slabem trgu, prodal 1x težje kot VW.
Žal tako pač je in bo tudi v prihodnje.

Renault Co je napisal/-a:Vrhunske slike avto je pa fajn za parkirat v kakšno špranjo povsot ga lahko dobiš v parking . Platišča so mi zanimiva , verjetno te kar precej pretrese ko se pelješ skozi kakšne jame? . Drugače pa so tile avti moderni .

Hvala, samo nič posebnega, "pofrkano" na hitro doma, še ostrina je mimo letela. Je pa res da potem malo korigira top objektiv 1.4 L. ;)
Kaj veliko nisem mogel sprobat samo 150km trenutno. Je pa res , da te oreng predrma, bolj avto odrsava, na tej katastrofalni luknjasti cesti, ker je enostavno premajhen in pretrd. Samo se pa v ovinke pelje toliko bolje, ko "go-kart"... recimo... fali GT konjenica.. :lol:
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: "Kinder Jajček" Volkswagen UP! High Up 1.0

Napisal/-a King1 Če apr 04, 2013 8:35 pm

Všečen.... tudi sam sem ga peljal in zadeva je kulll. Srečno na cesti. ;)

lp
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov