Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
heny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po apr 14, 2014 2:24 pm

Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a heny Po apr 14, 2014 6:11 pm

Pozdravljeni!
V prostem času rad fotografiram hitre avtomobile in motorje.Sam imam Cliota 1.2RT letnik 1998 in sem z njim več kot zadovljen.A ko vidim lep hiter športen avto,si nimam kaj da nebi posegel po fotoaparatu in ga ulovil za svoj foto arhiv.Fotografije naredim povsod na slovenskih cestah,tujih cestah itd..Upam da vam bodo moje fotografije všeć.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Zadnjič spremenil heny, dne To apr 15, 2014 6:59 pm, skupaj popravljeno 27 krat.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a _furby_ Po apr 14, 2014 7:58 pm

Dobre slike in zanimivi avti.
Pridi enkrat na Grobnik malo poslikat ;)
turbo inside
 
heny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po apr 14, 2014 2:24 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a heny Po apr 14, 2014 8:10 pm

Hvala furby.Upam da kdaj obiščem tudi grobnik in naredim kakšno dobro foto reportažo.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1595
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a srcnik Po apr 14, 2014 8:16 pm

Kolk folka telefonira med vožnjo :roll:
 
heny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po apr 14, 2014 2:24 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a heny Po apr 14, 2014 8:22 pm

srcnik je napisal/-a:Kolk folka telefonira med vožnjo :roll:

Srcnik,če ti po pravici povem,vsak tretji telefonira ali tipka po telefonu/tablici.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1595
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a srcnik Po apr 14, 2014 8:32 pm

Aja, drgač pa lepe slike ;) zanimive, predvsem ker so življenjske
 
heny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po apr 14, 2014 2:24 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a heny Po apr 14, 2014 8:35 pm

srcnik je napisal/-a:Aja, drgač pa lepe slike ;) zanimive, predvsem ker so življenjske

Hvala srčnik,sem vesel da so ti všeč.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4170
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a xxl Po apr 14, 2014 9:06 pm

Lepo,če si boš močno želel,boš si enega dne še sam privoščil kaj takšnega,ali pa vsaj malo močnejšega kot imaš zdaj :D .Ker ne boš mogel sam sebe slikat,bom jaz vozil tvojega ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
heny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po apr 14, 2014 2:24 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a heny Po apr 14, 2014 9:22 pm

xxl je napisal/-a:Lepo,če si boš močno želel,boš si enega dne še sam privoščil kaj takšnega,ali pa vsaj malo močnejšega kot imaš zdaj :D .Ker ne boš mogel sam sebe slikat,bom jaz vozil tvojega ;)

No če se pa to kdaj zgodi,da si bom jaz privoščil kaj takšnega: moj avto bi bil sicer Porsche Carrera 2,pa obvezno črne barve,potem ti ga pa rade volje dam za preizkusiti,jaz pa bom med tem naredil ene par svetovnih fotk,he he he! :D
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4170
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a xxl Po apr 14, 2014 9:51 pm

Zmenjeno 8)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
noucamp90
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: To jul 13, 2010 9:50 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a noucamp90 Po apr 14, 2014 9:55 pm

Corvetta C3 je res :DDD
It's like a gift you know, it's like I can't control it...
 
heny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po apr 14, 2014 2:24 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a heny Po apr 14, 2014 10:07 pm

noucamp90 je napisal/-a:Corvetta C3 je res :DDD

ja res je,so včeraj v centru nek film snemal,pa sem jo ujel parkirano!
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a esem Po apr 14, 2014 10:30 pm

heny je napisal/-a:...A ko vidim lep hiter športen avto,si nimam kaj da nebi posegel po fotoaparatu in ga ulovil za svoj foto arhiv.Fotografije naredim povsod na slovenskih cestah,tujih cestah itd..


S fotografskega stališča žal sila povprečne fotografije. Noben avto ne izžareva nekaj več, kaj šele, da bi se približal bistvu avta, vedno isti (večinoma napačni) koti, razne bleščave, pokvečeni avti (Golf je po novem 2-sedežen karavan?) in še kaj.

Moti pa tudi to, dar je velika večina slikana na istih mestih (kot da bi kamera avtomatsko slikala mimoidoče avtomobile pod blokom?), kar postavlja "povsod" pod velik vprašaj.

Sicer pa imamo namensko temo o slikanju avtov (kamor, in ne v novo temo, bi sodile tudi te fotke!! :evil: :twisted: ). Morda bi se lahko tam kaj naučil, preden nadaljuješ.
 
heny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po apr 14, 2014 2:24 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a heny To apr 15, 2014 9:50 am

esem je napisal/-a:
heny je napisal/-a:...A ko vidim lep hiter športen avto,si nimam kaj da nebi posegel po fotoaparatu in ga ulovil za svoj foto arhiv.Fotografije naredim povsod na slovenskih cestah,tujih cestah itd..


S fotografskega stališča žal sila povprečne fotografije. Noben avto ne izžareva nekaj več, kaj šele, da bi se približal bistvu avta, vedno isti (večinoma napačni) koti, razne bleščave, pokvečeni avti (Golf je po novem 2-sedežen karavan?) in še kaj.

Moti pa tudi to, dar je velika večina slikana na istih mestih (kot da bi kamera avtomatsko slikala mimoidoče avtomobile pod blokom?), kar postavlja "povsod" pod velik vprašaj.

Sicer pa imamo namensko temo o slikanju avtov (kamor, in ne v novo temo, bi sodile tudi te fotke!! :evil: :twisted: ). Morda bi se lahko tam kaj naučil, preden nadaljuješ.


Esem sem si ogledal tudi ostale fotografije od drugih forumašev, in ugotovil da nekatere niso prav nič boljše od mojih :izžarevanje avtomobilov/fotografiranje proti soncu itd..Jaz pač ulovim kar se pripelje mimo,tisti moment.Res je da so nekatere spottersko ujete in so na isti lokaciji a sem s tem hotel pokazati drugim,kakšne avtomobile vozijo Slovenci vsak dan.Ne bom več objavljal takšnih fotografij,ker vidim da moderatorji foruma hočete imeti bolj ustvarjalne fotografije.Mogoče pa kdaj objavim takšno po vaši želji,saj mi tudi teh ne manjka!Lp.Heny
 
TuningBoy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr avg 26, 2009 10:37 am

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a TuningBoy To apr 15, 2014 10:56 am

esem je napisal/-a:
heny je napisal/-a:...A ko vidim lep hiter športen avto,si nimam kaj da nebi posegel po fotoaparatu in ga ulovil za svoj foto arhiv.Fotografije naredim povsod na slovenskih cestah,tujih cestah itd..


S fotografskega stališča žal sila povprečne fotografije. Noben avto ne izžareva nekaj več, kaj šele, da bi se približal bistvu avta, vedno isti (večinoma napačni) koti, razne bleščave, pokvečeni avti (Golf je po novem 2-sedežen karavan?) in še kaj.

Moti pa tudi to, dar je velika večina slikana na istih mestih (kot da bi kamera avtomatsko slikala mimoidoče avtomobile pod blokom?), kar postavlja "povsod" pod velik vprašaj.

Sicer pa imamo namensko temo o slikanju avtov (kamor, in ne v novo temo, bi sodile tudi te fotke!! :evil: :twisted: ). Morda bi se lahko tam kaj naučil, preden nadaljuješ.


res svaka ti čast, da greš človeku, ki hoče objavlat slike in sodelovat na forumu takoj uničit voljo do sodelovanja s takim komentarjem kot si ga napisal. Ne rabijo bit na forumu samo vrhunske (profesionalne) fotografije. Kolikor vem je forum namenjen vsem uporabnikom (če govorimo o fotografih in fotografijah) tako laikom kot tudi profesionalcem.

Na forumu so objavlene tudi dosti slabše fotografije kot so te!
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4170
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a xxl To apr 15, 2014 11:13 am

Se strinjam,glede kritik,s esemom,tudi sam sem to opazil,volje pa ni treba s tem zbijat.Lahko bi bilo povedano s bolj spodbudno kritiko.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a xsara To apr 15, 2014 11:25 am

ja no men se zdijo čist uredu fotke, niso glih top, se pa trudi.........ne rabte ga takoj zabijat.........raje modi ažurno popucite teme kjer folk gluparije piše......
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
Al_Capone
Novinec
 
Prispevkov: 121
Pridružen: To avg 06, 2013 11:58 am

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a Al_Capone To apr 15, 2014 4:07 pm

Dobre slike in ena raketa boljša od druge. :)
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a _furby_ To apr 15, 2014 4:29 pm

Bi rad vas vidu kako bi slikali avto ki je lih pripeljal mimo, nepricakovano, brez casa za ekstra rocne nastavitve in stativa :roll:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: Moje fotografije avtomobilov

Napisal/-a skopusnik To apr 15, 2014 5:47 pm

heny, probaj avto ki se pelje mimo fotkat z daljšim časom (da se vidi, da se avto premika - zamegljeno ozadje, vrteča kolesa, ...)
www.mihafabijan.si
Renault Sport
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov