Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
opelcar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne mar 23, 2008 10:34 pm

Renault megane II grandtour

Napisal/-a opelcar Sr avg 06, 2014 2:43 pm

Zdravo :) .

Sem pripeljal drug stroj Renault Megane II Grandtour 1.9 dci. Avto je letnik 2007, 96kw/131ps, 140650km. Avtomobil je uvoženi iz Italije, v Sloveniji sem 2lastnik. Ohranjen je dobro, opremo pa ima bolj standardno.

Plani za naprej so:
- veliki servis
- menjat radio + zvočnike
- 17 colne platišča

Slika

Slika

Slika

Slika
 
Uporabniški avatar
Al_Capone
Novinec
 
Prispevkov: 121
Pridružen: To avg 06, 2013 11:58 am

Re: Renault megane II grandtour

Napisal/-a Al_Capone Sr avg 06, 2014 4:16 pm

Veselo na delo pri projektu... =P
 
opelcar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne mar 23, 2008 10:34 pm

Re: Renault megane II grandtour

Napisal/-a opelcar To sep 16, 2014 10:47 am

Se javlam po dolgem času. Avtomobil je bil na obisku pri mehaniku in sicer menjalo se je:

- rabljen senzor na fap filtru od megane III 1.9 dci
- olje ELF
- žarnice GE Megalight +120%
- vsi filtri
- zobati jermen
- vodna pumpa
- španarji
- hladilna tekočina
- sprednja desna vilica
- desni nosilec motorja
- računalniška regeneracija fap filtra

Vse skupaj je stalo: 740€.

Avtomobil se sedaj pelje kot nov. Novih slik na žalost nimam, ker mu treba privoščit konkretno čiščenje. Seveda pride do vikenda tudi to na vrsto. Iščem pa že 17colne alu platišča in imam že tudi nagledane.
 
opelcar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne mar 23, 2008 10:34 pm

Re: Renault megane II grandtour

Napisal/-a opelcar To sep 23, 2014 6:33 pm

Kupil 17colna alu platišča. Najprej sem hotel kupit Dotz Mugello, vendar prodajalec ni pokazal interesa za prodajo. Ga kličem če jih ima na zalogi, pa mi reče pokliči za 1uro nazaj. Ga kličem nazaj pa se mi ne oglasi. Iščem 2 dni cel živčen in najden nekaj za pameten denar. Vizuelno so sicer katastrofa kar mi je prodajalec takoj rekel, samo sem rekel da se bojo tako ali tako barvale skoz zimo. Tako, da v zimi gredo na barvanje.

Sem pa imel 2 nezgodi ko sem menjaval alu platišča. Prva je, da se mi je zlomil vijak. Menjaval z moment račno ali kako se že reče. Kličem mehanika reče ni problem pripelji jutri pa uredimo. Druga pa je da sem izgubil telefon, med testno vožnjo ko sem si ga nastavil pri brisalcih. Ga nato našel samo je v katastrofa stanju, no glavno da je ekran cel. Tako da je bil danes zanimiv dan. No glavno da sem vesel in zadovoljen. Nekaj slik prilagam, vendar je zamazan avtomobil. Tako da se ne kregat. Pa še slikano je z telefonom. Jutri ga operem pa poslikam z fotoaparatom.

Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6396
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: Renault megane II grandtour

Napisal/-a IcEm4n To sep 23, 2014 6:49 pm

Tale dimenzija gum je pa hudo hudo napačna...
Slika
 
opelcar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne mar 23, 2008 10:34 pm

Re: Renault megane II grandtour

Napisal/-a opelcar To sep 23, 2014 6:56 pm

Vem da dimenzija ni prava. Vendar bodo do 15.11 tako ostalo. Potem gredo gume dol, alu platišča na barvanje in takrat bom nabavil nove pnevmatike prave dimenzije. Do takrat pa bo tako ostalo.
 
opelcar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne mar 23, 2008 10:34 pm

Re: Renault megane II grandtour

Napisal/-a opelcar Če mar 24, 2016 7:51 am

Se javlam po dolgem času. Nabavil sem alu platišča Tomason TN1, gume so Falken Ziex ZE-914 vožene 2 sezono. Drugače pa avtomobil veselo nabira kilometre brez težav. Kake malenkosti so za uredit, samo nič velikega. Več slik ko bo avtomobil opran za vikend.

Slika
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov